Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

Swietne fotki, ale czy mały Wigorek zawsze tak "męczy" Toffi, czy ona czasem też sie role sie odwracają? :evil_lol:
Ja na trymowaniu sie nie znam, ale jakbyś ja jeszcze bardziej wytrymowała to moze wyglądałaby jak wystawowy kern. Teraz jest jeszcze zarośnięta, ale i tak super wygląda, a co najważniejsze będzie jej cieplej na zimę. :)
Mam jeszcze pytanie czy Toffi nie wpada sierśc do oczu (ta sierśc rosnąca na kufie przy oczach)?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Justa']Poczekaj aż ją zobaczy, zakochają się w sobie i kasa się znajdzie :loveu:
A sunie kochają mężczyzn - nie wiedzieć czemu:diabloti:

Beatko chwal się co to za sunia:cool3:[/quote]Nie ma się czym chwalić, bo narazie tylko znalazłam i dzwoniłam informacyjnie, nawet nie zaklepałam, bo do zaklepania i zaliczkowania muszę mieć zgodę męża :roll: :diabloti: . Z hodowli "Z Tartaku"...

[quote name='Kati']Swietne fotki, ale czy mały Wigorek zawsze tak "męczy" Toffi, czy ona czasem też sie role sie odwracają? :evil_lol:
Ja na trymowaniu sie nie znam, ale jakbyś ja jeszcze bardziej wytrymowała to moze wyglądałaby jak wystawowy kern. Teraz jest jeszcze zarośnięta, ale i tak super wygląda, a co najważniejsze będzie jej cieplej na zimę. :)
Mam jeszcze pytanie czy Toffi nie wpada sierśc do oczu (ta sierśc rosnąca na kufie przy oczach)?[/quote]Wigor i Tofka są siebie warci, ona mu na dużo pozwala, ale czasem potrafi warknąć i pogonić, ale przynajmniej zapewniają sobie towarzystwo i psie zabawy, a to dla jedynaka bardzi\o ważne, żeby umiał się zachować.
Grzywkę ostatnio jej poprostu podcięłam :oops:, ale nawet jak była dłuższa to sterczała zawadiacko i do oczu nie wchodziła. No cóż nie od razu Kraków zbudowano, i ja sie pewnie też kiedyć trymowania nauczę. Muszę tylko zobaczyć jak to się robi i jak Tofulec ma tak naprawdę wyglądać.
A póki co zima przed nami :evil_lol:...


Kasia a Ty masz już swojego kerna, bo tak cichutko siedzisz i nic się nie chwalisz???

Link to comment
Share on other sites

Chciałam przeczytać całe ale nie dam rady zmogłąm pierwsze 30 stron,super rodzinka,kot bo już chyba nie kocię słodki,Poświata śliczna a maluch na jednej fotce wygląda jak czekoladka tylko to u ogarów chyba nie możliwe? A i mam pytanko czy ktoś zna wyniki dokładne ogarów z Kielc z Międzynarodówki listopadowej? Konkretnie mi o jednego psa chodzi,
Pozdrawiamy i do naszego mudi bloga zapraszamy:-D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Nie ma się czym chwalić, bo narazie tylko znalazłam i dzwoniłam informacyjnie, nawet nie zaklepałam, bo do zaklepania i zaliczkowania muszę mieć zgodę męża :roll: :diabloti: . Z hodowli "Z Tartaku"...[/QUOTE]

Ja myślę, że to kwestia chwili czasu. Ah te gołębie męskie serca :evil_lol:

A w Tartaku mają przepiękne psy, więc zazdraszczam zazdraszczam :cool3: Chociaż tak częściowo to i moja psina powiązana jest z Tartakiem, bo jej ojciec to jedyna miniatura w tej hodowli :eviltong:

edit: poprawka - chyba dorobili się tez kilku suk miniatur oO'

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']
Kasia a Ty masz już swojego kerna, bo tak cichutko siedzisz i nic się nie chwalisz???[/quote]

Mam i dlatego tak się pytam :cool3: bo ta moja cholera juz wszystkich sterroryzowała :mad: szczególnie kota. :evil_lol:
A cicho siedzę, bo ostatnio mam bardzo mało czasu, :shake: wiecznie w pracy, a po pracy z psem. jedynie w mojej galerii staram sie w miarę na bierząco wstawiać fotki. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po tatuażu i przeglądzie :razz:, w protokole kontroli miotu mamy napisane [U]"Do kontroli przdstawiono jednego, dużego, bardzo ładnie odchowanego pieska...."[/U] Nr tatuażu A118 - suma cyfr to kolejna, po dacie urodzenia, dziesiątka w życiu Wigorka. Mam nadzieję, że to wszystko kiedyś zaprocentuje :cool3: :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Wytrymowałam Tofulca :placz::placz::placz:, tzn. bardziej ją "opindoliłam" niż fachowo wytrymowałam :roll:, ale jest taka łyyyyyysaaaaaaaa i trochę podobna do tych kernów z niemoich zdjęć :hmmmm: :oops:.

Biedna Tofcia, na dworzu zimno i mokro:placz:....

W sobotę lecę kupić jej jakiś kubraczek :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Eeee, chyba przesadzasz z tym kubraczkiem...
pzdr.[/quote]
Eeeee :hmmmm:, chyba raczej przesadziłam z ilością wyrwanego futra :oops: :roll:, ona jest teraz Ł Y S A :placz:.

A kerny w kubraczkach nie wyglądają źle :p

[URL="http://javascript<b></b>: ShowBigPicture(current_picture)"][IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/400x300/277/68/17/277681794[/IMG][/URL]

[quote name='Justa']iii tam, doopka jej zamrznie to do domu wróci z ogrodu:evil_lol:[/quote] No nie byłabym taka pewna :shake:, w końcu to terier, uparty jak osioł.
"Na złość mamusi odmrożę sobie ... doopala :mad:"

Link to comment
Share on other sites

Tofcia patrzy na mnie w stylu "nie lubię cię fstrętna babo :eviltong:", czemu sie specjalnie nie dziwię :shake:, co za doopek wymyśłił trymowanie :hmmmm: :mad:.
Poza tym pancio wrócił z pracy, a pancio bierze Tofulca na opa i tak nosi na rączkach, albo trzyma na kolankach, a Tofcia patrzy na niego z miłościa w oczach.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)
Właśnie mnie też się podobają sznaucery czy niektóre teriery, niby nie linieją, ale tylko wtedy, kiedy się je regularnie trymuje, bo inaczej podobno sie sypią.
Sama mojego kudłatego czasem trymowałam i nie sprawiało mu to większej przyjemności ;]
Szkoda, że cos kosztem czegoś musi byc w tej przyrodzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata']Tofcia patrzy na mnie w stylu "nie lubię cię fstrętna babo :eviltong:", czemu sie specjalnie nie dziwię :shake:, co za doopek wymyśłił trymowanie :hmmmm: :mad:.
Poza tym pancio wrócił z pracy, a pancio bierze Tofulca na opa i tak nosi na rączkach, albo trzyma na kolankach, a Tofcia patrzy na niego z miłościa w oczach.[/QUOTE]

Dlatego ja nie mam wyrzutów sumienia, że mojego sznaucera na ogół strzygę a nie trymuję. Jeżeli już to podtrymowuję.

Haha. Gala kocha mojego ojca bo on nic przy niej nie robi ! :angryy: Jak pies chory, leki daję ja, do weterynarza psa wożę ja, do fryzjera też ja, na kanapę ja nie pozwalam wchodzić, zebrać przy stole też.
No to jak tu nie kochać pana?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Haha. Gala kocha mojego ojca bo on nic przy niej nie robi ! :angryy: Jak pies chory, leki daję ja, do weterynarza psa wożę ja, do fryzjera też ja, na kanapę ja nie pozwalam wchodzić, zebrać przy stole też.
No to jak tu nie kochać pana?:diabloti:[/quote]Właśnie, właśnie :evil_lol:, skąd ja to znam :hmmmm: :evil_lol:

[quote name='malawaszka']boszz znowu miałam deczko nadrabiania, ale same fajne rzeczy więc miło spędziłam czas :razz:

Wigorek rewelacyjny :loveu:
Tofka jest bombowa :loveu:

[B]no i... REWELACYJNY WYBóR OLBRZYMKA Z TARTAKU[/B] :loveu::loveu::loveu: trzymam :kciuki: za jedyną słuszną decyzję Wojteckiego ;)[/quote]To dobrze, że się nie nudziłaś. Ten wybór to palcem na wodzie pisany, bo owszem hodowlę sobie wybrałam (okazuje się że wg sznauceromaniaków, całkiem niezłą :multi:), wykonałam telefon... ale na tym póki co koniec :-(. Mój mąż nie tyle nie chce mi kupić sztucerka, co na dzień dzisiejszy nie bardzo jest za co :shake: :lol:. A ja się obawiam, że potem jak będzie za co, to z tej hodowli będę musiała czekać nie wiadomo ile na szczeniora...
I tak źle, i tak niedobrze :mad::angryy:.

[quote name='anetta']Pokaaaaa Tofcie :evil_lol:[/quote]Anetko, jutro - dobrze? Dziś zdziebko padam na pysk, a fotki dopiero do obrobienia :oops: :roll:.

[quote name='Mudik']Właśnie,pokaż ją kiedy wygląda wreszcie jak cairn! [/QUOTE] W tym właśnie sęk, że ona teraz jeszcze mniej wygląda na cairna ....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...