Jump to content
Dogomania

Krakow


tunio

Recommended Posts

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chimera- codziennie po łakach i lesie ;) a okazjonalnie w Pomiechówku (i raz w Swornychgaciach). W każdym razie Mała licencję ma, a Dru jeszcze za młoda, więc na razie tylko w pokazowych ją puszczamy.

tu masz o Andrew: http://www.netspace.sk/chrty/webs/psy/andrew%20bran%20irater.htm

mam kilka nowych (znaczy starych, ale niedawno wywołanych) fotek z Pomiechówka, wieczorkiem zeskanuję i gdzieś wrzucę :)

ale nie wszystkie Szare chcą biegać. Tata Dru biega i będzie prawdopodobnie robił licencję, ale dwie siostry Małej niebardzo...

Link to comment
Share on other sites

Carry spoko.Konkurent Cerigena jest mlodszy tylko kilka dni...i choc Bozia dala mu piekna pszeniczna masc,to tak naprawde jest zielony...i on,i wlasciciel-zapewniam ze beda bardziej zestressowani niz Ty i Malec razem wzieci i w peczek spieci(duch poetycki z innego topicu przesiaknal).Zreszta Covini zwany Inio jest psem po przejsciach mozna powiedziec-czesc mlodosci spedzil niestety w nieodpowiednich rekach ,musialam wziac go z powrotem,i dopiero pan Zbyszek stal sie jego osobistym aniolem...

Na wystawie beda na pewno baaardzo przejeci wszystkim ,bo pod tym wzgledem przyjdzie im...hmmmm...jakby tu rzec...dziewictwo stracic!

Hi,hi...teraz usmiecham sie w zamysleniu...oczami duszy widze ta zalekniona gromadke przed pania sedzia...powinniscie sie wspierac,a nie traktowac "konkurencyjnie"-przeciez oboje macie swe jak najbardziej wymarzone psy...i kazdy jest najpiekniejszy...

Link to comment
Share on other sites

ano właśnie Sagit- każdy jest najpiękniejszy i co- może być najwyżej pierwszy albo drugi ;) dla właściciela zawsze i tak będzie pierwszy przecież

Carr- licencję może zrobić od 15 miesiąca, ale odebrać ją mogę po 18 mies. A w Płocku ok, sama była, ale pan sędzia przyznał jej zw mł i zw rasy i brak nam tylko zw mł z międzynarodowej. Zobaczymy ;)

ktoś pytał jak sędziuje p. sędzina która będzie w Krakowie i Szczecinie- poprosiłam dziś o opinie i ... ;) (oczywiście bardzo subiektywne opinie) nie chcę nikogo obgadywać, ale chyba jednak cieszę się, że nas sędziuje p. Gepaniuk :oops:

Link to comment
Share on other sites

Eeeeh, zazdroszcze wam tych stresow, ale z naszego miotu to chyba tylko Dominika sie odwazy na wystawienie Ariki, na moze jeszcze Amor gdzies sie na ringu pojawi :cry:

derwal, jak rodzeństwo rozpocznie karierę, to my się chyba powinniśmy chować w ciemne kąty, bo reklamę miotowi robimy średnią :-?

alebo wręcz przeciwnie - wszędzie się pokazywać - na przestrogę na chodofcuf :x

Link to comment
Share on other sites

ktoś pytał jak sędziuje p. sędzina która będzie w Krakowie i Szczecinie- poprosiłam dziś o opinie i ... ;) (oczywiście bardzo subiektywne opinie) nie chcę nikogo obgadywać, ale chyba jednak cieszę się, że nas sędziuje p. Gepaniuk :oops:

to ja pytalam... az tak zle Tilia??... ufff, moze napiszesz co inni o tej pani mowili? jesli nie chcesz na forum to napisz na priwa do mnie. Hmm tym bardziej z niecierpliwoscia czekam na relacje Amstera ze Szczecina...

zamyslona jenn i Cynka

Link to comment
Share on other sites

jenn- niektórzy ironicznie wypowiadali sie o jej znajomości wzorców, ale może przesadzali? napiszę CI potem na priv co mówili.

Carr- to normalne, mi się zdarzało, że na wystawie mówiłam, że nie wyjdę na ring, bo to bez sensu (zapytaj Bagi ;) ) A co do Festiny- miot B mieszka głównie w okolicach Wrocławia, Leszna i Poznania, wystawiają się (3 suczki na razie z tego miotu się wystawiały oprócz Dru) w tamtych okolicach. A- wystawia się jakoś sporadycznie, Angie i czasem moja Mała, raz w tym roku Scott- Archibald (pojechał z nami do Issum), najwięcej wystawia sie tata Dru- Realist. Coś chyba generalnie się ludziom znudziło, a szkoda. Strasznie jestem ciekawa jak się dzieciaki B rozwijają :) :)

Link to comment
Share on other sites

... że na wystawie mówiłam, że nie wyjdę na ring, bo to bez sensu (zapytaj Bagi ;)...

HEHE, coś mi się przypomina Bagi z pradawnych lat, jakoś chyba przy okazji Mediolanu to było. ale może sama jeszcze pamięta.

ja mogę się tylko pochwalić swoim debiutem, który miał miejsce nie gdzie indziej jak na Światowej Wystawie w Brukseli. Byłem tam z Markizą w młodzieży. No i nie powiem, panikę miałem straszną. ale, jakoś poszło. potem jeszcze pomagałem wystawiac jedna sunię, bowiem włascicielka była w tym samym czasie na ringu z samcem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
No, no.. życze wszystkim powodzenia :D .

Jestem bardzo ciekawa pośredniej psów Whippetów :lol: .

no i wszystko juz wiadome:

w posredniej

1 MAURITIUS Lazarus ( CWC, CACIB NPwR)

2 Cobyco... ( zdaje sie res CACIB)

3 Meradith NIE ZAWIEDZ MNIE

reszta wynikow za chwile na stronie klubowej

Grupa dla afgana

Link to comment
Share on other sites

Nie mam katalogu, ale z tego co pamiętam to w polakach było tak:

PSY

Klasa pośrednia:

SEKRET Sopocka Aura - dosk. 1 CWC

TOPAZ Ksenas - dosk. 2

SENATOR Sopocka Aura - dosk. 3

Klasa otwarta:

SARACERN SMAGŁY Ksenas - dosk. 1 CWC

TIMUR TROP Ksenas - dosk. 2

Klasa użytkowa:

ALEX Wodne Oczko - dosk. 1 CWC, Res. CACIB

Klasa championów:

URAL Resurgam - dosk. 1 CACIB

BORUTA Arcturus - dosk. 2

SUKI

Klasa pośrednia:

CYRANKA Arcturus - dosk. 1

Klasa otwarta:

GAMA Akacjana - dosk. 1 CWC, res. CACIB

BIEDRONKA Arcturus - dosk. 2

Klasa championów:

SMUGA SOLA Ksenas - dosk. 1 CACIB, Zw. Rasy

SENTA SAMBA Ksenas - dosk. 2

Link to comment
Share on other sites

GRATULACJE jak zwykle dla pięknych piechów i ich państwa :)

co do whippetów to chciałam pogratulować mojej ulubienicy- Mysi (Bokamaro Deauville)- mamie Naomi za BOB w pięknym stylu :)

Wirka- Cynka miałą w klasie jeszcze jedną sunię, taką z dłuższym włosem, zaraz poszukam katalogu.

za innych się nie będę chwalić, niech się chwalą sami :) a ja odetchnęłam z ulgą bo Dru ukończyła ch.mł. Żałuję strasznie że znowu nie mogłyśmy zostać na finały :(

Link to comment
Share on other sites

co do whippetów to chciałam pogratulować mojej ulubienicy- Mysi (Bokamaro Deauville)- mamie Naomi za BOB w pięknym stylu :)

BOB i BOG3

Wygrala z Tytusem mimo ze sedzina powiedziała glosno ze najlepszym whippetem na ringu byl wlasnie on ale odnowila mu sie niedawno kontuzja lapy po zlamaniu w mlodosci i tylko dlatego poszla reprezentowac rase na glownym ringu ... bo w sukach to nie miala konkurencji wiec CACIB byl jakby na dzien dobry jej przypisany... bo suczusie z posredniej i otwartej nie dorownuja jej mimo wszystko.

Trudno tu piac wiec nad stylem ale gratulacje sie naleza zwłaszcza ze w sobote u znanej hodowczyni whippetow z Belgii na Cacibowej w Brnie piesek z hodowli Bokamaro zszedł z ocena bdb.

Link to comment
Share on other sites

Lazarus- nie wiem nic o kontuzji łapy psa i szczerze mówiąc mało mnie obchodzi- zgłaszamy psa i ma być w kondycji wystawowej więc o co chodzi?, ale nie było to pierwsze zwycięstwo Mysi (mimo że nie była zbyt często wystawiana), bo to piękna suka- tylko nie wiem co ma do jej wygranej bdb jakiegoś innego pieska z Bokamaro? chyba niewiele? czy nikt inny nie dostaje bdb? nie bardzo rozumiem - to chyba miała być złośliwość znowu jak zwykle wobec Bokamaro ("nie miała konkurencji"- ja tam suk w katalogu widzę 9 i jedno szczenię, ale mniejsza z tym), a jeśli tak to ja na ten temat dyskutować nie mam zamiaru, to zbyt miłe forum, nie ma tu miejsca na jakieś osobiste zazdrości czy zawiści- z tym się proszę zwrócić na priv do zainteresowanych taką dyskusją osób (o ile są takie...).

Link to comment
Share on other sites

Wirka- Cynka miałą w klasie jeszcze jedną sunię, taką z dłuższym włosem, zaraz poszukam katalogu.(

Tabaka Tigra Ksenas-tak mi się wydaje

Gratuluję wszytkim zwycięscom!!!A szczególnie Siwemu! :jumpie:

Wirka-chlopak mężnieje czyz nie? :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Wirka- Cynka miałą w klasie jeszcze jedną sunię, taką z dłuższym włosem, zaraz poszukam katalogu.(

Tabaka Tigra Ksenas-tak mi się wydaje

Gratuluję wszytkim zwycięscom!!!A szczególnie Siwemu! :jumpie:

Wirka-chlopak mężnieje czyz nie? :B-fly:

Link to comment
Share on other sites

Szanowna Tilio

nie rozumie dlaczego zaraz takie pazury wypuszczasz w moja strone?

Nie napisalam ze jej sie nie nalezalo. Wrecz przeciwnie ze byla suka ktora w tym dniu u tej sedziny nie miala konkurencji!!!!

Pierwsze slysze zeby o CACIB konkurowaly szczeniaki czy klasa mlodziezy ale widac tak jest jak tak piszesz:))

niech Ci bedzie ze pokonala 9 suk:)) jak to ma Ci poprawic nastroj niech tak bedzie.

Napiszalam moja wypowiedz tylko w zwiazku z Twoim pisaniem o WIELKIM STYLU i sprostowalam to.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ad Sagit

No Biedrona , druga ,ale i tak sukces ,bo wystawila sie ,a ona baaardzo nie lubi wystaw . szkoda ze druga , bo jakby dostala CWC , to bym moze nawet skonczyla z nia ch.pl . Na razie ma jednego z Opola i juz .

jednak tak jak mowie dobre i to jak na jej mozliwosci np. polozenie sie na ringu na plecach i koniec . Trzeba ja wynosic narecznie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...