Jump to content
Dogomania

Zakocona galeria Poświaty


Poświata

Recommended Posts

Beatko - u kotek to trochę trudniej i dłużej przebiega, bo one dostają głębszą narkozę. Milunia jeszcze kilka dni może być trochę przepłoszona. Sie tak mądrzę :oops: bo obserwowałam sąsiedzką kiciusię po sterylce no i kilka sąsiedzkich kocurków. Chłopy zbierali sie prawie natychmiast - Felek chciał iść na łazęgę już pierwszej nocy po popołudniowej sterylce tylko mu sie nieco łapki rozjeżdżały;) a Mićka 2 dni nie chciała wyjść spod wanny :shake: :-(
Za to teraz lata jak głupia, potrafi znikać na 3 dni :crazyeye:
Trzymajcie się, będzie dobrze :buzi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Aga1215[/B] - masz rację. Koteczki i suczki dostają głębszą narkozę, bo u nich przecież trzeba rozkroić brzuszek. A u chłopaków - często-gęsto ogólnie "głupi Jasio" i znieczulenie miejscowe. U nas tydzień temu Sonik to przeszedł i wieczorkiem, tego samego dnia, już chodził normalnie.
Poświata - głowa do góry.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

hmm napisałam niedawno posta i go nie ma :crazyeye:

no nic... to jeszcze raz


cześć Beatko :buzi:
zdjęcia przyrody piękne, Poświatka zdaje się jakoś tak wydoroślała.... taka dostojna kobitka się zrobiła :loveu:

trzymam kciuki za Milunię - żby jak najszybciej doszła do siebie i z umiarem skakała po domowych "sprzętach" :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Beatko - u kotek to trochę trudniej i dłużej przebiega, bo one dostają głębszą narkozę. Milunia jeszcze kilka dni może być trochę przepłoszona. Sie tak mądrzę :oops: bo obserwowałam sąsiedzką kiciusię po sterylce no i kilka sąsiedzkich kocurków......Trzymajcie się, będzie dobrze :buzi:[/quote]
[FONT=Comic Sans MS][B]I bardzo dobrze że się mądrzysz, bo ja się przynajmniej czegoś dowiem :evil_lol: .[/B][/FONT]
[quote name='Asiaczek']Poświata - głowa do góry.[/quote][B][FONT=Comic Sans MS]Trzymam, trzymam :-D . W sumie to ja innych zachowań po Milce się nie spodziwałam, ona nigdy nie była nakolankowa i zawsze ma swoje zdanie na wszystko co ja otacza. I przeważnie jest to inne zdanie niż moje :evil_lol: , więc nie raz nie dwa se pod nosem burczy. Już powiedziałam cholerce, że jak dziś będzie niegrzeczna, to wieczorem jej klatkę przywiozę.[/FONT][/B]
[quote name='Gosiek']trzymam kciuki za Milunię - żby jak najszybciej doszła do siebie i z umiarem skakała po domowych "sprzętach" :kciuki:[/quote][B][FONT=Comic Sans MS]W ostateczności kota zostawię w spokoju, a wyniosę sprzęty z chałupy;) , i tak za tydzień zaczyna mi się remont :roll: .[/FONT][/B]
[quote name='agabass']trzymam kciuki będzie dobrrze zobaczysz[/quote][FONT=Comic Sans MS][B]Przy takiej ilości kciuków i życzliwych "ciotek" MUSI byc dobrze :loveu: .[/B][/FONT]
[quote name='Gosiek']Poświatka zdaje się jakoś tak wydoroślała.... taka dostojna kobitka się zrobiła :loveu:[/quote][B][FONT=Comic Sans MS]Bo ona już stateczna dama jest, za pół roku skończy 5 lat, to do czegoś zobowiązuje.[/FONT][/B]
[quote name='mmbbaj']Beatko, przepiękne leśne klimaty :loveu: Poproszę o więcej :multi: Naprawdę robicie świetne zdjęcia! :lol:[/quote][B][FONT=Comic Sans MS]Z przyjemnością, ale wieczorkiem, teraz obowiązki domowe wzywają, po weekendzie zawsze coś jest do roboty :roll: :lol: . No i szkoła mi się już zaczęła :evil_lol: .[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I]:cool3:a kiedy dalszy ciąg.....[/I][/quote]Jak się już Dymcio zdecyduje co z Baryśkiem zrobić :mad: ....... Narazie kotek o małym rozumku intensywnie myśli :evil_lol:.
[quote name='aga1215']Beatko - Mańciulka jutro albo pojutrze idzie "pod nóż" - wycinamy narośl i sterylka:roll:[/quote]No to trzymam w kciuki, żebyś nie miała takiego posterylkowego wariata jak Milcia :roll: , na szczęście obyło sie bez klatki, ale co przeżyłam to moje :mad: .
[quote name='Asiaczek'][SIZE=4][COLOR=#800080]Poświata! Poświata! Poświata![/COLOR][/SIZE][/quote]Słucham, słucham :multi: .
Wojtecki z Poświatką są na Klubówce, coś mi na półeczkę przywiozą :multi: :multi: :multi: , ale pochwalenie się sukcesami zostawię Wojtkowi, bo nawet nie umiem tego powtórzyć :oops: :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale wiadomo, że sukcesy są!!! Super!!!
Ale jak Wojtecki z Poświatką pojechali, to dlaczego nie odzywasz się na DGM, co?
Pzdr.[/quote]Choróbsko nas złożyło :roll: , Konrad wychodzi z przeziębienia, a my z Gabryśką właśnie kichamy i chrychamy :roll: . I tak mi sie trochę nic nie chce :oops: :oops: :oops: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga1215']Beata - jak skutecznie zabezpieczyć Mańci brzuszek, żeby nie wylizywała ranki?[/quote] Haaaaaaaa, dobre pytanie.....:hmmmm:. Milunia miała założony gustowny kaftanik :cool3: , który w domu po wyjściu z transporterka miała na sobie jeszcze przez................ pół godziny :mad: . Poprostu wyszła sobie z niego :roll: :evil_lol: . i nie dała sobie go powtórnie założyć:mad: . Ale podobno są kotki, które chadzają w ubranku dłużej, więc może spróbuj tego ? Albo anteny satelitarnej, czyli kołnierza pooperacyjnego? Mańka jest o wiele spokojniejsza od Milki, która ma chyba diabła za skórą, więc myślę, że nie powinnaś mieć problemu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...