Jump to content
Dogomania

charty w Warszawie


moni_L

Recommended Posts

Ostatnio byłam na wycieczce szkolnej w Wa-wie i przy jakimś durzym sklepie obok kina I-maxu był jakiś brązowy z czarnym siodłem cp :P widziałam go z autobusu tylko przez chwilę i niewiem czy to był napewno rasowy i czy to był napewno chart, ale tak mi się wydaje :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rudo-brązowy z czarnym siodłem?

Jeśli to chart i to polak to mi na mysl wchodzą tylko Wodne Oczka. Moze Arleta Wodne oczko? Albo i kto inny? :)

Jechaliśmy autobusem i tylko przez króciutką chwileczkę go widziałam :wink:

No coś mniej więcej koloru jaki napisałaś :angel:

Link to comment
Share on other sites

Oj tak juz wiem :ekmm: Ale mnie ta maść zmyliła :D

Dziś Gacus poznał na spacerze piekną młodą (9m) pręgowaną suczkę z hodowli Meradith(mam nadzieje,że nie przekręciłam nazwy :wink: ).Interesował się nią baaardzo,lecz bynajmniej nie jako partnerką do zabawy :wink: Dwoił sie i troił by zwróciła na niego uwage,a ona.....cóż ...ona po prostu zasneła :roll:

Gacek__.jpg

sorki za jakość zdjęcia,ale to była komórka :)

Link to comment
Share on other sites

Super ,że Gacuś poznał whippecią koleżankę :talker:

Poker ma dobrze na tych naszych warszawskich spacerach, bo zawsze jest jedynym psem. I tez czasem mu tylko w głowie :buzi:

Troszkę tych charciorów jednak jest w Krakowie !

No to niedługo mamy nowy temat- charty w Krakowie! :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Czy to przypadkiem nie jest ta whippetka?

meradith_szansa_na_sukces.jpg

Bo to jest mieszkająca w Krakowie Meradith Szansa Na Sukces, którą udało mi się "upolować" na krakowskiej wystawie w czerwcu.

Mam nadzieję, że charciarze z Warszawy nie będą mieć za złe, że topic zmienił się w "charty w Warszawie (i Krakowie przy okazji)" :D

Link to comment
Share on other sites

Ta "Sznasa na Sukces" w pozycji leżącej wygląda jak "podróbka" mojej Naomi :wink:

To jak jesteśmy na południu Polski to dodam jeszcze, że w wakacje zaczepił mnie w Bielsko-Białej facet, który miał kiedyś charcika włoskiego, a teraz chciał Whippeta... dałam mu namiary na Bokamaro, ciekawe, czy coś z tego wyszło :wink:

To kiedy nastpeny spacer w Wa-wie? :lol: Ja bym może mogła nawet wziąść "sztucznego zająća" :)

Link to comment
Share on other sites

kate_m.to chyba ona :roll: Masć dość niespotykana... jej pancia przyznała ,że czekała na taką maśc 1.5 roku..szukając po wszystkich hodowlach pipetków....no i sie doczekała :) Chyba "niezła"sunia z niej wyrośnie prawda?Mnie się bardzo podoba.Jest bardzo drobna i duzo nizsza od Gacka...a on do tych największych nie nalezy.Ma pieknie wykształcone miesnie jak na wiek..ogólnie jest baaardzo słodka! :D

Przyznam,że na "zywo"wygląda korzystniej niz na zdjęciu :wink: Gacek się zakochał jak nic :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiedziałam, że ciemnego-pręgowanego whippeta teraz tak trudno dostać!

Mam nadzieję, ze ta mała będzie się pokazywać na wystawach, wtedy będzie można stwierdzić, co z niej wyrosło :)

A z tego, co zdążyłam się zorientować, to jest ze skojarzenia: Meradith Hoży Konkurent-Meradith Enigmatyczna Panna, czyli odziedziczyła umaszczenie po mamusi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja (miłośniczka chartów, nie właścicielka) niestety nie zagoszczę na charcim forum -Regulamin jest beznadziejny! :-? Za dużo straszenia kasowaniem postów z byle powodu. Szkoda więc że DGM pustoszeje... :cry: :cry: :cry:

...bo chetnie bym znów się pojawiła na jakimś charcim spotkanku...

Pozdrawiam!

PALATINA i PONY

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem zainteresowana awanturami, ale bardzo nie lubię, jesli mi czegos nie wolno -Nie żebym chciała robić coś zakazanego (nie ważne czy na forum, czy w zyciu), ale jeśli czuję, że ktoś mi czegos nie pozwala to coś się we mnie gotuje! Wolę być grzeczną dziewczynką z własnej inicjatywy, niż żeby mi to narzucano....

Pozaglądam na forum od czasu, do czasu, ale nieprędko się zaloguję.

Jeśli ustalicie datę jakiegos spacerku, to napisz! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem zainteresowana awanturami, ale bardzo nie lubię, jesli mi czegos nie wolno -Nie żebym chciała robić coś zakazanego (nie ważne czy na forum, czy w zyciu), ale jeśli czuję, że ktoś mi czegos nie pozwala to coś się we mnie gotuje!

ale przecież tam nikt Ci niczego nie zabrania! a regulamin jest po to żeby ograniczyć panujące na prawie każdym forum kłótnie. Na charcim forum jest na prawdę bardzo sympatycznie i każdy miłośnik chartów może tam czuć się swobodnie.I cieszy mnie to że pieniacze na tym forum nie mają czego szukać, temat jest od razu zamykany i nie ma szans na rozwinięcie się zajadłej awantury.

A to że jesteś miłośniczką chartów nie z posiadania w niczym nam nie przeszkadza ( jest więcej takich osób jak Ty) więc nie musisz się tam czuć wyalienowana :wink: Miejsce na tym forum jest dla każdego miłośnika chartów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...