Jump to content
Dogomania

Aksa i Tofi


ewa2909

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='slawi']To widać Tofik już do zdrowia wrócił :multi:. Na ostatnim zdjęciu widać,że też się intensywnie wybarwia :loveu:.[/quote]
OD 2 DNI ROZRABIA JAK PIJANY ZAJĄC:mad::mad::mad:
Od spodu robi się popielaty.ciekawe jak będzie wyglądał?
Ide lulaśki bo rano trzeba wstawac
DOBRANOC:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u'][URL]http://img87.imageshack.us/img87/7343/obraz017ho3.jpg[/URL]
Ewuś a co to jest??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Jakoś tak patrze z każdej strony i nijak nie mogę rozszyfrować:roll:[/quote]
Uleczko to sa dwa wariaty połączone w jedną całość:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga76'][URL]http://img383.imageshack.us/img383/6440/obraz005ed1.jpg[/URL]

Lecimy... lecimy :evil_lol:[/quote]
Djabły wstręne na wieczór to nawet 5 minut nie umieją posiedzieć spokojnie:mad:.
Cała chałpa ich,jakby mogli to by ją roznieśli.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:loveu:[quote name='dysia-u']:roll: nasza wieczorem to szuka ciepłego miejsca. Kiedy oglądamy tv włazi chłopakom za pazuche:multi: dziad jeden tylko ciepełko lubi.[/quote]
To chyba wszystkie tak mają.Teraz Aksa śpi na biurku od kompa a Tosiek na moich klankach:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie możemy się wybrac bo mąż nie dostał urlopu.A na 2 dni nam sie nie oplaca jechać bo do nikogo byśmy nie zdązyli zajrzeć.
Mąz pochodzi z Nowej rudy i tam jest jego cała rodzinka .
To po pierwsze,a po drugie Tosiu jak na razie jest na etapie wedrującego jajeczka które sie pomału przemieszcza w dobrym kierunku,wiec mam nadzieje ze osiądzie tam gdzie powinno i będziemy mogli się wystawiać.
Jak na razie jestesmy na etapie nauki chodzenia na ringówce i postawy.
Ada mam do Ciebie pyt-jak sędziowie zapatrują sie na malutkie pieski?
Czytałam gdzieś na forum że nie za bardzo im sie takie drobiazgi podobają.Czy to prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']Niestety nie możemy się wybrac bo mąż nie dostał urlopu.A na 2 dni nam sie nie oplaca jechać bo do nikogo byśmy nie zdązyli zajrzeć.
Mąz pochodzi z Nowej rudy i tam jest jego cała rodzinka .
To po pierwsze,a po drugie Tosiu jak na razie jest na etapie wedrującego jajeczka które sie pomału przemieszcza w dobrym kierunku,wiec mam nadzieje ze osiądzie tam gdzie powinno i będziemy mogli się wystawiać.
Jak na razie jestesmy na etapie nauki chodzenia na ringówce i postawy.
Ada mam do Ciebie pyt-jak sędziowie zapatrują sie na malutkie pieski?
Czytałam gdzieś na forum że nie za bardzo im sie takie drobiazgi podobają.Czy to prawda?[/quote]

Ewcia czy ty masz na myśli Tosieńka?! :angryy: Małe jest piękne :cool3::cool3::cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...