Jump to content
Dogomania

Ogłoszenie - kurs


Gaia

Recommended Posts

Witam,

Odsprzedam miejsce na kursie groomingu w dn. 28.07 do 9.08 w Krakowie. Jest to jedyna możliwość ukończenia kursu w Krk w tym roku - wszystkie miejsca są już zajęte. Wpłaciłam zaliczkę - 500zł i za tę kwotę mogę odstąpić szkolenie (ew. z negocjacją). Osoby zainteresowane proszę o wiadomość na priv.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Z wielkim żalem mam [B][U]do odstąpienia miejsce na słynnym kursie organizowanym przez psisalon.pl - start 01 września.[/U][/B]

Zapisywałam się na niego b. dawno, jeszcze w maju 2007 roku, miałam zacząć w październiku 2007 ale zaczęły się moje poważne kłopoty z kręgosłupem, które trwają do dzisiaj i już wiem że napewno nie mogę zacząć kursu 01 września. Przekładanie go o kolejny rok wydaje mi się w tej chwili bez sensu bo czekam na drugą operację :(

Jeśli ktoś jest zainteresowany miejscem na kursie - proszę o kontakt na priv. Dawno nie kontaktowałam się z Psim Salonem ale podejrzewam że sprawa jest nadal aktualna i jestem zapisana - zapłaciłam zaliczkę 500 zł i jeśli wszystko jest aktualne to chciałabym odstąpić to miejsce osobie która zwróci mi tę kwotę.

Link to comment
Share on other sites

[U]Jedno miejsce na kursie groomingu w Krakowie nadal wolne.
[/U]Podana kwota, czyli 500zł - jest elastyczna, możemy negocjować. Całość to koszt 2030zł (wliczając zaliczkę). Proszę osoby zainteresowane o kontakt pod nr tel.: 514893569.

Pozdrawiam.
Gaia.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Jestem tu nowa i bardzo mnie interesuje praca jako groomer :-) jestem tylko ciekawa czy są jakieś studia gdzie mogłabym się uczyć. Czy są tylko kursy?? Jeżeli są studia to jakie i gdzie i co musiałabym zdawać na maturze żeby się na takie dostać?? A jeżeli są tylko kursy to gdzie?? Szukałam ale nie mogłam nic znaleźć :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eulalia']Jestem tu nowa i bardzo mnie interesuje praca jako groomer :-) jestem tylko ciekawa czy są jakieś studia gdzie mogłabym się uczyć. Czy są tylko kursy?? Jeżeli są studia to jakie i gdzie i co musiałabym zdawać na maturze żeby się na takie dostać?? A jeżeli są tylko kursy to gdzie?? Szukałam ale nie mogłam nic znaleźć :-?[/quote]
W Warszawie są studia podyplomowe dla weterynarzy z zakresu pielengnacji,a tak to kursy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...