Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

[quote name='asher']Aaaaa, pośwaitowe kotecki :angel:
Już się nie mogę doczekać chwili, kiedy zostaniemy zasypani wakacyjnymi fotkami :angel:[/quote]
to tylko przedsmak - właściwa dawka dopiero za kilka dni :multi:
[img]http://img266.imageshack.us/img266/153/dymek24ly.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja walczę z naprawą domowego kompa ((( :evil:
Wirus (ten który ostatnio zaatakował) rozwalił nam Windowsy 2000 :evilbat:
Jak mi się nie uda szybko dokonać naprawy, to zdjęcia z wczasów będą pokazywane z pewnym opóźnieniem :-?

Kanał totalny 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki']A ja walczę z naprawą domowego kompa ((( :evil:
Wirus (ten który ostatnio zaatakował) rozwalił nam Windowsy 2000 :evilbat:
Jak mi się nie uda szybko dokonać naprawy, to zdjęcia z wczasów będą pokazywane z pewnym opóźnieniem :-?
Kanał totalny 0X[/quote]
Współczuję - nie macie stałej ochrony??? Ja wykupiłam abonament roczny - codziennie mogę aktualizować bazę "tych paskuctw"
powodzenia w walce z robactwem :D

Link to comment
Share on other sites

[url]http://wiadomosci.onet.pl/1149245,18,1,0,120,686,item.html[/url]

tu jest link do strony z opisem problemu.

Mam wrażenie, że dotknęło to najmocniej użytkowników Windowsów 2000.

Żeby było śmieszniej, to ja mam program antywirusowy Symantec, której to firmy przedstawiciel tak lekko się wypowiada o tym wirusie :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki']A ja walczę z naprawą domowego kompa ((( :evil:
Wirus (ten który ostatnio zaatakował) rozwalił nam Windowsy 2000 :evilbat:
Jak mi się nie uda szybko dokonać naprawy, to zdjęcia z wczasów będą pokazywane z pewnym opóźnieniem :-?
Kanał totalny 0X[/quote]
Współczuję - nie macie stałej ochrony??? Ja wykupiłam abonament roczny - codziennie mogę aktualizować bazę "tych paskuctw"
powodzenia w walce z robactwem :D[/quote]

Do soboty (bo wtedy nasz komp padł ofiarą ataku) wydawało mi się, że nasz program antywirusowy jest bdb.... :-?
Mam Antivir Symantec - wersja korporacyjna - teoretycznie nie do obejścia, ze stałym updatem online etc.... I co z tego ? 0X

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']no to powodzenia w tej wojnie
:drinking: na pohybel paskuctwom :drinking:
lecę poczytać :D
[size=1]mam naszegop poczciwego "trzyliterowca" :wink: [/size][/quote]

na pohybel :drinking:

a jakiego masz [size=6] trzylitrowca ??? [/size] :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215']no to powodzenia w tej wojnie
:drinking: na pohybel paskuctwom :drinking:
lecę poczytać :D
[size=1]mam naszegop poczciwego "trzyliterowca" :wink: [/size][/quote]

na pohybel :drinking:

a jakiego masz [size=6] trzylitrowca ??? [/size] :lol: :lol: :lol:[/quote]
zaczyna sie na [color=red]M[/color] kończy na [color=red]S[/color] - zgadnij, jaka jest druga litera :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam najnowszy pakiet MKS... Z firewall'em, antyszpionem... Aktualizowany automatycznie. I guzik. NIC MI NIE WYŁAPUJE :evilbat: A syf mam w kompie na pewno, prze jakies dwa tygodnie nie miałam żadnej ochrony, nie wierzę, że nic nie złapałam, na dodatek komp mi chodzi coraz wolniej :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215']no to powodzenia w tej wojnie
:drinking: na pohybel paskuctwom :drinking:
lecę poczytać :D
[size=1]mam naszegop poczciwego "trzyliterowca" :wink: [/size][/quote]

na pohybel :drinking:

a jakiego masz [size=6] trzylitrowca ??? [/size] :lol: :lol: :lol:[/quote]
zaczyna sie na [color=red]M[/color] kończy na [color=red]S[/color] - zgadnij, jaka jest druga litera :wink: :lol:[/quote]

[size=6]Wiem !! To jest czasopismo MIŚ !!! [/size] :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ja mam najnowszy pakiet MKS... Z firewall'em, antyszpionem... Aktualizowany automatycznie. I guzik. NIC MI NIE WYŁAPUJE :evilbat: A syf mam w kompie na pewno, prze jakies dwa tygodnie nie miałam żadnej ochrony, nie wierzę, że nic nie złapałam, na dodatek komp mi chodzi coraz wolniej :evilbat:[/quote]
chyba mamy cuś wspólnego :wink: :lol:
Jak coś się dzieje - to mi "krzyczy" Pocztę podejrzaną też zatrzymuje i informuje o tym - ale i tak muszę co jakiś czas puszczać skana na dysk coby pozbyć się insektów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Ja mam najnowszy pakiet MKS... Z firewall'em, antyszpionem... Aktualizowany automatycznie. I guzik. NIC MI NIE WYŁAPUJE :evilbat: A syf mam w kompie na pewno, prze jakies dwa tygodnie nie miałam żadnej ochrony, nie wierzę, że nic nie złapałam, na dodatek komp mi chodzi coraz wolniej :evilbat:[/quote]

To, że wolniej chodzi - to raczej znaczy, że za dużo "śmieci" w nim siedzi.
Musisz wykasować stare tematy lub jakieś duże pliki etc. i zaraz będzie lepiej :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215']no to powodzenia w tej wojnie
:drinking: na pohybel paskuctwom :drinking:
lecę poczytać :D
[size=1]mam naszegop poczciwego "trzyliterowca" :wink: [/size][/quote]

na pohybel :drinking:

a jakiego masz [size=6] trzylitrowca ??? [/size] :lol: :lol: :lol:[/quote]
zaczyna sie na [color=red]M[/color] kończy na [color=red]S[/color] - zgadnij, jaka jest druga litera :wink: :lol:[/quote]

[size=6]Wiem !! To jest czasopismo MIŚ !!! [/size] :lol:[/quote]
:nono: - dokleiłeś [color=red][b][size=6]S[/size][/b][/color] -owi ogonek :nono: :wink: :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='asher']Ja mam najnowszy pakiet MKS... Z firewall'em, antyszpionem... Aktualizowany automatycznie. I guzik. NIC MI NIE WYŁAPUJE :evilbat: A syf mam w kompie na pewno, prze jakies dwa tygodnie nie miałam żadnej ochrony, nie wierzę, że nic nie złapałam, na dodatek komp mi chodzi coraz wolniej :evilbat:[/quote]

To, że wolniej chodzi - to raczej znaczy, że za dużo "śmieci" w nim siedzi.
Musisz wykasować stare tematy lub jakieś duże pliki etc. i zaraz będzie lepiej :wink:[/quote]
a jeżeli usuwasz programy to musisz je "odinstalować" w panelu sterowania (dodaj/usuńprogramy) - samo wykasowanie mało daje. Acha - i zrób defragmentację dysku - tysz ciut przyspiesza :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215']no to powodzenia w tej wojnie
:drinking: na pohybel paskuctwom :drinking:
lecę poczytać :D
[size=1]mam naszegop poczciwego "trzyliterowca" :wink: [/size][/quote]

na pohybel :drinking:

a jakiego masz [size=6] trzylitrowca ??? [/size] :lol: :lol: :lol:[/quote]
zaczyna sie na [color=red]M[/color] kończy na [color=red]S[/color] - zgadnij, jaka jest druga litera :wink: :lol:[/quote]

[size=6]Wiem !! To jest czasopismo MIŚ !!! [/size] :lol:[/quote]
:nono: - dokleiłeś [color=red][b][size=6]S[/size][/b][/color] -owi ogonek :nono: :wink: :roflt:[/quote]

chyba nie zgadnę jaki to trzyliterowiec :wink:
powiedz, powiedz - co to jest ????? 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215'][quote name='Wojtecki'][quote name='aga1215']no to powodzenia w tej wojnie
:drinking: na pohybel paskuctwom :drinking:
lecę poczytać :D
[size=1]mam naszegop poczciwego "trzyliterowca" :wink: [/size][/quote]

na pohybel :drinking:

a jakiego masz [size=6] trzylitrowca ??? [/size] :lol: :lol: :lol:[/quote]
zaczyna sie na [color=red]M[/color] kończy na [color=red]S[/color] - zgadnij, jaka jest druga litera :wink: :lol:[/quote]

[size=6]Wiem !! To jest czasopismo MIŚ !!! [/size] :lol:[/quote]
:nono: - dokleiłeś [color=red][b][size=6]S[/size][/b][/color] -owi ogonek :nono: :wink: :roflt:[/quote]

chyba nie zgadnę jaki to trzyliterowiec :wink:
powiedz, powiedz - co to jest ????? 8)[/quote]

:wallbash:

Link to comment
Share on other sites

Wolnego miejsca na dysku to ja mam jeszcze od groma i ciut, ciut :roll: Ale fakt, nie defragmentowałam go dawno już... No, ale żeby mi anty-wir NIC od zainstalowania nie wyłapał? :o Żadnej próby ataku, po prostu NIC!
Ja się boję, że coś mi się wgryzło tak głęboko, że mi antywira unieszkodliwia :roll: Na dodatek od czasu, kiedy to mialam niezabezpieczony komputer nie moge skorzystać z żadnego ogólnodostępnego skanera on line, bo jakieś błędy wyskakują... Na przykład pokazuje się komunikat, że muszę mieć taką to, a taką wersję przeglądarki. A ja akurat taką właśnie mam :x

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Wolnego miejsca na dysku to ja mam jeszcze od groma i ciut, ciut :roll: Ale fakt, nie defragmentowałam go dawno już... No, ale żeby mi anty-wir NIC od zainstalowania nie wyłapał? :o Żadnej próby ataku, po prostu NIC!
Ja się boję, że coś mi się wgryzło tak głęboko, że mi antywira unieszkodliwia :roll: Na dodatek od czasu, kiedy to mialam niezabezpieczony komputer nie moge skorzystać z żadnego ogólnodostępnego skanera on line, bo jakieś błędy wyskakują... Na przykład pokazuje się komunikat, że muszę mieć taką to, a taką wersję przeglądarki. A ja akurat taką właśnie mam :x[/quote]

bo one są tak zbudowane, że działanie jednego przeszkadza działaniu innego - poczytaj - przy opisie instalacji masz wymaganie odinstalowania innych
a kiedy skanowałaś antywirem dysk/dyski ?
Mnie zdarzyło się kilka razy, że program wrzucił okienko z informacją o zagrożeniu.
Dysk skanuję antywirem prawie codziennie...
Kilka razy wykrył jakieś paskuctwo :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']bo one są tak zbudowane, że działanie jednego przeszkadza działaniu innego - poczytaj - przy opisie instalacji masz wymaganie odinstalowania innych[/quote]
Te z których korzystałam - nie są :evilbat:
Dyski skanuję prawie codziennie, ale chyba przestane, bo to nic nie daje :-? Muszę oddać kompa do reinstalacji, a potem sobie mksa od nowa zainstaluję :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='aga1215']bo one są tak zbudowane, że działanie jednego przeszkadza działaniu innego - poczytaj - przy opisie instalacji masz wymaganie odinstalowania innych[/quote]
Te z których korzystałam - nie są :evilbat:
Dyski skanuję prawie codziennie, ale chyba przestane, bo to nic nie daje :-? Muszę oddać kompa do reinstalacji, a potem sobie mksa od nowa zainstaluję :roll:[/quote]
nie masz zaprzyjaźnionego człowieka, coby Ci biosa w domu przeinstalował?
ja tam wolę w domku :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...