Jump to content
Dogomania

Miedzynarodówka w Szczecinie


k.iwona

Recommended Posts

No to juz jestesmy po Miedzynarodówce w Szczecinie. Aska pewnie odezwie sie w tym dziale po powrocie - dzis wystawia swoja seterke. WYNIKI:
z czterech zgłoszonych afganów zaprezentowało się trzy
Pies w Klasie młodziezowej :
[B]Athaman AKACJANA[/B]- ZW.Mł, Najlepszy Junior, zakończył [B]Mł.CH.PL -[/B] Brawo gratulujemy świetny występ szkoda ze nie mogliscie zostac na finałach
[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/4751/bestjuniordm1.jpg[/IMG]
pies w kl.Posredniej
[COLOR=black][B]Calamus TRUE FIGHTER[/B][/COLOR] -CWC, CACIB, Najlepszy Pies w Rasie , [COLOR=red][B]Zwyciezca Rasy , r.BOG[/B][/COLOR]
[IMG]http://img516.imageshack.us/img516/7478/210708natanrbog050copyym1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4130/210708natanrbog057copykb4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2176/2106calamustruefighterril1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img518.imageshack.us/img518/3555/2106calamustruefighterrse1.jpg[/IMG]

[COLOR=black]suka kl.posrednia [/COLOR]
[COLOR=black][COLOR=black][B]Natali Gandamak[/B][/COLOR] -CWC, CACIB , Najlepsza Suka w Rasie[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

pozostałe zdjecia:
[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/9449/2106calamustruefighterrkt3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/1496/2106calamustruefighterryl2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/476/2106calamustruefighterrte9.jpg[/IMG]

[IMG]http://img440.imageshack.us/img440/8394/210708grejla2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Hello .

Wróciłam , Iwona dzięki za wstawienie wyników bo ja byłam i jestem padnięta . Mamy sporo fotek ,ale wstawię jutro bo dzisiaj nie dam rady (imieniny Tomasza ) Niestety dzisiaj ostra sędzina co sędziowała wczoraj charty dzisiaj oceniała setery , nie przypadła jej moja Daisy do gustu ,zeszlismy z ocena bdb :evil_lol: Nawet cudny tatus Daisy American Dollar nie załapał sie na tytuł CWC ,ani nawet na Res.Cacib, sędziowanie ogólnie bardzo kontrowersyjne ,ale z opinia sędziego nie ma sie co kłócić .

Iwona Ty mówisz że ja pyskata :mad: Tobie tez cholera nic nie brakuje hihiiii. a jutro postaram sie specjalnie dla Fart wstawić instrukcje farbowania Natalki ,chociaż jej stylista mi zabronil :) ,ale co tam najwyżej zmienie styliste na lepszego :)

Link to comment
Share on other sites

Aska skróć sobie troche ten jęzor bo nie zdażysz do domu dojechać a ja już wszysko wiem :nono: . Byłam dziś na wystawie i było tak jak mówisz w seterkowi własciciele mieli takie oczy :-o.
Donio ty weź sobie spisz mój plan wystaw odkad pamieciom sięgam jak jestem na polskim show ty masz najmniej BOB - Gratuluje !!!

Link to comment
Share on other sites

leee Joanno G oszczedz se klikania do mnie - nie potrzebuje przepisu uzywania gencjany...a czas jaki zaoszczedzisz poswiec na szlachetniejsze cele
- straszna stawka w tym Szczecinie byla - czy afganiarze nie lubia pani belgijskiej czy moze w tle Calamusa stac nie chca...
-no i rzecz jasna interesuje mnie jak mozna przyznac tytul NDSwR -jak nie ma do czego i kogo tej suki porownac, takoz samo i psa, bo mlodziezowy reprezentant, to tez zaden wykladnik.... no i jak taka wystawa ma byc miernikiem czegokolwiek............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fart']leee Joanno G oszczedz se klikania do mnie - nie potrzebuje przepisu uzywania gencjany...a czas jaki zaoszczedzisz poswiec na szlachetniejsze cele
- straszna stawka w tym Szczecinie byla - czy afganiarze nie lubia pani belgijskiej czy moze w tle Calamusa stac nie chca...
-no i rzecz jasna interesuje mnie jak mozna przyznac tytul NDSwR -jak nie ma do czego i kogo tej suki porownac, takoz samo i psa, bo mlodziezowy reprezentant, to tez zaden wykladnik.... no i jak taka wystawa ma byc miernikiem czegokolwiek............[/quote]


FART po 1 sobie tą niby gencjanę z Natalki wylej na swoja głowe ,bo ja nie muszę na nią jej lac :) Ona jest tak cudna i piekna kolorystycznie ,że nawet twoje najlepsze francuskie odzywki jej nie sa potrzebne.
Po 2 nie wiem byc może nie lubia wystawcy tej belgijskiej sędziny ,bo nie sądze żeby każdy wiedział ,że na ta wystawe akurat Calamus przyjedzie ,więc nie wyolbrzymiaj i nie przeginaj . A skoro jestes taka MOCNA to dlaczego na ta wystawe sama nie zawitałaś ???????????????

Czasem można wygrac bedac samemu w klasie (tak jak i NATAN ) i zgobyć BOB ,BOG czy nawet BIS bez porównania ,niż byc porównywalnym z lepszymi czy gorszymi i zejśc z ocena bdb .Ale ty jesteś taki wielki hodowca ,więc powinnas się znać na rzeczy .Wczoraj z tego co wiem twoj borzoj zszedł z lokata 4 i opisem "rażące ubytki zębowe" i co dalej jestes taka mocna ?? A psu brakuje raptem 1 ząbka .Czy może Pani Sędzina sie pomyliła ?? Naprawdę skoncz temat Natalki ,bo jak to mówią kogos kogo sie boimy to obsmarujemy z najgorszej strony. A o byle pecie sie nie bedzie mówic ,bo po co. I nie zwracaj na siebie uwagi w ten sposób ,bo zobacz coraz mniej ludzi sie pojawia i odpisuje na tym forum , więc marna twoja autorekalama :)

Link to comment
Share on other sites

ty Joanno G jestes po prostu zalosna - czy w swojej kolekcji hodowlanej nie przewidujesz posiadania tzw"ratlerka" chyba byscie niezle przylegali charakterami -inni mowia -wieksza geba jak buty, tez pasuje do ciebie jak ulal..
- ale ubawilas mnie serdecznie swoim stwierdzeniem,ze ja sie ciebie boje.... rzeczywiscie jestes dla mnie konkurencja na kazdym polu,szkoda tylko ze tak malo sie wystawiasz w Europie mniej wschodniej...
a moze umowisz sie ze mna na jakas wystawe, gdzie wiecej affow stanie jak sztuk 3 - proponuje ci Kortrijk w Belgii ( bedzie w polowie drogi -haha)- 15/16 -11 br - dnia pierwszego mamy belgijska charcia klubowke, dnia drugiego CACIB - ja nie dorastam ci do piet z iloscia hodowanych ras, ale zeby bylo weselej moge pograc z toba na picolaka i na irlanda -bo pudelkow nie trawie nawet jak maja wszystkie zeby, no i rzecz jasna nie oczekuje bys przywiozla ze soba borzoja, boc przeciez nie bedziesz stawac do konkurencji ze szczerbatymi petami...
-no to czekam na twoja kolejna jadowita wypowiedz i rzecz jasna podjecie rekawicy -acha i wcale nie upieram sie przy tej Belgii - moze byc kazda inna renomowana impreza kynologiczna - nie zapomnij, ze w tym roku jest kolejna Europejska Wystawa Chartow -niestety w kraju francuskim, imprezka jest polaczona z Nationale de Elevage, wiec nie odbieraj szansy swojej suce i pokaz jej piekno calej Europie .
WOW - to sie bedzie dzialo

Link to comment
Share on other sites

Rozmowa rozmową, bo każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ale można to zrobić w bardziej kulturalny sposób, prawda? Czy każde zdanie musi być poparte złośliwością i obelgą?

Rozumiem, że w środowisku hodowców panuje konkurencja, ale niech ona będzie zdrowa:razz:

Następnym razem pozwolę sobie edytować obraźliwe posty.

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='k.iwona']Joanno
Dziękuję za stawke black boy im starszy tym ładniejszy jeśli stał do porównania to na 100% otrzymał najlepszego psa w rasie - gratulacje dla włascicielek.[/quote]


Prawda !!!!! :cool3: wyrabia się chłopak na fajnego faceta :D:D:D

DEX - ONE BLACK BOY Karmazynowy Błękit- V1 CWC, BOS

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fart']-bo pudelkow nie trawie nawet jak maja wszystkie zeby, no i rzecz jasna nie oczekuje bys przywiozla ze soba borzoja, boc przeciez nie bedziesz stawac do konkurencji ze szczerbatymi petami[/quote]

od pewnego czasu jestem na waszym afganowym topiku i pocichu przegladam zdjecia, czytam , zachwycam sie.
Psy sa cudowne wielka gracja i piekno pod kazdym wzgledem.

Tylko nie wiem co sie dzieje z ich wlascicielami. Nie sadzilam tez ze hodowca borzoji jest lepszy niz hodowca pudli. No ale codziennie dowiadujemy sie nowych rzeczy.

Fart czy mialas kiedys pudla? czy oceniasz te rase po pomponie na tylku
:p

pozdrawiam Was kochani. wszystkie afgany jak jeden cudowne a przydomki jakie nosza to akurat jest najmniej wazne bo pod koniec dnia oba psy sa rowne i nie wazne ile inter multi CAC BOB maja. Kochamy je przeciez nie za to ....Pamietajcie o tym

Link to comment
Share on other sites

Fart ja nie ummiejszam twojej milosci do chartow bo sa to bardzo madre i dystyngowane. Maja swoja osobowosc i kochamy je za to.

poczulam sie nieco tylko dotknieta Twoja wypowiedzia o pudlach gdyz sa to psy inteligentne, uczuciowe piekne i nie zasluguja zeby na nie pluc a moze ja jestem pzrewrazliwiona bo sobie kazdy pudla z glupkiem kojarzy

Link to comment
Share on other sites

jak sie cytuje tekst ???

Fart
Widze że masz informacje na temat wystaw:
1.Kortrijk w Belgii
2. Europejska Wystawa Chartow polaczona z Nationale de Elevage
3. jak masz to info o Luxemburgu
jakbyś mogła to wklej mi informacje o tych wystawach .

Ja cały czas zastanawiam sie nad Donaueschingen ( myslałaś o tej wystawie ?) przewidywana stawka afganówm ok 150 sztuk ( może więcej) .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...