Jump to content
Dogomania

Cudna v.d. Limburgsebodem


wilt

Recommended Posts

Uprzejmie informuję, że od wczoraj jest z nami owczarek holenderski długowłosy z kennelu vd Limburgse Bodem. Cudna urodziła się 17 lutego, jej mamusia Alexis Chanel vd Limburgse Bodem została zwyciężcą świata w 2006 w Poznaniu, dokładne dane tatusia podam wkrótce (te holenderskie imiona są trudne do zapamiętania).

Katarzyna Borysewicz, Gryfice

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilt']Uprzejmie informuję, że od wczoraj jest z nami owczarek holenderski długowłosy z kennelu vd Limburgse Bodem. Cudna urodziła się 17 lutego, jej mamusia Alexis Chanel vd Limburgse Bodem została zwyciężcą świata w 2006 w Poznaniu, dokładne dane tatusia podam wkrótce (te holenderskie imiona są trudne do zapamiętania).

Katarzyna Borysewicz, Gryfice[/quote]

O! Fantastycznie!!!!!:multi:
hi hi, ubiegłaś mnie, też miałam chrapkę na długowłosego,
Wrzucisz fotki?
Jaka jest? srebrna, czy złota?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tatuś Cudnej nazywa się [FONT=Arial][COLOR=#000080]Zoran van de Tiendschuur. Cudna jest złoto pręgowana. Na razie nie udało mi się wstawić fotek, nie mam czasu by przyswoić sobie tę umiejętność ponieważ oprócz pracy zawodowej zajmuję się budowaniem zapór w ogródku, odkopywaniem roślin, zmywaniem błota z podłogi w salonie itd. Dodam, że Cudna łapie i zjada chrabąszcze i regularnie pozbawia szetlanda Montisia owłosienia.[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000080]Pozdrawiam do następnego razu[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000080]wilt[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilt']Tatuś Cudnej nazywa się [FONT=Arial][COLOR=#000080]Zoran van de Tiendschuur. Cudna jest złoto pręgowana. Na razie nie udało mi się wstawić fotek, nie mam czasu by przyswoić sobie tę umiejętność ponieważ oprócz pracy zawodowej zajmuję się budowaniem zapór w ogródku, odkopywaniem roślin, zmywaniem błota z podłogi w salonie itd. Dodam, że Cudna łapie i zjada chrabąszcze i regularnie pozbawia szetlanda Montisia owłosienia.[/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=#000080]Pozdrawiam do następnego razu[/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=#000080]wilt[/COLOR][/FONT]
[/quote]

Czyli robisz dokładnie to, co każdy wlaściciel holendra ( i chyba belga też;))
słyszałam o mamusi - jest przepiękna!
Gratuluję! Fajnie, że holendrów przybywa!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...