Jump to content
Dogomania

Schronisko w Olsztynie- psy, koty do adopcji, wątki,zdj. ze spacerów...


Jagoda1

Recommended Posts

Czy wiadomo już może co z Bakierkiem (czy złagodniał i wyluzował) i ze Świrkiem (czy przestał lać na dwóch łapach)? Jak coś będzie wiadomo to piszcie - wtedy je ogłoszę.

 

Z psiaków po kwarantannie (tych, które na stronie schroniska są w dziale "Do adopcji") ogłoszeń nie mają jeszcze: Bakier, Świrek, Imbir, Wolfgang, Oliwka, ratlerek Dżeki. Wolfganga zaraz ogłoszę na podstawie opisu Sary :)

Na stronie do adopcji ciągle jest Terni (?)

 

Nowe zdjęcia przydały by się także psom: Bona, Misia, Leosia, Kropka, Abba, Scooby, Roki, Pionek, Ozzy, Mop, Midas

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Imbira to miły, troszkę wycofany starszy pan. Ma chyba około 10 lat. Myślę, że byłby dobry dla starszego, spokojnego małżeństwa, któremu dzieci wyfrunęły już w świat :) 

 

Niestety dzisiaj nie dałam rady pojechać do schroniska, więc dopiero weekend zostaje. Zobaczę co tam u Świrka i Bakiera słychać, z tego co wiem to mało jest nowych psiaków, więc postaram się trochę nadrobić pozostałe psinki, które potrzebują zdjęć do wymiany. Czemu Terni jest na stronie nie mam pojęcia, jutro dam znać, że chyba umknął ;)

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://olx.pl/oferta/imbir-wielkiej-urody-dojrzaly-psiak-CID103-ID9pYp3.html]IMBIR[/URL]

[URL=http://olx.pl/oferta/wolfgang-bywa-w-kilku-miejscach-jednoczesnie-CID103-ID9pYtb.html]WOLFGANG[/URL]

 

olx.pl, alegratka.pl, zwierzaki.nasza-lista.com, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam całkiem nowe ogłoszenia Assanowi, z nowym tekstem i dodałam nowe zdjęcia (dzięki, Agatko!)

 

[URL=http://olx.pl/oferta/bardzo-madry-assan-CID103-ID9qlKj.html]ASSAN[/URL]

 

olx.pl, alegratka.pl, zwierzaki.nasza-lista.com, oglaszamy24.pl, lento.pl, zwierzaki.a4z.pl, przygarnijzwierzaka.pl, adopcje.org, morusek.pl, e-zwierzak.pl, naszemiasto.pl, ogloszenia.wp.pl, doadopcji.pl, zoomia.pl, gumtree.pl, pethome.pl, cafeanimal.pl, hiperogloszenia.pl, adin.pl

Link to comment
Share on other sites

Bejotko, dziękuję Ci bardzo za ogłoszenia Assanka :)) Dzisiaj byliśmy na spacerku, widać, że to już nie te lata, powoli się rozleniwia... Ale nadal jest uroczy, gania za piłką, domaga się pieszczot. W niedzielę będziemy próbować się szkolić! Na stadionie leśnym. Trochę się boję od 7 lat nie był nigdzie poza schronem... Jeśli będzie to za duży stres rezygnujemy, ale spróbować  uważam warto :) Trzymajcie kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

Teraz zrobiłabym chętnie nowe ogłoszenia dla tych, które najdłużej są przeze mnie ogłaszane. Na pewno przez te lata więcej można o nich powiedzieć - zmieniły się, przybyło im lat, zmienił się też ich wygląd. Wymienię kilka takich psów, których ogłoszenia wznawiam i odświeżam już niemal 3 lata: Murka, Bruno, Kant, Foster, Hugo, Billy, Atos, Midas, Kostek, Rafi, Palcek.

Jeśli ktoś mógłby opisać od nowa któregoś z nich a Agatka zrobiłaby cudne fotografie - zrobiłabym im nowe ogłoszenia tak, jak Assanowi, Bono, Lordowi...

Link to comment
Share on other sites

Opis Placka Z Wydarzenia na Fb ktore prowadzi jego opiekunka :)

Informacje
Placek jest niewielkim psem o wielkim sercu. Ma 7 lat, z czego aż sześć spędził w olsztyńskim schronisku. Bardzo czeka na prawdziwy dom, taki z ciepłym posłaniem, długimi spacerami i kochającymi ludźmi przede wszystkim. Placek szybko się uczy, przeszedł nawet podstawowe szkolenie w schronisku.
Potrafi chodzić na smyczy, siadać oraz warować, a co najważniejsze zawołany wraca do opiekuna. Plackowi w schronisku doskwiera brak przestrzeni. Uwielbia się tarzać w trawie i ściółce leśnej, kąpać się w rzece oraz biegać. Na co dzień wygląda przez kraty i czeka na kogoś kto weźmie go na spacer. Placek uwielbia pieszczoty, drapanie po grzbiecie i kontakt z człowiekiem. Jego nietypowy wygląd przyciąga wzrok i jest dodatkowym atutem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie proszę o sprawdzenie i informacje, czy:

 

- Bakier nadaje się już do ogłoszeń, czy okrzepł i zęby trzyma schowane,

- Cygan (ten zadredziony mały) był już może u fryzjera? Bo jeśli był to wielka prośba do Agatki o nowe fotki chłopaka :)

- Miodek ma być ogłaszany, czy nie? Jeśli miałby być, to co mam napisać o jego dolegliwościach? A może Stowarzyszenie tutaj też jakoś będzie wspierało ewentualny nowy domek dla niego?

 

Przestałam ogłaszać wszystkie husky (Aron, Belfer, Gren, Rywal, Shaste)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...