Jump to content
Dogomania

Schronisko dla zwierząt w Swarzędzu (k. Poznania) - Pierwszy post - aktualizacja!!


Saint

Recommended Posts

[IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/20563063/19/main/7798b512d5.jpeg[/IMG]

Gdyby ktoś z Was zechciał okazać serce stareszemu pieskowi - w schronisku od dawna czeka przepiękny pies.. około dziesięcioletni mieszaniec. Pracownicy wołają na niego Białas.. jest zrównoważnowym i straszliwie spokojnym psem, ewidentnie nie w głowie mu już harce i głupoty. Garnie się za to do pieszczot i miłości..
W imieniu Białego prosimy o dom, w którym mógłby godnie i spokojnie spędzić swoją starość..


[IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/20563063/20/main/77bef4261d.jpeg[/IMG]


Kolejny średniej wielkości mieszaniec.. około sześcioletni. Bardzo wesoły i absolutnie nieagresywny. W życiu spotkała go wielka przykrość - 'właściciel' przyprowadził go do schroniska oświadczając, że nie jest mu już potrzebny bo kupił sobie nowego - ładniejszego i młodszego psa. Czeka na nowych właścicieli już od bardzo dawna, ale w dalszym ciągu nie traci nadziei..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Linka'][IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/20563063/19/main/7798b512d5.jpeg[/IMG]

Gdyby ktoś z Was zechciał okazać serce stareszemu pieskowi - w schronisku od dawna czeka przepiękny pies.. około dziesięcioletni mieszaniec. Pracownicy wołają na niego Białas.. jest zrównoważnowym i straszliwie spokojnym psem, ewidentnie nie w głowie mu już harce i głupoty. Garnie się za to do pieszczot i miłości..
W imieniu Białego prosimy o dom, w którym mógłby godnie i spokojnie spędzić swoją starość..


[IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/20563063/20/main/77bef4261d.jpeg[/IMG]


Kolejny średniej wielkości mieszaniec.. około sześcioletni. Bardzo wesoły i absolutnie nieagresywny. W życiu spotkała go wielka przykrość - 'właściciel' przyprowadził go do schroniska oświadczając, że nie jest mu już potrzebny bo kupił sobie nowego - ładniejszego i młodszego psa. Czeka na nowych właścicieli już od bardzo dawna, ale w dalszym ciągu nie traci nadziei..[/quote]

Linko, a czy biały, duży pies nie jest przypadkiem samicą i nie wołają na nią "Biała"?? (mogła mi się coś pomylić, z góry przepraszam)

a ten drugi ze zdjęcia długo jest w schronie? bo go nie kojarzę...

Link to comment
Share on other sites

Kochani..
udało nam się znaleźć dom dla jednego młodzieńca z podpoznańskiego Swarzędza. Zgłosił się Pan z Łodzi, ale nie ma możliwości przyjechania po psa aż do Poznania.. Wiem, że dużo ludzi co weekend jeździ na tej właśnie trasie. Może ktoś z Was mógłby pomóc w uratowaniu psiaka?

tym bardziej, że chodzi o 'Jumpera'
który z racji tego, ze jest psem w typie asta nie ma normalnie większych szans adopcyjnych:shake:

[img]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_1031.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam już telefonicznie z jednym z pracowników schroniska..
Kobieta co prawda nie zajmuje się bezpośrednio adopcjami, ale obiecała porozmawiać i przekonać panią odpowiedzialną za wydawanie psów.. Z tego co mówiła wszystko jest na dobrej drodze.. nawet transport [B]potrzebny[/B] jest już jedynie na drodze [B]Poznań - Kalisz[/B] ;)


Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc przy owej wizycie.. zawsze lepiej jest jak ktoś pojedzie i zobaczy, niż miałabym wierzyć panu pragnącego wziąc psa 'na słowo':roll: Z tego co mówił wydaje się być w porządku. Co prawda mieszkają w bloku, ale zaraz obok jest park.. pies miałby możliwość wybiegania się. Mają pietnastoletniego syna, który zajmowałby się zwierzakiem.. Nie będzie też to ich pierwszy pies;)


Postaram się zaktualizować wszystko w wątku bullowate ze Swarzędza, aczkolwiek nie mam dostępu do pierwszej strony, więc mogę napisać jedynie to co wiem w formie kolejnego posta..

Link to comment
Share on other sites

Nie bardzo wiem jak miałabym to wytłumaczyć..
gdy piszesz post to pod oknem gdzie wpisujesz tekst, masz treść poprzednich wiadomości napisanych przez innych użytkowników..
Tam jest bezpośredni link do youtube, który musisz po prostu przekopiować..

dałabym ten link, ale jak go nie wpisze to i tak pojawia mi się okno z prezentacją:shake:


Asiu.. w przyszły piątek będziemy mieć 'dla Ciebie' zdjęcia kolejnego spaniela :-( właściwie to spanielki..:roll:

Link to comment
Share on other sites

kilka dni temu w okolicy Mosiny znaleziono boksera..

[IMG]http://big.photos.nasza-klasa.pl/20563063/25/main/2535804a9d.jpeg[/IMG]

Zdjęcie co prawda nie jest najlepszej jakości, ale psiak wygląda raczej na zadbanego.. może ktoś go szuka?:roll::-(



Mam też dobre wieści.. odebraliśmy dziś od dogomaniaczki o nicku [B]Eski[/B] ogromną ilość karmy dla schroniska! nasz bagażnik okazał się być zbyt mały żeby to wszystko zapakować...
Ewa.. jeszcze raz bardzo BARDZO dziękujemy:multi:

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam w Anglii, chetnie jakos Wam (Swarzedzowi) pomoge, ale nie mam pomyslu jeszcze jak. Moze Wy na cos wpadniecie. Nie moge wysylac pieniedzy, ale moze cosik z tego zasobnego kraju przyda sie polskim zwierzakom. Pomyslcie i moze napiszcie co i jak to zorganizowac.
To chyba najlepiej na priva. Oczywiscie realizacja po nowym roku bo teraz to urwanie glowy.
Pozdrawiam i Spokojnych Swiat zycze oraz dosiego roku, a co najwazniejsze nieustajacego zangazowania w chec pomocy niesionej zwierzetom.

Link to comment
Share on other sites

Czy mogę liczyć na kogoś z Was (np. na Ciebie Linko), kto jeździ do Swarzędza o wspólny wyjazd z dziewczyną z Poznania, która myśli o daniu DT jakiemuś bullowatemu? Nie chciałabym nieprzyjemności ze strony schroniska.
Na razie wszystko w fazie planu w mojej głowie ale jest do zrealizowania tylko pomoc potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Saint myślisz? jasne że NIE BYŁOBY problemu! ;) Nie wiem tylko jak z kwestią DT.. to znaczy czy schronisko powinno wiedzieć, że to będzie 'tylko' dom tymczasowy. Musiałabym zapytać dziewczynę, która brała ostatnio w ten sposób do siebie dobermana:roll:
Swoją drogą, świetnie że ktoś taki się znalazł.. mamy problem z 'naszym' aściakiem, który ostatnio miał jechać do Łodzi.. Właściwie dopiero wtedy dowiedzieliśmy się, że psiak utyka na lewą tylnią łapę. Jeszcze wtedy było to generalnie w ogole niezauważalne. Ponoć taki już przyszedł do schroniska, a wet 'zdiagnozował' zanik mięśni.. :shake: Byliśmy tam wczoraj.. Psina nie podbiega już tak chętnie do krat.. raczej stoi i patrzy, a noge ewidentnie trzyma w górze:-(

[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v489/Linkies/DSC_1478.jpg?t=1229856240[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...