Jump to content
Dogomania

Galeryjka Larki beauceronki


nice_girl

Recommended Posts

Chodzi Ci Atomic o zdjecia Malej? :D Na razie mam tylko zdjecia jakie publikuje hodowca na swojej stronie, a trudno tam odnalesc moja suczke, szczeniaczki maja co prawda wstazeczki na szyjkach i ja wiem ze nasza mala ma wstazeczke jasno zielona, ale na zdjeciach nie zawsze wytraznie widac kolory wstazeczek :-? Ala za tydzien suczka bedzie juz z nami to bedzie miala zdjec od groma :D

Link to comment
Share on other sites

Mala zabieram od hodowcy juz w najblizszy poniedzialek, ale najpierw mamy przy okazji male wakacje tylko z suczka (nasz pies niestety nie moze jechac z nami odebrac malej i zostanie pod opieka przyjaciol) wiec w domu razem to bedziemy za 2 tygodnie dopiero. Wyedy dzieciaki sie poznaja :D Juz sie nie moge doczekac :D

Link to comment
Share on other sites

Jasne, ze sie zobaczymy, chcemy jechac na klubowke do Lodzi i potem do Poznania :D Nie wiem czy uda nam sie nostryfikowac rodowod do wrzesnia (lodz) albo nawet do listopada (poznan) ... ale bedziemy stawac na glowie. Smiesznie, bo na wystawe Poznanska suczka zalapuje sie dokladnie z urodzinami, 7 listopada bedzie miala 6 m-cy i jeden dzien, wiec na juniorke w sam raz :wink:

Ale w przyszlosci jesli bedziemy chodzic na wystawy to naszym celem jest klasa uzytkowa. Wszystkie psy z hodowli suczki sa psami pracujacymi, mam nadzieje, ze odziedziczy ona po swoich rodzicach zapal do obrony, agility i na co najbardziej licze do wypasania. Owczarek musi przeciez miec zajecie godne owczarka :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:D

poki ci wstawiam aktualne zdjecie "krecika" w emblemat ale zaraz umieszcze zdjecia malej na stronie co by tutaj nie zajmowac miejsca :wink:

A co do zachowania to generalnie aniolek i slodziak, choc czasem wlacza sie tzw. przeze mnie "diabelek" kasajacy dotkliwie wszystko i wszystkich, i nie dajacy sie uspokoic - jak rozkapryszony dzieciak :wink: ale pracujemy nad mala wiec moze cos z niej wyrosnie :D Postaramy sie zmienic zla opinie rasy w polsce ...

Aha, mala jest okreslala przez wiekszosc ludzi jako kundelek, nawet nie pytaja co to za rasa (skandal! :wink: ) a w najlepszym wypadku ludziska mysla ze to rottwailerek .... Fakt, uszka nieciete nadaja kundelkowatego charakteru :wink: ale naszym zdaniem sa slodnie i jak jeszcze niedawno bylam przekonana o tym, ze przytne suni uszka, tak teraz nie dam jej tknac nikomu :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czesc! w koncu udalo mi sie zrobic mala galeryjke Larki beauceronki na internecie, wiec zapraszam od obejrzenia mojej slicznej :D

http://psiepola.w.interia.pl

To tylko taka probka galeryjkowa dla hodowczyni, duuuuza galeryjka psiakow (nie tylko moich) mam nadzieje, ze za kilka dni - pochwale sie, pochwale :D

AHA!!! czy ktos z Was bedzie na klubowce beauceronkow w Lodzi? :D My sie wybieramy, choc nadal nie ma zadnego papierka na suczke ... jakbym ja znalazla w polu... ale moze do wrzesnia zdarzymy?!

Link to comment
Share on other sites

W takim razie nie mogę sie doczekać aż wstawisz zdjecia na swoją stronę

Nauczylam sie wczoraj wstawiac zdjecia wiec wstawiam kilka zdjec Larki :D

Ale zdaje sie ze wszyscy wakacjujecie (zazdroszcze!) wiec zdjatka obejrzycie po powrocie :D

Larka_1.jpg

To Malutka z wicherkiem w uszkach ... dobrze, ze nie cielam uszek, a chcialam i bylam na 100% pewna, ze to zrobie.

Larka_2.jpg

Larka_3.jpg

po%201szej%20kapieli.jpg

To po pierwszej kapieli, oj nie wiem czy jej sie spodobalo

:wink: Na pewno nie bedzie taka foka jak nasz labek Melonek :( szkoda

po%20spacerze.jpg

na koniec 2 najukochansze slodziaki swiata :D

pozdrowienia dlka Was wszystkich wakacjusze

Link to comment
Share on other sites

Atomic - prosze sie odezwac bo musimy powaznie porozmawiac!

Mutare - a jedziesz na klubowke do lodzi z psiakiem? :D

my - tj. beaucerony mamy klubowke razem z Wami i mielismy z sunka jechac ale pewnie do ostatniej chwili wiedziec nie bedziemy bo bez rodowodu eksportowego nas nie wpuszcza. Trudno, moze pojedziemy towarzysko :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 6 months later...
  • 5 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...