Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie !!! :lol:
Zaglądam co prawda na chwilkę , bo zaraz idę spać :wink:
Udało mi się już sporo w kompie porobić, ale jak widać - dużo czasu to zajmuje :-?
Na szczęście nie straciliśmy chyba za wiele z zawartości -
po przeinstalowaniu systemu operacyjnego.
Zdjęcia się zachowały - a tego było mnóstwo !!!
Ale nie do wszystkiego mam jeszcze dostęp.
Niektóre programy - aby zaczęły działać ( oraz wszystkie sprzęty - skaner,drukarka etc.,) trzeba ponownie przeinstalować z płytek (o ile są)
Trochę mi brakuje płyt z oprogramowaniem - np. pakiet MS Office 2000 - abym mógł odzyskać dostęp do "starej poczty" oraz worda,excela, powerpointa etc. - może ktoś z Was może mi pożyczyć taką płytkę CD? :roll:
Ale generalnie nie jest źle :)
Aha - jeszcze jedna sprawa :
Jako, że nie mogę dostać się do starej poczty - to nie mam także żadnych Waszych adresów mailowych.
Piszcie do nas maile - to po prostu będziemy wtedy mieli Wasze adresy !!!


A teraz spadam spać - bo wcześnie rano ruszam po swoje stadko do Szczawnicy !!!! :wink: :lol:
W niedzielę wieczorkiem meldujemy się z powrotem :lol:

papapapapa !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='Alicjarydzewska']Do uwidzenia w komplecie :D[/quote]

8) :wink: :lol: do widzenia :fadein:[/quote]
do uwidzenia dzisiaj - w naturze :angel:[/quote]

do zobaczenia aga !!!! 8) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='malawaszka']ehhh do uwidzenia kiedyś jak się tu zjawicie :roll: :wink:[/quote]
a jutro (:hmmmm: już chyba dziś to jutro :wink: ) można???[/quote]

czy wczoraj to dzisiaj co minęło czy przedwczorajsze jutro ??????? :lol:
a jutro ? - jutro będzie futro ( z kotów :evilbat: :evil: 0X ) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='malawaszka'][quote name='Wojtecki']jutro będzie futro ( z kotów :evilbat: :evil: 0X ) :wink:[/quote]


rudych??? :evilbat:[/quote]

tysz :evilbat: 8) :wink: :lol:[/quote]

łiiii Poświata słyszysz/czytasz/widzisz to???? jest nadzieja na rudaska :angel:

no bo przecież żeby futerko to najpierw musi być takowy kandydat 8)

Link to comment
Share on other sites

:oops: :oops: NIE DA RADY :oops: :oops: , póki co są na żywca na karcie w aparacie, trza je dopiero przegrać. Więc mimo że jestem zmęczona :wink: , nierozpakowana :wink: , głodna :wink: itp. itd. zdjęć nie będzie z innego powodu.
Jest mi straaaaaaaaaaaaaaasnie psikro :oops: :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']:oops: :oops: NIE DA RADY :oops: :oops: , póki co są na żywca na karcie w aparacie, trza je dopiero przegrać. Więc mimo że jestem zmęczona :wink: , nierozpakowana :wink: , głodna :wink: itp. itd. zdjęć nie będzie z innego powodu.
Jest mi straaaaaaaaaaaaaaasnie psikro :oops: :([/quote]

iiiii, do luftu takie wczasy, z których człowiek wraca zmęczony :o :o :o
:wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Poświata']:oops: :oops: NIE DA RADY :oops: :oops: , póki co są na żywca na karcie w aparacie, trza je dopiero przegrać. Więc mimo że jestem zmęczona :wink: , nierozpakowana :wink: , głodna :wink: itp. itd. zdjęć nie będzie z innego powodu.
Jest mi straaaaaaaaaaaaaaasnie psikro :oops: :([/quote]

iiiii, do luftu takie wczasy, z których człowiek wraca zmęczony :o :o :o
:wink: :lol:[/quote]
Eeeeeeeeeeeee, nie jest tak źle :lol: .
Tylko ostatniej nocy koty urządziły sobie zieloną noc i uskuteczniały takie harce, że niewiele spałam :evil: , pilnowałam wariatów żeby reszcie dać się wyspać :evil: .
A do tego jeszcze pełnia, łysy świecił jak szalony, zęby mnie swędziały........ :evilbat:

[quote name='asher']Cześć Poświata!!! :D
Masz jeszcze męża, czy go Barysiek pożarł? 8)[/quote]
Czeeeeeeeść, alem się stęskniła za pogaduchami z Wami :P .
Męża jeszcze mam :P i o dziwo po tak długiej przerwie koty go nawet poznały :o . Barysiek jest ogromniasty, ma minę zbója ale serduszko kochające :P .
Aga1215, mimo że robiła na niego niecne zakusy nie zdołała go zwinąć :P , sprawdziłam torebkę przed wyjściem :nono: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Poświata']o dziwo po tak długiej przerwie koty go nawet poznały :o [/quote]"Nawet poznaly", to znaczy, że poznały, ale tak nie do końca? :lol: [/quote]Były zdziwione co to za facet łapie ich na ręce i zacałowuje "na śmierć" :wink: , ale się nie wyrywały, nie gryzły i drapały, czyli było ok :P .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata'][quote name='asher'][quote name='Poświata']o dziwo po tak długiej przerwie koty go nawet poznały :o [/quote]"Nawet poznaly", to znaczy, że poznały, ale tak nie do końca? :lol: [/quote]Były zdziwione co to za facet łapie ich na ręce i zacałowuje "na śmierć"[/quote]
to dlatego spały całą nockę :wink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata'][quote name='aga1215'][quote name='Poświata']:oops: :oops: NIE DA RADY :oops: :oops: , póki co są na żywca na karcie w aparacie, trza je dopiero przegrać. Więc mimo że jestem zmęczona :wink: , nierozpakowana :wink: , głodna :wink: itp. itd. zdjęć nie będzie z innego powodu.
Jest mi straaaaaaaaaaaaaaasnie psikro :oops: :([/quote]

iiiii, do luftu takie wczasy, z których człowiek wraca zmęczony :o :o :o
:wink: :lol:[/quote]
Eeeeeeeeeeeee, nie jest tak źle :lol: .
Tylko ostatniej nocy koty urządziły sobie zieloną noc i uskuteczniały takie harce, że niewiele spałam :evil: , pilnowałam wariatów żeby reszcie dać się wyspać :evil: .
A do tego jeszcze pełnia, łysy świecił jak szalony, zęby mnie swędziały........ :evilbat:

[quote name='asher']Cześć Poświata!!! :D
Masz jeszcze męża, czy go Barysiek pożarł? 8)[/quote]
Czeeeeeeeść, alem się stęskniła za pogaduchami z Wami :P .
Męża jeszcze mam :P i o dziwo po tak długiej przerwie koty go nawet poznały :o . Barysiek jest ogromniasty, ma minę zbója ale serduszko kochające :P .
Aga1215, mimo że robiła na niego niecne zakusy nie zdołała go zwinąć :P , sprawdziłam torebkę przed wyjściem :nono: :roflt:[/quote]
co się odwlecze... ja tam cierpliwa jezdem.... :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...