Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

[quote name='anetta']Ale ja nie mam ogródka :evil_lol::evil_lol:
Chyba że można w doniczce zasadzić :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/quote]

Witaj Anetko,:multi:
My mamy kawalek ogrodka, Beata wytyczy Ci skrawek i bedziesz mogla poeksperymentowac (oby te truskawki w poziomki sie nie zamienily) :lol::lol::lol:


[quote name='anetta']
Wojtecki! :lol::o[/quote]

tak, tak, Wojtecki :crazyeye::crazyeye::crazyeye:, ;););)
pozdrowionka :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aga1215'][CENTER][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/831.gif[/IMG][/CENTER]




[CENTER][B]STO LAT [I]wyjechany[/I] Solenizancie [/B][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://www.jeep.org.pl/forum/images/smiles/band.gif[/IMG][/CENTER]

[/quote]

Witaj Agnieszko !!! :lol::lol::lol:

Dzieki za zyczenia !!!!! ;););) :multi::multi::multi:
[quote name='aga1215']

Czy to do mnie?:oops: - dzięki:multi:
[/quote]

Trafnie odgadlas -oczywiscie, ze to bylo do Ciebie !!!;);)

Wydaje mi sie, ze zawsze darzylas jezyk naszych sasiadow wielka sympatia :razz::lol:

[quote name='aga1215']
A propos Twojego podpisu - kiedyś, w zamierzchłych czasach pół Moskwy zbiegałam, żeby kupić ten film i pana L. nie zdążyłam odwiedzić :evil_lol: - ale film kupiłam :diabloti:[/quote]

ciesze sie , ze podpis zostal zauwazony )))) :lol::lol::lol:

Film pamieta sie z dziecinstwa, bo byl po prostu przeuroczy !!!

A Pana L. tez jeszcze nie odwiedzalem, pewno jak bedzie cieplej na dworzu ( albo raczej "na polu" ;)) to sie takze i tam wybiore....:lol:

pozdrawiam jeszcze raz i dzieki za zyczenia !!!!

Link to comment
Share on other sites

Poświatko
Zdjęcia przepiękne :loveu: A Lara jak wyrosła :-o Ma coraz dłuższe nogi :lol: Co wygląda słodko. Spotkanie z kotem bombowe :-) Żebrząca Poświata przesłodka. Ona taka stateczna dama :-) :loveu: Wiosnę macie piękną. U nas jakoś to wolniej idzie :roll:

Wojtecki
Spóźnione ale .... ;)
STO LAT :new-bday: :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Poświatko
Zdjęcia przepiękne :loveu: A Lara jak wyrosła :-o Ma coraz dłuższe nogi :lol: Co wygląda słodko. Spotkanie z kotem bombowe :-) Żebrząca Poświata przesłodka. Ona taka stateczna dama :-) :loveu: Wiosnę macie piękną. U nas jakoś to wolniej idzie :roll:

Wojtecki
Spóźnione ale .... ;)
STO LAT :new-bday: :-)[/quote]

Katerinas - wielki dzieki !!!!

;););)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie wiem czy będę mogła zabrać się z Asiaczkiem:shake:, na tę sama niedziele planowałam wypad na wieś do domu(potem juz święta) a ja tylko w zasadzie w niedziele moge jeździć.Ale może uda mi sie mieć wolne w Wielką Sobotę i wtedy pojechać na wieś.będę wiedzieć jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']Poświatko - pozdrowienia dla Ciebie i zwierzyńca, a zwłaszcza dla Tofci...:loveu:[/quote]Dzięki i wzajemnie !!! A Ty jak - dojrzewasz do założenia swojego:razz: FB ???

[quote name='asher'][B]Poświata[/B], będzie trymowanko w niedzielę? :cool3: Tylko aparat przygotuj, żeby znowu nie było, że baterie padły :mad: Liczę na obfitą fotorelację ze spotkania :multi:[/quote]Coś się napewno bedzie działo, nie wiem czy trymowanko, czy raczej podgalanko :hmmmm:, to juz Asia Asiaczkowa zadecyduje. Aparat będzie w pogotowiu, żebym tylko fotek z emocji nie zapomniała robić....:eviltong: ;)

[quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=red].....Beatko .....jak tam u Was z wiosną ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote]Wiosna szaleje, wyłazi z ziemi, pączkuje na krzaczorach, mam nawet wrażenie, że ta łysa, wydeptana trawa jakby się zazielenia :multi:.
I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie psy ogrodniczki :diabloti:, eh te to mają zacięcie - kopią, przycinają, a właściwie przegryzają, przesadzają albo wręcz tratują :roll::mad:.
Biedny ogródek i biedna ja :placz:, bo chyba nie będzie tak ślicznie jakbym chciała :placz:.
Jak się wkurzę, to pouwiązuję te małe cholery do budy na długich łańcuchach i tyle bedą miały :mad::angryy:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandler']To ja również składam spóźnione życzenia dla Wojteckiego... i kwiatek ode mnie... [IMG]http://www.animated-gifs.eu/flowers/0056.gif[/IMG]

Poświatko - pozdrowienia dla Ciebie i zwierzyńca, a zwłaszcza dla Tofci...:loveu:[/quote]


Chandler - dzieki !! ;););)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']I wszystko byłoby fajnie, gdyby nie psy ogrodniczki :diabloti:, eh te to mają zacięcie - kopią, przycinają, a właściwie przegryzają, przesadzają albo wręcz tratują :roll::mad:.
Biedny ogródek i biedna ja :placz:, bo chyba nie będzie tak ślicznie jakbym chciała :placz:.
Jak się wkurzę, to pouwiązuję te małe cholery do budy na długich łańcuchach i tyle bedą miały :mad::angryy:.[/quote]
Same niewytrymowane, to chociaż ogród przetrymują :eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Tylko Beata nam się cosik ostatnio obija :cool3:

Wojtecki :modla: proszę upomnij Szanowną Małżonkę :loveu::evil_lol:[/quote]

Niniejszym upominam moja Szanowna Malzonke o umieszczenie nowych fotek ;) .
Zono - Twoj Lud sie domaga nowych doznan !!! )))) :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Przez ostatni tydzień to tu jakieś urodziny były świetowane :cool3:, więc nie przeszkadzałam :eviltong:.
Ale może jutro wieczorkiem, jak się obrobię z kursem Konrada i przygotowaniami do wizyty Asiaczkowo Mudikowej coś Wam zaległego zaserwuję :-D.

Cierpliwości :calus:


:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nokian73']Beatko, właśnie nadrabiam zaległości. Ta Twoja prywatna wiosna i i Twój zwierzyniec........ zazdroszczę:lol: Teraz mam troszkę więcej czasu i obiecuję częściej do Ciebie zagladać!!![/quote]Cieszę się, że wpadłaś w gości :multi: i oby częściej :multi:... zapraszamy !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ejjj ejjj ja liczę na fotki z wizyty Asiaczkowo Mudikowej :cool3::cool3::cool3:[/quote]

tak, tak !!
poza tym prosze uwiecznic wszystkie osoby ludzkie i zwierzece bedace w tym czasie w domu - przed i po wizycie :evil_lol:;):evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Przez ostatni tydzień to tu jakieś urodziny były świetowane :cool3:, więc nie przeszkadzałam :eviltong:.
Ale może jutro wieczorkiem, jak się obrobię z kursem Konrada i przygotowaniami do wizyty Asiaczkowo Mudikowej coś Wam zaległego zaserwuję :-D.
Cierpliwości :calus:
:hand:[/quote]
A co Ty chcesz szykować?!:crazyeye:

[quote name='malawaszka']ejjj ejjj ja liczę na fotki z wizyty Asiaczkowo Mudikowej :cool3::cool3::cool3:[/quote]
Oj, ja aparat zabieram. A czy cokolwiek uda mi się ufocić - zobaczymy.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Przez ostatni tydzień to tu jakieś urodziny były świetowane :cool3:, więc nie przeszkadzałam :eviltong:.
Ale może jutro wieczorkiem, jak się obrobię z kursem Konrada i przygotowaniami do wizyty Asiaczkowo Mudikowej coś Wam zaległego zaserwuję :-D.

Cierpliwości :calus:


:hand:[/quote]

:hmmmm: chyba już wieczór :hmmmm:

[quote name='Wojtecki']tak, tak !!
poza tym prosze uwiecznic wszystkie osoby ludzkie i zwierzece bedace w tym czasie w domu - przed i po wizycie :evil_lol:;):evil_lol:;)[/quote]
O! O! właśnie:multi:;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A co Ty chcesz szykować?!:crazyeye:[/quote]
Porządków trochę zrobic trzeba, przynajmniej z grubsza paprochy zamieśc pod dywany :evil_lol:, qpy z ogrodu wyzbierac, zeby mi która ganiając z psami orła jutro nie wywinęła :roll::evil_lol: itp., itd......

[quote name='Asiaczek']cokolwiek uda mi się ufocić - zobaczymy.
pzdr.[/quote]:hmmmm: chyba nie, raczej zajęta będziesz :evil_lol:

[quote name='Mudik']O to samo miałam zapytać,a aparat też będę mieć.
Pozdrawiam![/quote]To już wiesz....
Tobie też nie wiem czy aparat sie do czegoś przyda :hmmmm:, nie bedziesz czasem czymś innym zajęta .....:eviltong:

[quote name='aga1215']:hmmmm: chyba już wieczór :hmmmm:[/quote] Chyba tak, ale musicie mi wybaczyc, trochę nam sie ze wszystkim zeszło, a teraz siedzę przy kompie dziecka, a tu fotek ni ma :niewiem:.

Do miłego zobaczenia jutro.... :hand:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...