Jump to content
Dogomania

charty w Warszawie


moni_L

Recommended Posts

  • Replies 146
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo sie ciesze, ze wszystkim podobaly sie zdjecia i samo spotkanie :D

Ja tez uwazam, ze bylo swietnie!!! Luska mi powiedziala na ucho, ze tez sie super bawila :wink:

Teraz tylko nalezy uczynic takie spotkania tradycja i oby nas bylo coraz wiecej :D

Pozdrawiam wszystkich, ktorzy byli, tych ktorzy przyjsc chcieli i tych, ktorzy beda nastepnym razem :D

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Warszawscy (i nie tylko) charciarze!

Witam i wychodzę z propozycją kolejnego wspólnego spacerku. Może choć troszkę rozruszy się forum zamilkłe od klubówki?

Może w połowie miesiąca udałoby się nam spotkać na Służewcu ?

Myślę ,że pieski będą jeszcze bardziej harcowały, bo gorący dzień nam tym razem nie grozi.

Zapraszam do dyskusji i pozdrawiam Kasia z Pokerem i Kiką :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Palatina , miłośniczko chartów jak najbardziej zapraszamy na wspólny spacer. Jeśli masz pieska to z nim!

Charciarskie forum jakoś "zamarło" więc czekamy jeszcze na więcej chętnych poprzez pw. Moni-L działa. Dokładnie miejsce , godzina będzie podana

Pozdrawiam Kasia z Pokerem i Kiką

Link to comment
Share on other sites

Palatina na razie zapowiada się ,że będzie 5 whippetów. Ale miejmy nadzieję , ż e stadko chartów powiększy się nie tylko o whippeciaki ,ale również o śliczne Szare (charty szkockie),charta rosyjskiego i może inne.Po ostatnim spacerze chcieliśmy uczynić tradycję z tych spotkań - oby tak się stało !

Jestem ciekawa wspólnych zabaw ,biegów Twoich Pon-ów z chartami.Poprzednio miałam mixa pona z pudlem.Biegała jak szalona,okrążała ,zapędzała inne psy.Taki mały kochany szaleniec.Także mam duży sentyment ido ponów ido pudli (ale nie tych salonowych).

pozdrawiam Kasia z Pokerem i Kikulcem :wink: :D :)

Link to comment
Share on other sites

Miło że tyle whippecików będzie -to chyba moje ulubione charty, choc wszystkie charty mi sie podobają. Jest w nich cos magicznego!

Z szarymi (Małą i Dru) to ja już się troche znam :wink: - jedna z moich ponek też miała już przyjemność je poznac :lol: , ale druga ponka teraz dostała cieczki, wiec... Może się skończy, jeśli spotkanko bedzie za jakiś czas. :roll:

Pozdrowionka dla chartoli i charciarzy! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak milo, ze ktos sie jeszcze zainteresowal charcim spotkaniem. Jest propozycja, zeby sie spotkac w najblizsza sobote, 16 pazdziernika. Miejsce spotkania: sklep jezdziecki przy Wyscigach

Godzina do ustalenia: myslalam o 13.00

Wszyscy charciarze z psami i bez oraz wszystkie inne czworonogi sa serdecznie zapraszane :D !!!

Co wy na te propozycje???

Monika

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...