Jump to content
Dogomania

pudle InterStudio - pudel jaki jest każdy widzi;)


Gośka

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No widzisz wg mnie też, a wg niektórych NIE ;p Kawa na ławie w dzisiejszych czasach już nie wystarcza...
W każdym razie jednego jestem pewna - marzenia się spełniają ;) Cały zeszły rok szukałam brązowej suczki i ciągle jakieś kłody pod nogi, a tu proszę - jak na zamówienie ;D Po śmierci Bila chyba rok czy dwa szukałam toya i też nie znalazłam i proszę - Carewicz spełnił moje marzenie ;) Lolka oficjalnie od wtorku jest TOYEM! :) Jesteśmy zgłoszeni ze wszystkimi czarnymi kudłatymi potworami do Lublina. Mafina w weteranach z debiutującą Alutką, debiutująca Lolka w młodzieży z weteranką czyli ze mną ;p no i Miki na dokładkę żeby nie czuł się zdyskryminowany przez baby. Lolka dzielnie trenuje, ale co z tego wyjdzie na żywo to się okaże... No i wystąpimy w nowym image ;)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz mnie "niektórzy" nie obchodzą :)
Nie jestem zwolennikiem "przecież widać" - ale trzeba mieć elementarną wiedzę żeby wiedzieć co jest potrzebne a co jest zbędne.
Np. opinia odnośnie PRA "bo przecież widać że pies widzi" jest dla mnie nic nie warta.
Ale to, ze Miki jest Bb jest dla mnie oczywiste bardziej niż test :)
Chyba że będziesz robic mu E czy przypadkiem nie nosi moreli ;)

Link to comment
Share on other sites

I nie ma co sie naginać do kogoś kto się tylko mądrzy "książkowo" :)
Miałam kiedyś taką na sekcji :) Mądrości że hej :) Na każde zapytanie 100 naukowych tez :) Ale jak kazałam wypełnić kilka papierków to pisała 2-3 razy poprawiając podstawowe blędy :)
W teorii wszystkie umaszczenia i dziedziczenia wkute ale jak kazalam opisać na przeglądzie kolor to oczka byly większe od talerzy :crazyeye: Panienka nie rozróżniała śniady od złoty, płowy od kremowy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jak zobaczyła chi koloru lila to nie wiedziała co to wogule za kolor :diabloti:
Po takiej nauczce grzecznie zdobywala wiedzę praktyczną na temat hodowli :lol:

Link to comment
Share on other sites

tydzień temu w Macedonii Miki zakończył Interchampionat i dołożyliśmy Ch.MKD
[IMG]http://i50.tinypic.com/2h88how.jpg[/IMG]

[IMG]http://i46.tinypic.com/2nv5lpi.jpg[/IMG]

a wczoraj w Czechach uzyskaliśmy ostatni CAC potrzebny do ukończenia Ch CZ
[IMG]http://i47.tinypic.com/33k6eqg.jpg[/IMG]

[IMG]http://i49.tinypic.com/20zzofo.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Dzięki:)
Tak w zielonej bluzce na pierwszej fotce wł hod Scordar :) Niestety wszyscy odmówili zostania z Kacperkiem na tydzień i Miki pojechał z zaprzyjaźnionymi hodowcami.[/QUOTE]


Ja nawet myślę, że pierwszy Kacperek podniósł larum :)
Co jak co ale Mamusia nie będzie znikać na tydzień z domu ! A kto by papu smaczne podał i do snu ukołysał ! Przecież wiadomo, do pewnego wieku tylko Mama :)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha akurat NIE :eviltong: Pojechaliśmy do Ostravy raptem na 2 dni, tzn wyjechaliśmy w sobotę w południe a w nd o 19 byliśmy z powrotem, a moja mama już w nd w południe dzwoniła i mówiła żebyśmy szybko wracali. Kacperek to mały rozbójnik :diabloti::roll::loveu:, teściowa w szoku bo tym razem ona musi zostać na weekend ze słodkim maluszkiem:evil_lol:
Patrzałam na stawkę w Lublinie - 6 toyów:crazyeye: SUPER!!! już się nie mogę doczekać wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gośka']Dzięki:)
Tak w zielonej bluzce na pierwszej fotce wł hod Scordar :) Niestety wszyscy odmówili zostania z Kacperkiem na tydzień i Miki pojechał z zaprzyjaźnionymi hodowcami.[/QUOTE]
toż dzieci to sama słodycz :diabloti: a nawet słodycz do kwadratu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...