Jump to content
Dogomania

Krakow


tunio

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O, Biedrona takie rzeczy wykonywala notorycznie . Po prostu to jest charta typowo niewystawialny . Boruta tez mial takie inklinacje ,ale juz mu przeszlo moze Biedronie tez przejdzie ,ale ona ,ze tak powiem jest normalna inaczej , wiec moze to troche dluzej potrwac .

Link to comment
Share on other sites

bagi hihihi naprawde jak uruchomie wyobraznie to chce mi sie chichrac :lol: to musialo wygladac przekomicznie...

tym bardziej gratuluje wystepu, bo Biedronka wystawila sie naprawde ladnie; a jak poszlo z Misza na grupie i przy wyborze ras polskich?

zaluje ze nie moglysmy zostac, ale obydwie padalysmy z nog... a na wystawie nie zapytalam o wszystko i teraz pukam sie w czolo nad swoim roztrzepaniem, ojj zeby gorzej nie powiedziec ;]

jenn i Cynka

Link to comment
Share on other sites

BOB i BOG3

Wygrala z Tytusem mimo ze sedzina powiedziała glosno ze najlepszym whippetem na ringu byl wlasnie on ale odnowila mu sie niedawno kontuzja lapy po zlamaniu w mlodosci i tylko dlatego poszla reprezentowac rase na glownym ringu ... bo w sukach to nie miala konkurencji wiec CACIB byl jakby na dzien dobry jej przypisany... bo suczusie z posredniej i otwartej nie dorownuja jej mimo wszystko.

Trudno tu piac wiec nad stylem ale gratulacje sie naleza zwłaszcza ze w sobote u znanej hodowczyni whippetow z Belgii na Cacibowej w Brnie piesek z hodowli Bokamaro zszedł z ocena bdb.

Jak czytam takie teksty to rece mi opadaja, szkoda ze tak wiele sedziow wybiera Myske bo nie ma konkurencji na wystawach i dziwne ze sedziowie z zagranicy na wystawach miedzynarodowych dawali jej miejsca na podiuma na grupie, nie?kto nie wierzy niech zajrzy na wyniki Myski na stronie http://kia.acn.waw.pl ten tekst o whippie z Belgii byl NAPRAWDE mily i na temat. Ahh niektorym chyba sprawia przyjemnosc dokuczanie innym. po prostu żenujące

Link to comment
Share on other sites

jednak tak jak mowie dobre i to jak na jej mozliwosci np. polozenie sie na ringu na plecach i koniec . Trzeba ja wynosic narecznie :D

Bagi, możesz się zawsze położyć obok i udawać że protestujecie przeciw czemuś. Albo za czymś :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ola, dobre! Bagi jak będziesz wystarczająco przekonująca to sędzia uwierzy że to nowy najmodniejszy styl wystawiania ;) :drinking: i potem wszyscy tak będą wystawiać, zobaczysz ;) :lol:

cześć Kia- jeszcze nie zauważyłeś, że "w pięknym stylu" to wygrywać mogą tylko Lazarusy? :o 8) Cała reszta wygrywa przypadkiem, albo wyłacznie dlatego, że L. na drodze do zwycięstwa stanie zły okrutny los ;)

Link to comment
Share on other sites

Tila TWOJA ZLOSLIWOSC NIE MA GRANIC!!!!!

W przeciwienstwie DO CIEBIE NIE PISZE O WYGRYWANIU NASZYCH PSOW!!! Zwlaszcza w PIĘKNYM STYLU

Ale TO TY widocznie leczysz KOMPEKSY SWOJE I INNYCH TAKIM PISANIEM.

Jezeil ktoÅ› jest tu kto nadzoruje ten temat prosze o zwrocenie uwagi PANI TILI zeby przestala prowokowac.

Pozdrawiam Kaska Lazar

Link to comment
Share on other sites

szkoda ze Tilia dostala odpowiedz a ja na swojego posta nie otrzymalismy.

Aha jeszcze niedawno nic do wlascicieli hodowli Lazarus nie mielismy ale jezeli bedzie tak dalej to chyba nasze podejscie ulegnie zmianie.

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

A tak a'propos wygrywania w pieknym stylu , bo sie czesto spotykam na roznych stronach internetowych i nie tylko , ze ktos wlasnie tak wygrywa . A ja nie wiem jak to wyglada , to w PIEKNYM STYLU , prosze o definicje , bo moze moje psiury tez czasem w pieknym stylu wygrywaja ,a my wcale o tym nie wiemy .

Link to comment
Share on other sites

Wirko Szanowna! proszę zwróć mi uwagę, gdyż moje kompleksy dotyczące wystawiania i wygrywania moich whippetów rozrastają się w zastraszającym tempie :roll: (ach kto mnie pocieszy, kto mnie przytuli :drinking: )

:help1:

L- jeśli jeszcze nie zauważyłaś ja już skończyłam dyskusję z tobą, bo jak widać do niczego ona nie prowadzi (jak zwykle) i tylko psuje panującą tu miłą atmosferę- i po raz kolejny przypominam- od pewnych spraw są privy i tam najlepiej się przenieść jeśli czuje się nieodpartą potrzebę takich "dyskusji".

A tak wracając do tematu - czy ktoś robił fotki? coś mi sie wydaje że ktoś straszył że będzie robił zdjęcia, ale nie pamiętam kto??? kurcze następnym razem koniecznie trzeba się zebrać i zrobić porządną dokumentacje ze spotkania :) :)

Bagi- kiedyÅ› Ci opowiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Bagi nie denerwuj się- wygrywają, wygrywają ;) błyszczą jak gwiazdy, przyciągają oko, wystawiają się znakomicie (no, niektóre mają własny styl oczywiście) i od razu widać "to ten" (westchnienie) :oops: - usatysfakcjonowana? spokojnie możesz pisać. A tak na marginesie muszę zajrzeć na Waszą stronkę bo kiedyś czegoś szukałam i pamiętam że dawno nie było aktualizacji, a chętnie Twoje piechy oglądam.

Link to comment
Share on other sites

Tilia , ja sie wcale ,a wcale nie denerwuje , bo nie mam czym . Po prostu jestem zaskoczona zawsze kiedy ktos pisze ze jego pies wygral w pieknym stylu ,potem ogladam wyniki z wystawy i ten pies np. byl sam w klasie .

Szczerze mowiac lepiej czasem nie pisac nic , niz przesadzic z opinia nawet o wlasnym psie .

Co do stronki to bedzie aktualizowana teraz w lipcu .

Link to comment
Share on other sites

Bagi ;) ja tam o swoich psach tak nie piszę. Po prostu Myśka była w świetnej formie i rzucała się na ringu w oczy (oczywiście to tylko moje i paru innych osób subiektywne wrażenie) i "piękny styl" to było określenie które mi przyszło do głowy.

Słuchajcie, przypomniało mi się- czy ktoś wie jak się czuje afganka Szarotka? źle się poczuła na ringu (pewnie przez upał?), czy coś wiadomo, czy szybko doszła do siebie i czy rzeczywiście była to tylko wina gorąca? czy już wszystko ok?

Link to comment
Share on other sites

popierwsze pragne bardzo podziekowac Sagit za fote Cerrego,ale i tak nie wiem kim byl ow paparazzi (wiem tylko,ze mloda blondynka :wink: )co nas zlapal :lol:

Poza tym gratulacje dla Larrego (bo chyba tak po domowemu :hmmmm: )....Tak mi sie wydawalo,ze to on tylko zastanawialam sie gdzie sie podzial pies Karola Skowronka,ktory takze mial w tej klasie wystepowac :hmmmm:

Tomku,a dziekujemy,dziekujemy :wink:

Jednak nasza wygrana byla raczej w niezbyt wielkim stylu bo znowu sie okazalo,ze mam flegmatycznego psa :wink: Ale co robic skoro upal,a on ciemny...Dobrze go rozumiem bo mialam czarne spodnie na sobie :wink:

Zas wlasciciele Covini'ego okazali sie b.sympatyczni :D Przyznam sie,ze nie poznalabym iz byl to debiut :D Covini ani wlasciciel na zestresowanych nie wygladali i zachowywali sie poprawniej na ringu niz Malenstwo i ja :lol: No coz,ale ja jak juz pisalam nerwowa jestem z natury :wink:

Zas co do ich oceny to nie umiem sobie za nic przypomniec czy dostali srebro czy tez nie :( Tak wiec tego nie uzupelnie niestety :(

Poza tym przyznam sie,ze jak zobaczylam konkurenta to sie pode mna nogi ugiely,z prostej przyczyny,ze tyle sie nasluchalam iz zwyciezal dojrzalszy w wyrazie a tu kolo mnie staje pies wygladajacy prawie na doroslego :o A ja tam myslalam,ze zobacze psa tak samo szczudlowatego jak Malenstwo a tu klops 8)

pozdrawiam z Malenstwem,ktore zamknelo mlodziezowy championat w przeciagu 1m-ca i 4dni,co mnie tym bardziej cieszy,ze jak nie patrzec dopiero na ringach raczkujemy :angel: (uchh,ale ze mnie chwalipieta,ale coz robic skoro duma rozpiera 8) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...