Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Świata 2008 - 26-28.09 Helsinki


Davie

Recommended Posts

[quote name='Rauni']
Dziękuję bardzo:
- Robullowi za kapitanowanie, dzięki któremu mogłam się skupić na rozgrzewce i bieganiu, bo ktoś inny pamiętał, żeby w odpowiednim momencie zawołać mnie na start,[/quote]Rauni, dziękuję bardzo :)
Bardzo się starałem, aby każdy właśnie mógł zająć się wułącznie sobą i psem. Aby każdy nie musiał myśleć o tym, czy już czas na zejście na ring przygotowawczy, tylko mógł się skoncentrować na biegu. Aby panował spokój w drużynach i w każdym z osobna. Aby w ostetecznym rezultacie każdy pobiegł jak najlepiej potrafi.
Myślę, że dużo pomógł mi fakt, iż pełniłem już tę rolę na MŚA we Włoszech, kiedy to w tym samym zakresie zajmowałem się Tomkiem. Niezmiernie cieszę się, że ktoś to docenił :)

[quote name='Rauni']jak również za wszelką opiekę i piosenkę "Life is life" :loveu:
[/quote]wiesz, mówiełem Ci, że to była moja pierwsza myśl, gdzy tylko w sobotę otworzyłem oczy... Tak mnie cieszyły Wasze przebiegi, że pomyślałem, iż muszę zrobić Wam jakąś niespodziankę :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 461
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludziska, ale wtopa :oops::-o:oops::crazyeye::oops:
W którą stronę patrzy polski orzeł??
[URL]http://img46.imageshack.us/img46/4616/imgp9592zt5.jpg[/URL]
(na fladze, która wisiała na trybunach, było tak samo :eek2:)

A poza tym tutaj: [URL]http://www.keesstoel.nl/photos.php[/URL] zdjęcia Keesa Stoel (swoją drogą bardzo miły facet z niego :) )

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
W którą stronę patrzy polski orzeł??
[/QUOTE]
porozglądał się :cool3:

a tak serio, po tej wspaniałej relacji zdjęciowej powiem jedno. Może mistrzowskiego tytułu Nasi nie zdobyli ale takiej relacji nikt nie ma :lol::evil_lol:

a zdjęcia drużyny i kibiców rozpierają z dumy!!!!!:loveu::p

Link to comment
Share on other sites

Relacja - Rewelacja......
Jesteś WIELKA - bo 1. ufocić
ale 2. obrobić to jest dopiero PRZEKICHANE....
ale 3. podpisać :crazyeye:....

Mokka & inni fotoagilitowcy.... Nie marudzić i się nie zarzekać, że nigdy :mad: tylko aparaty w łapki i ćwiczyć - to się "naumiecie":razz:

A "ufocenia ćwiczebne" zamieszczać, coby ci co nie mogą być na zawodach (ja też niestety :placz:) ocenili Waszą pracę (:razz:) tzn zobaczyli więcej ciekawych zdjęć, ujęć itp itd
Bo nie wszędzie możemy być :placz:a
poza tym
każde zdjęcie (lepsze czy gorsze) mojego psa jest dla mnie i tak SUPER....:multi:
Pozdrawiam
CHI

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marysia_i_gończy']Ludziska, ale wtopa :oops::-o:oops::crazyeye::oops:
W którą stronę patrzy polski orzeł??
[URL]http://img46.imageshack.us/img46/4616/imgp9592zt5.jpg[/URL]
(na fladze, która wisiała na trybunach, było tak samo :eek2:)[/quote]widocznie z drugiej strony nie było nic ciekawego ;) A tak powąznie, to owszem na początku ktoś tak powiesił flagę na trybunach, ale została przewieszona. A jeśli idzie o fotkę na pudle, to Marysiu, Ty na nią patzryłaś od przodu, nie my :)

i tak porzy okazji... gdzie się podziała reszta fotek z pudła? Chyba trochę ich było... polski team z kibicami i bez...

Link to comment
Share on other sites

Łącznie z Justyną mamy absolutnie wszystkie polskie biegi, ale mi się właśnie w weekend udało wrócić 'prawie-prosto-z-helsinek' do Polski, więc dopiero teraz zacznę je 'obrabiać'... nie mówiąc o tym, że jakby się na zawodach było w wwie to można by płytkę dostać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Łącznie z Justyną mamy absolutnie wszystkie polskie biegi, ale mi się właśnie w weekend udało wrócić 'prawie-prosto-z-helsinek' do Polski, więc dopiero teraz zacznę je 'obrabiać'... nie mówiąc o tym, że jakby się na zawodach było w wwie to można by płytkę dostać:evil_lol:[/quote]

Ach, nawet mi nie mów i tak jest mi strasznie źle, że nie mogę na nich być :-( A jakby się tak dało na jakiegoś youtube'a albo inne cuś, to byłoby super.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...