Jump to content
Dogomania

strach przed obcymi ludźmi-co z tym zrobić?


tamer

Recommended Posts

Tak też myślałam, poza tym to ja z nią wychodzę, więc tym bardziej mogła skojarzyć nieprzyjemne doznania z moją osobą. Ale z drugiej strony ja też z nią pracuję, karmię ją i wszystko co dobre. Sprawdzaliśmy- raczej nie mam na nią takiego wpływu. Behawiorysta oceniał z odległości, chodziła także z innymi osobami- bez różnicy. Na razie kończę rozważania. Dzięki za pomoc i wymianę doświadczeń. Jak coś jeszcze wymyślę to dam znać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiesz , mój pies ( posokowiec bawarski) nie ma tego problemu. Za to pies mojej babci ( wilczur+husky) takze jest strachliwy.Za to
"do swoich" uczucia pokazuje bardzo wylewnie. Często chce nas całować po twarzy. Nie wiem jak można temu zaradzić! Ale wiem, że mieszaniec mojej babci jest taki "dziki" bo jest po prostu za szybko wzięta od matki. Musi tak jakby dać komuś tę miłość. Ale i tak jest kochana.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

witam:)ostatni post na temat Twojego psiaka był dość dawno:)Może napisz czy sunia zrobiła jakieś postępy.Jestem bardzo ciekawa,bo sama mam takiego tchórza:)Jest już lepiej ale moja sunia ucieczkę zamieniła w obszczekiwanie obcych,martwi mnie to bo to zaczyna przypominać agresję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...