Jump to content
Dogomania

Górskie spacery a psy


Tatsu

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taj, a ten pies szedl z nimi bez problemu?????

Moja nuka nawet czasami jak jest juz kolo 15-16 i chce ja wziac chociaz na maly spacerek do sklepu czy cos, zeby siusiu zrobila, to wyjdzie kilka metorw za brame i juz sie kladzie lub ciagnie w str. domu bo jej goraco :( Tamten piesek musi byc chyba "wytrenowany"

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem dobrze jest trzymac psa na smyczy. Przynajmniej mysmy brali naszego specjalnie, poniewaz latal jak glupi i w zwiazku z tym w prawie 40sto stopniowym upale na trasie ktora trwala kilka godzin w polowie byl juz wykonczony...

Link to comment
Share on other sites

AST, on jest przyzwyczajony do dlugiego chodzenia i trudych warunkow. Bralismy dla niego 2 butelki wody ( w sumie 3l) i chustke zeby czasem zmoczyc i ochlodzic glowe. Byloby naprawde fajnie gdyby wlasnie nie to ganianie nieszczesne, turlanie z gory, przenoszenie wszystkiego co sie znajdzie itp. Na smyczy przynajmniej szedl przy nodze.

Link to comment
Share on other sites

Najlepiej jest jak widze po "rozwarciu" ;) Ze nuce sie chce kupke , no to wtedy ide niech pobiega sobie , noi biega biega, pol godziny-40 minut,pobiega i wracamy, a za chwile jej sie zachce, to idzie i po powrocie z laki albo lasu, na podworku czasami robi ;) No qrde, zamiast sobie chwile dluzej pobiegac, i niech sie wybiega i "wyphcnie" z siebi :) To nie .. u siebie musi :) Czasami to juz mnie obija,ale w sumie nie bda ja trzymac dlugo na bieganiu przy upale

Link to comment
Share on other sites

Oooooo :oops: :oops: :oops:

Tajraga na pewno mowisz o tym stworzeniu w lewym gornym rogu mojego postu ? :roll:

A moze tylko tak kadzisz zeby mnie udobruchac :evil:

Hęę... ?

Przyznam ,ze kiedy wczesniej pytalas o zyrafe o maly wlos nie odniolabym tego do mojego emblematu.

No ale zadna Kaska nie jestem...

Link to comment
Share on other sites

Lerka

Zależy co masz na myśli pisząc Bieszczady. :roll:

Dla mnie to góry na południe od miejscowości wymienionych przez Kaśkę.

Byłem w zeszłym roku na wakacjach w Mucznem z psami.

Tak tak Grzesiek wszystko sie zgadza.

Bieszczady to bieszczady!

Znam Muczne.

Mieszkales prywatnie, w hotelu czy w domkach?

Link to comment
Share on other sites

Taj, skad ja znam taki rozklad? ;))))) U mnie ardzo podbnie i te anne i wieczorne spacerki sa dluzsze z bieganiem, czaami taki plan urozmaicamy dzialka i wtedy nuka szaleje 2-3 godzinki, ale ogolnie mysle ze i tak jej pasuje takjak jest ...Aha wiec wracamy do tematu, czyli kupki na spacerze w gorach? ;)

Link to comment
Share on other sites

Znam Muczne.

Mieszkales prywatnie, w hotelu czy w domkach?

Mieszkałem u Haliny Kuźniewskiej - ma sklepik przy tej bocznej uliczce, gdzie odchodzi żółty szlak na Bukowe Berdo. Za sklepem ma budynek (dawna stodoła :wink: ), w którym są trzy pokoje dwuosobowe, duża jadalnia (z kominkiem) i kuchnia.

Link to comment
Share on other sites

Heh, u nas albo lezu w domu na kafelkach, lub troszke kolo 17-18 juz pod choinkami :) Ale jesli jest chlodniej to nawet wczesniej :) A najlepie jak czasami wychdzoi w upal na sekundke, i oczywiscie kladzie sie na srodku podworka:D w najwiekszym slonu ehh.. sama nie wie co dobre i ja musze do domu zaganiac:) ..a pozniej sie dziwie ze krzywo na mnie patrzy :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...