Jump to content
Dogomania

KLASA BABY


caterina1

Recommended Posts

A czy w klasie baby można wystawić szczeniorka po kwarantannie, ale bez szczepienia przeciw wściekliźnie? Na stronie Zkwp Kraków jest napisane, że klasa baby to przedział od 3-6 miesiąca życia, u mnie wystawa wypadałaby na przełom 3/4 miesiąca, a nie chcę walić takiej szczepionki w malucha za wcześnie i teraz już nie wiem czy nie lepiej zrezygnować z tego wystawiania...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Jakie są kryteria oceny babyków? Wg regulaminu sędzia może przyznać ocenę wybitnie obiecując, obiecującą lub mało obiecując - czym przede wszystkim kierują się sędziowie (zgodnością z wzorcem, zachowaniem pieska...) ?

Link to comment
Share on other sites

Wszystkim...;)
Trudno mówić o zgodności ze wzorcem u psiaka 3-miesięcznego, na dodatek gdy sędzia jest np. specjalistą od ON'ków a Ty pokazujesz papilona.
Zachowanie na ringu. Wiadomo, pies ładnie pokazany,spokojnie zachowujący się na ringu, nie spłoszony, ma większe szanse na zyczliwośc sędziego.

Jak dla mnie klasa baby jest istotna dla samego hodowcy. Ja lubię prezentować baski w tej klasie, bo wtedy wiem, co mam poprawić w prezentacji lub jakie niedostatki zostały zauwazone przez sędziego. Oczywiście, jeżeli te uwagi są adekwatne do wyglądu psa...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 5 weeks later...

[quote name='*Ania...Niuf*']Witam
rozumiem ze przy zgloszeniu w okienku nr rejestracyjny wpisuję ten nr oddzialu a przy okienku PKR wpisuje w przygotowaniu??? pozdrawiam[/QUOTE]

Jak dostałaś kopię metryki, to tam jest wpisany nr rejestracyjny (na dole, po prawej stronie, o ile dobrze pamiętam), a przy rodowodzie zaznaczasz opcję "w przygotowaniu" :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tusia&NN']Jak dostałaś kopię metryki, to tam jest wpisany nr rejestracyjny (na dole, po prawej stronie, o ile dobrze pamiętam), a przy rodowodzie zaznaczasz opcję "w przygotowaniu" :)[/QUOTE]

Dziękuję:), tak myślałam ale wolałam się upewnić:) Jak dostałam kopię metryki? W ZKwP mi ją skserowali,po rejestracji :)
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...