Jump to content
Dogomania

Jak się lubią bawić whippety?


Inez

Recommended Posts

:p [B]whippety bardzo lubią się bawić[/B]::loveu:
... z innymi psami..zwłaszcza prowokują inne psy do gonitwy:lol:..biorą nawet kawałek kępy traw i uciekają z nią tak aby były gonione bo wiedzą, że i tak żaden pies ich nie złapie:multi:
..bardzo lubią maskotki, piłeczki, kije..aportują świetnie :lol:
..w przeciąganie i szarpanie np.kawałka materiału :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 years later...

Moje dwie whippetki uwielbiają:
- aportować piłkę
- uganiać się za frisbee
- gonić się wzajemnie w szaleńczym pędzie
- robić sztuczki za przysmaki
- bawić się ze sobą w "walkę"
- żuć prasowane kości
- gryźć piszczące zabawki
- bawić się kulą-smakulą
Dodatkowo, jak charty mają głupawkę, to kręcą się w kółko z podkulonym zadem - nazywamy to whippetingiem ;)
Warto wypróbować ze swoim psem flyballa, caoursingów, agility i innych psich sportów, ale to wymaga nakładów czasowych i finansowych. Nie w każdym mieście jest taka możliwość, więc trzeba podróżować.
Pozdrawiamy serdecznie :)
Dogarium.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moja uwielbia ścigać się ze wszystkimi psami lub też je gonić. Ma też jedną głupią zabawę - podczas wycieczek konnych w galopie wyprzedza mojego konia o ok 20 metrów, czeka w przysiadzie z merdajacym ogonem czasem aż poszczekując aż prawie na nią wpadnie i wtedy wystrzeliwuje z pod niego niczym torpeda aby zacząć na nowo. Ostatnio spodobała jej się zabawa w chowanego (tzw ja się chowam, ktoś ją trzyma i po ok 5min puszcza tak aby mogła wykorzystać także węch). Jesteśmy raczkujące we friesbee i agility ale Lili pokochała tunel i aż zerwała obrożę z niecierpliwości aby wreszcie tamtędy przebiec;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...