Jump to content
Dogomania

Jak to jest miec Bordziaka?


Coffee&Nera

Recommended Posts

A ja podnosze temacik... Jestem tutaj nowa bo od nidawno zaczelam interesowac sie tą rasą i chcialabym sie zapytac jak to jest miec Bordziaka? W ksiazkach piszą, wrecz straszą ze psy musza miec az tak duzo ruchu czy to prawda? Wiadomo sporty to głowna pasja ale czy spacery kilkugodzinne tez by niemogły byc?

Link to comment
Share on other sites

Tak jak Laluna powiedziała :lol:
Nie zgadzam się z teorią, że BC musi mieć 24 godz/dobę zajęcie. Ale prawdą jest, że nie pójdziesz sobie na spacerek, w którym pies zajmnie się sobą a Ty sobą. Nie ma mowy, że Ty sobie usiądziesz na ławeczce z gazetą, a piesek się wybiega!
One domagają się uwagi przewodnika! Są jak dzieci, które wolą bawić się z innymi niż same, nawet jak mają najfajniejsze zabawki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gwarek']Tak jak Laluna powiedziała :lol:
Nie zgadzam się z teorią, że BC musi mieć 24 godz/dobę zajęcie. Ale prawdą jest, że nie pójdziesz sobie na spacerek, w którym pies zajmnie się sobą a Ty sobą. Nie ma mowy, że Ty sobie usiądziesz na ławeczce z gazetą, a piesek się wybiega!
One domagają się uwagi przewodnika! Są jak dzieci, które wolą bawić się z innymi niż same, nawet jak mają najfajniejsze zabawki :D[/quote]
oo to jest bardzo fajna wypowiedz... moze moge taka skopiowac komus jak bedzie pytal o ONka? bo do ONkow tez to pasuje... nie ma zwyklego leniwego spacerku.. pies musi cos robic.. jak nie robi to zwraca na siebie uwage niekoniecznie w taki sposob jaki odpowiada mi czy mojej malej suczy, nawet pilka schowana w kieszeni jest wymsuzana przez psa dostawianiem sie do nogi i gapieniem mi w twarz czy innymi dziwnymi rzeczami bo przeciez pracowac trzeba.. pilke trzeba zdobyc/dostac w nagrode.. ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmara_19'] bo do ONkow tez to pasuje... nie ma zwyklego leniwego spacerku.. pies musi cos robic.. [/quote]
do oNkow? :crazyeye: wszystkie onki ktore widze u mnie w parku zajmuja sie same soba... tudziez wleka sie metr za panciem.. :shake: ( zwykle z takimi starszymi paniami) chyba tylko dwoch wlascicieli zabiera na spacer pilke... ( kwestia jeszcze tego ze moze nie wszystkie sa papierowe i pracujace ale naprawde dla mnie widok szalejacego Onka z wlascicielem w parku to rzadkosc niestety... i pewnie stad sie bierze ten poglad ze z nim nic nie trzeba robic... a wiekszosc z tych psiakow jest agresywna /lub totalnie wylaczona:cool1: hmm ciekawe czemu...)
no a moj moj pies ( mam rase mysliwska) jak nic z nim nie robie to dopiero sie potrafi soba zajac :diabloti: tak wiec zajmujemy sie duuzo na spacerkach :eviltong:

ach te borderki :lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...