Jump to content
Dogomania

Torun 02.2008


bursztynki

Recommended Posts

Poruszając temat wystaw ,My dzisiaj zaczelismy sezon Wystawowy 2008 w Toruniu i poszło nam super:multi:sedzia był bardzo ostry więc jeszcze bardziej sie cieszymy,Bady i Nelka na wystawie zachowali się super!A co u Waszych hawanczyków słychac??Sabinko ciesze sie bardzo że Maya sie zaklimatyzowała i Wam zaufała.Pozdrawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Serdecznie dziękuje za Pozdrowienia:loveu:Również pozdrawiam Wszystkich przyjaciół i miłośników psiaków.Właściwie to cięzko jest zdobyć książke o hawanczykach w języku polskim,jest to mało znana rasa w naszym kraju,ale mam nadzieje że już niedługo będzie ich więcej.A co do karmy, nie ma właściwie jednej karmy ,która jest odpowiednia dla każdego hawańczyka.Powinna to być karma z "wyższej półki"dla małych ras np:HILLs,Royal Canin,karmy holistyczne.Dodatkowo mięso wołowe,drobiowe,podroby,warzywa i owoce.Bardzo waznymi składnikami pokarmu hawańczyka są :cynk,biotyna i wielonienasycone kwasy tłuszczowe(NNKT)mają one wpływ na wygląd skóry i włosa:loveu:Z doświadczenia mogę powiedzieć że prawidłowe żywienie jest podstawą pieknego włosa hawańczyka,a szampon i odżywka dodatkiem,ja używam 1ALL systems i Be Natur (nalezy zwracać uwage aby miały jak najmniej chemi,a te wybielające bardzo niszczą i osłabiają włos!!!)Jeśli mogłam pomóc to sie ciesze,i jeszcze raz Pozdrawiam:loveu:właścicieli kudłaczy i głaskance dla psiaków.;):loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...