Jump to content
Dogomania

Suszarka dla niufka


r_2005

Recommended Posts

Piszę w imieniu mojej dobrej koleżanki bez neta :-) Chciałaby kupić dobrą suszarkę dla swojego niufka i zupełnie nie orientuje się na co zwracać uwagę przy wyborze. Może macie jakieś doświadczenie w tej materii. Z góry dziękuję za pomoc, ewentualne linki.

Link to comment
Share on other sites

Witam zaniufionych i mam pytanko, jako że w dziale pielęgancji nie dostałam odpowiedzi. Pytam w imieniu koleżanki bez neta, za to z niufem:p
Chce kupić suszarkę, żeby swoje "maleństwo" po kąpieli wysuszyć i zupełnie nie wie jaką. Na co zwracać uwagę itp. A najchętniej to prosiłabym o linki (jeśli można) z konkretnymi suszarkami.
Z góry bardzo dziękuję w imieniu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']Witam zaniufionych i mam pytanko, jako że w dziale pielęgancji nie dostałam odpowiedzi. Pytam w imieniu koleżanki bez neta, za to z niufem:p
Chce kupić suszarkę, żeby swoje "maleństwo" po kąpieli wysuszyć i zupełnie nie wie jaką. Na co zwracać uwagę itp. A najchętniej to prosiłabym o linki (jeśli można) z konkretnymi suszarkami.
Z góry bardzo dziękuję w imieniu:lol:[/quote]
;)[B][I][COLOR=darkgreen]Witaj,[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006400]Najlepsze i wyprobowane suszarki dla Niufa sa "Mini circuiter"(soffiatore) BEST OF BREED.To amerykanka suszara mala w ksztalcie starego odkurzacza.Wszyscy nowofundlandziarze go maja i sprawdza sie SUPER.Moj ma juz 6 lat i chodzi bez najmniejszej usterki.Inni hodowcy maje je od 20 lat i tylko co kilka lat daja do przegladu.[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006400]W Polsce mozesz zobaczyc u Eli i Pawla Leontiew ,bo kupili sobie jak byli po LILLO.[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006400]Kosztuje 250 euro dla czlonkow SAT dla innych 310 euro.To ten maly z jednym silnikiem ktory jest wystarczajacy.[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006400]Ja bede jechac do Polski poczatkiem wrzesnia jesli chcialabys go sobie kupic to Ci moge zalatwic za 250 euro tak jak bym sobie brala.[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#006400]Anka[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...