Jump to content
Dogomania

Szukam reproduktora


Recommended Posts

Ten sposób to jedyne co mi zostało:-( suczka dostała cieczki, a pies z którym byłam umówiona na krycie wyjechał do Szwecji . Mimo pomocy P. Liliany nie udało się znaleźć innego psa na terenie mazowsza.
Suczka ma oczywiście uprawnienia hodowlane i przepadane stawy.;)

Link to comment
Share on other sites

No to jedz z sunia do Skandynawii :diabloti:.
A w ogole dlaczego na juz, nagle, bo cieczka ucieknie ?:mad: Spoko, za pare miesiecy bedzie znow, a i czasu na znalezienie repa i przemyslenie krycia ciut wiecej.
Wydawalo mi sie, ze wlasciwa hodowla ma na celu prace w rasie, a nie byle jakie, na juz, krycie, byle pokryc i opchnac towar przed utrata waznosci.

Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z wami, miałam umówionego psa dużo wcześniej, ale jak pisałam wyjechał, drugi chętny też musiał przyspieszyć wyjazd ze względu na zmianę planów kierowcy.:angryy:
NIe szukam na siłę jak nie znajdę takiego, który będzie odpowiadał mojej suce pod względem eksterieru to jej nie pokryję. Poczekamy do następnej cieczki. Mam nadzieję, że tym razem chłopaki nie uciekną mi tak daleko.

Link to comment
Share on other sites

Nie, ale już i tak doszłyśmy do wniosku, że poczekamy do kolejnej cieczki na tego już umówionego, może tym razem nie "ucieknie" tak daleko:mad:.
Nie szukałam rozpaczliwie, miałam tylko nadzieję, że jakiś ciekawy szaraczek został jeszcze w Polsce.


Do moderatora: porszę o zamknięcie wątku.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...