Jump to content
Dogomania

Nawykowe zwichnięcie rzepk


Gosia_i_Luka

Recommended Posts

Czekamy, czekamy, ale czy się doczekamy?? :mad: :cool1:

U nas nie za wesoło, biała ma nawykowe zwichnięcie rzepki.:roll: Na razie zero szaleństw za piłką, nie mówiąc o frisbee czy agility. :placz: Już obie dostajemy świra bez szalonych spacerów. Planuję operację, na razie mam praktyki i mało czasu, ale pewnie tak to się wszystko skończy.:-( Jestem załamana, bo jeden wet mówi co innego, inny co innego i trzeci też co innego. Raz słyszę, że pies po operacji wraca w 100% do sprawności, potem się dowiaduję (też od weta), że szaleć jak do tej pory biała już nie będzie mogła. No i sama operacja - jeden twierdzi, że konieczna i to jak najszybciej, drugi każe 2 m-ce ograniczać ruch i daje nadzieje, że nóż nie będzie konieczny. W głowie mam mętlik i sama nie wiem, co robić.
:placz:

Link to comment
Share on other sites

Gosia nie powinnaś się tak martwić:calus: Dobry chirurg zrobi operację w taki sposób ,że nie będzie śladu po sprawie. Oczywiście musisz poczekać po operacji -minie trochę czasu zanim Luka wróci do normalnej aktywności. .Pozdrawiam:bye:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...