Jump to content
Dogomania

Afgany + off


k.iwona

Recommended Posts

zmiany , zmiany , zmiany cięcie tematów ciekawa jestem jak wam sie to podoba? Pocięcie tematów na wystawy i dział ogólny ok - zrobił się porządek - ale jak wam się podoba pocięcie przez administratora tematu wystawy na podtematy .
Mi osobiscie wcale sie to nie podoba zrobiło sie jak w głównym dziale wystawy . Moim zdanie poprzedni dział wystawy tworzył jednolity ciag myślowo postowy . Teraz mamy dużo tematów w któtym sa po 4 posty . Ciekawa jestem czemu nasz administrator poszatkował temat i nie zapytał nas czy tego chcemy przeciez nie było w nim tak duzo wypowiedzi i stron . Polecam taki sam dział w rasie chiński grzywacz tam stron jest ponad 1300 i nikt im tego nie tnie.
Ciekawa jestem jaka jest wasza opinia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']zmiany , zmiany , zmiany cięcie tematów ciekawa jestem jak wam sie to podoba? Pocięcie tematów na wystawy i dział ogólny ok - zrobił się porządek - ale jak wam się podoba pocięcie przez administratora tematu wystawy na podtematy. (...) Polecam taki sam dział w rasie chiński grzywacz tam stron jest ponad 1300 i nikt im tego nie tnie.
Ciekawa jestem jaka jest wasza opinia?[/quote]

Niestety takie posuniecia sa konieczne.... to dalsza czesc sprawy "[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107354"]Zamykanie dużych topików[/URL]". Narazie spowodowalo to pewien balagan, ale jesli rozmowy beda prowadzone na zasadzie "Jeden problem/wystawa = jeden temat" to z czasem forum bedzie ponownie przejrzyste...

Sama przyznam, ze zerkajac na tematy na tym forum znalazlam wiele interesujacych rzeczy... na ktore NIGDY bym nie trafila, bo znajdowaly sie czasem na stronie 76 czy 45 ;)

Tak wiec proste o wyrozumialosc... przejrzystosc to jeden powod, drugi (podstawowy) to dbalosc o serwer (czyli o dzialanie dogo)...

PS: Grzywacze tez ida do ciecia... :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Moderatorki prosimy o przywrócenie starej formy :)[/quote]
Powyżej odpisał administrator forum ;).
Zmiany jak widać są konieczne i moderatorzy ot tak sobie,nie mogą łączyć tego co podzielili administratorzy :razz:.

Ale na pocieszenie powiem Wam,że to kwestia przyzwyczajenia.A przyzwyczajać się trzeba,bo skoro grzywki idą się dzielić,to pewnie pudli to również nie ominie (to było do Joanny ;)).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Powyżej odpisał administrator forum ;).
Zmiany jak widać są konieczne i moderatorzy ot tak sobie,nie mogą łączyć tego co podzielili administratorzy :razz:.

Ale na pocieszenie powiem Wam,że to kwestia przyzwyczajenia.A przyzwyczajać się trzeba,bo skoro grzywki idą się dzielić,to pewnie pudli to również nie ominie (to było do Joanny ;)).[/quote]


No kurcze blade :evil_lol: to jeszcze w pudlach namieszają dziewczyny hihiii :mad: .

Trudno się mówi ,zyje się dalej , pewnie tak jak piszesz to kwestia przyzwyczajenia :)

Link to comment
Share on other sites

Mi też się to nie podoba... rozumiem oddzielić tematy hodowlane od historii rasy czy wystaw, ale nie rozumiem polityki rozdziału poszczególnych wystaw. To dopiero bałagan się zrobi. 150 tematów i w każdym max 10 postów, 1 z info, reszta z gratulacjami... tak to przynajmniej ciąg myśli był a teraz będą suche fakty :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.ania']Mi też się to nie podoba... rozumiem oddzielić tematy hodowlane od historii rasy czy wystaw, ale nie rozumiem polityki rozdziału poszczególnych wystaw. To dopiero bałagan się zrobi. 150 tematów i w każdym max 10 postów, 1 z info, reszta z gratulacjami... tak to przynajmniej ciąg myśli był a teraz będą suche fakty :roll:[/quote]

w 100% zgadzam sie z toba dzis po pracy wstawie fotki z Krakowa i koniec tematu postów z 7 i trzeba zacząc nastepny bo w niedziele Koszalin postów przy dobrym wietrze 3 i to pewnie wszystkie moje hahahaah. Ja przychlałabym sie do innego stwierdzenia - to podforum ( dotyczące tylko jednej rasy) liczace aktywnych uzytkowników może z siedmiu nie jest uporządkowane a STERYLNE.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']postów z 7 i trzeba zacząc nastepny bo w niedziele Koszalin postów przy dobrym wietrze 3 i to pewnie wszystkie moje hahahaah. J[/quote]

No ja ewentualnie dorzucę coś na temat pudelka i charcika z tej wystawy hihiii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']Joanno a co będzie jak będziemy chciały sie popsztykać:mad: ??? tez mamy sobie temat załozyć ?:cool3:[/quote]

Iwono , juz dawno proponowałam dla jednej z naszych moderatorek założenie tematu " Skargi , pretensje i żale " ale niestety nie zgodziła się hihii. Wiesz zostaje nam ewentualnie priv albo gg ,żeby nie zakłócać tematów wystaw :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Magda_Miki
zapraszam na osobiste poznanie do niebieskiego namiotu. Tylko po ocenie w ringu , przed ocena zazwyczaj trace kontakt z rzeczywistoscia i nie da rady ze mna pogadać .
Aska byłaś w Krakowie widze cie na kilku zdjeciach - np. patrzysz jak czesana jest TRUE LADY.

a jak bedziecie niegrzeczni to pamiętajcie że wielki brat patrzy nawet przez 1,90 płota
[IMG]http://img111.imageshack.us/img111/7704/kargulkaee8.jpg[/IMG]
a jak się jest za małym wielkim bratem to można stanąć na palcach na najwyższych kamieniach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Iwono , juz dawno proponowałam dla jednej z naszych moderatorek założenie tematu [COLOR=Red][B][COLOR=Black]" Skargi , pretensje i żale "[/COLOR] [/B][/COLOR]ale niestety nie zgodziła się hihii. Wiesz zostaje nam ewentualnie priv albo gg ,żeby nie zakłócać tematów wystaw :cool1:[/quote]
[B] Joanno G[/B],Magda Wam zmieniła temat tego watku na Afgany+off.
To prawie jak [B]" Skargi , pretensje i żale " :evil_lol:.
[/B]Wszelkie "luźne gatki" możecie tu uskuteczniać ;).

[B] k.iwona[/B],piękny ten mały wielki brat,a jaki cwany :lol:.

[B]EDIT:[/B]
Aaa i jeszcze w nagrodę dostaniecie podforum tylko dla wystaw.
Będzie czysto i przejrzyście :).Cieszycie się? :D

Link to comment
Share on other sites

poszukuję wszystkich mozliwych informacji na temat kryc mrożonym nasieniem czy znacie kogos kto krył z powodzeniem . Poszukuję wszystkich kontaktów. A może znacie kogoś kto ściągał nasienie z USA ( nie licząc Gandamaków - tak a pro po to jak u nich wszystko się powiodło to na dniach powinna być zapowiedz miotu )? A moze znacie kogo kto chce w tym momencie sciągnac nasienie i boi się kosztów transportu ???? wprawdzie procedura została juz uruchomiona ale potzrebuje wiecej informacji no i oczywiście jakby więcej tych słomek, listków czy kulek leciało to transport nie wyszedłby tak drogo --plissssssssssss pomyślcie i pomóżcioe będzie warto :).
Czekam na jakiekolwiek info najlepiej na meila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']poszukuję wszystkich mozliwych informacji na temat kryc mrożonym nasieniem czy znacie kogos kto krył z powodzeniem . Poszukuję wszystkich kontaktów.[/quote]
Napisz do Flaire

[URL=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=425835#post425835]tu[/URL] masz wątek i kontakty do osób, które to robiły

Link to comment
Share on other sites

jefta
dziękuję

I dziękuję wszystkim którzy już odezwali się do mnie i już zaangazowali się w zbieranie informacji . Ja sama zrobie z wszystkiego konspekt i pełne sprawozdanie bez względu na wynik końcowy i oczywiscie napisze wszystko na forum moze kiedyś komus to ułatwi zycie.

Pani Kasiu S. - dzięki :) 1 minuta i numery tel. już są - jestescie niesamowite .

Cały czas apel jest aktualny każda osoba wiedząca cokolwiek na w/w temat pilnie poszukiwana obiecuje ze nie zmarnuje zdobytych dzięki wam informacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Zobaczcie co mi sie dzisiaj rzuciło w oczy [COLOR=green][B][usunięty link do ogłoszenia][/B][/COLOR]
I kliknijcie jeszcze w pokaz wszystkie oferty tego ogłoszeniodawcy :mad: :angryy: Poprostu krew mnie zalewa na takie pseudohodowle .[/quote]


Oto punk 2 :

2. Zabrania się umieszczania na forum postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, ofertę kupna–sprzedaży lub ofertę matrymonialną
Misiaczek ja nie reklamuję broń Boże tego ogłoszenia ,a wprost przeciwnie ,chciałam tylko pokazać koleżankom i kolegom na forum jakie "super pseudohodowle" się ogłaszaja ze swoja masowa produkcją .Jak to zobaczyłam to mnie krew zalała .Oki usunięte ,nie ma problemu .Jeśli ktos chce zobaczyć to piszcie na priv lub na gg .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Oto punk 2 :

2. Zabrania się umieszczania na forum postów o treści:
- obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
- stanowiących reklamę, [COLOR=Green][B]ofertę kupna–sprzedaży[/B][/COLOR] lub ofertę matrymonialną

Misiaczek ja nie reklamuję broń Boże tego ogłoszenia ,[B]a wprost przeciwnie ,chciałam tylko pokazać koleżankom i kolegom na forum[/B] [B]jakie "super pseudohodowle" się ogłaszaja ze swoja masowa produkcją .[/B]Jak to zobaczyłam to mnie krew zalała .Oki usunięte ,nie ma problemu .Jeśli ktos chce zobaczyć to piszcie na priv lub na gg .[/quote]
Joanna G,na dogomanii linki do takich ogłoszeń są usuwane.Dogomanię czytają nie tylko,jak to napisałaś Twoje koleżanki i koledzy.
Wstawienie takiego linka,jest to pośrednictwo w sprzedaży a przecież nie o to Ci chodzi.
Zawsze możesz napisać tak jak teraz,ze zainteresowanym podasz namiary na priv.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek']Joanna G,na dogomanii linki do takich ogłoszeń są usuwane.Dogomanię czytają nie tylko,jak to napisałaś Twoje koleżanki i koledzy.
Wstawienie takiego linka,jest to pośrednictwo w sprzedaży a przecież nie o to Ci chodzi.
Zawsze możesz napisać tak jak teraz,ze zainteresowanym podasz namiary na priv.[/quote]
OK Misiaczek masz rację , nie pomyslałam że faktycznie może to przeczytac ktoś spoza "branży" , a rzeczywiście nie mam zamiaru w jakikolwiek sposób uczestniczyć i nie daj Boże pomóc w sprzedaży tych nieszczęsnych psiaczków :( Takich ludzi jak ten z ogloszenia to bym ......................... :x:2gunfire:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...