Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Agnieszko :calus: , Asiu:calus: , Magda :calus: dziękujęęęęę.


Maluchy już w nowych domkach :multi:, Lusia poszła pod koniec sierpnia do fajnej dziewczyny z zakoconymi rodzicami, Wrzaskun w piątek parę ulic dalej, a Asik i Ping-Pong poszli razem do kapitalnego młodego małżeństwa, bardzo ich polubiłam :cool3:.

I tak kolejna historia zakończyła się happy endem :))))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Agnieszko :calus: , Asiu:calus: , Magda :calus: dziękujęęęęę.


Maluchy już w nowych domkach :multi:, Lusia poszła pod koniec sierpnia do fajnej dziewczyny z zakoconymi rodzicami, Wrzaskun w piątek parę ulic dalej, a Asik i Ping-Pong poszli razem do kapitalnego młodego małżeństwa, bardzo ich polubiłam :cool3:.

I tak kolejna historia zakończyła się happy endem :))))))))[/QUOTE]

Jak Cuuudnie wspaniale się czyta takie wieści!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Agnieszko :calus: , Asiu:calus: , Magda :calus: dziękujęęęęę.
Maluchy już w nowych domkach :multi:, Lusia poszła pod koniec sierpnia do fajnej dziewczyny z zakoconymi rodzicami, Wrzaskun w piątek parę ulic dalej, a Asik i Ping-Pong poszli razem do kapitalnego młodego małżeństwa, bardzo ich polubiłam :cool3:.
I tak kolejna historia zakończyła się happy endem :))))))))[/QUOTE]
Uffffffff, bo juz siębałam, że Dymecki wyeksmitował Was razem z kotami...;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Beato[/B] -Wszytskiego najlepszego :)

[quote name='Poświata']Maluchy już w nowych domkach :multi:, Lusia poszła pod koniec sierpnia do fajnej dziewczyny z zakoconymi rodzicami, Wrzaskun w piątek parę ulic dalej, a Asik i Ping-Pong poszli razem do kapitalnego młodego małżeństwa, bardzo ich polubiłam :cool3:.

I tak kolejna historia zakończyła się happy endem :))))))))[/QUOTE] I cudnie czytać takie wieści :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Taaaaaaa...

Mam kota... tym razem na własnych rękach przyniósł go mój Synuś, kochane dziecko :evil_lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/193439-Podkowa-Leśna-znaleziony-czarno-biały-młody-kocurek[/URL]

[IMG]http://lh6.ggpht.com/_C9VnCeIA2gw/TJ9-5TXp1BI/AAAAAAAADmM/-srHPlMMttk/s640/DSC01018.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh3.ggpht.com/_C9VnCeIA2gw/TJ9-4az6YvI/AAAAAAAADmE/FrItQLeRuoU/s640/DSC01016.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Że na spacer sobie wyszedł to na pewno, ale czemu nikt go nie szuka??
Byliśmy u naszego lokalnego weta, kot im nieznany, nikomu z nas domowników też się wcześniej w oczy nie rzucił, a mniej więcej zna się sąsiedzkie koty. Jak zapuścił się do sklepu, to nie bardzo chciał z niego wyjść, od nas też jakoś się nie wyrywa na wolność.
Moje dwie łazęgi omijają miejsca zaludnione, łażą po ogdrodach i krzakach, w życiu nie podejdą do ludzi. Jeśli już ktoś by je capnął, to w domu miałby taki koncert, że czym prędzej by je wypuszczał.
A znajdka nic, śpi drugi dzień, zostaje sam w pokoju Konrada bez protestów, na widok człowieka grzecznie się odzywa i bardzo chętnie daje się miziać wywalając brzuszek...
Mam mieszane uczucia, czy gdyby Konrad go nie wziął do domu to kot by wrócił do siebie.
No nic, do końca tygodnia czekamy na odzew, sprawdzamy ogłoszenia a potem zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...