Jump to content
Dogomania

ADOPCJE - Bordery i podobne do borderów szukają domów!


bellatriks

Recommended Posts

[quote name='Paskuda_Bandzior']Myślę, ze nie wsyztskie te w schroniskach a'la bordery są borderami. Jest dużo kundelków które przypominają bordasy:eviltong:

Ten akurat wygląda jak bc, ale nie wiadomo co w nim siedzi.[/quote]
Jak nie mają papierów to nie są i już, ale jednak są mieszańcami w typie BC;)
Więc jest szansa, że jeśli ktoś chciałby takiego psa, ale nie zależy mu na wystawach, wieku itp. to zaadoptuje borderopodobnego ze schronu.
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']widok szalejacego Onka z wlascicielem w parku to rzadkosc niestety... i pewnie stad sie bierze ten poglad ze z nim nic nie trzeba robic... a wiekszosc z tych psiakow jest agresywna [/quote]

No bo ONek jak nie ma zajecia to wlasnie lubi jakas zadyme rozkrecic. Dlatego tak duzo agresywnych ONkow. No a poza tym, ONek powinien byc wyszkolony z urodzenia, przecierz nigdzie nie ma filmu ze szkoleniem Szarika czy Rexa, one byly wyszkolone i juz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo'] No a poza tym, ONek powinien byc wyszkolony z urodzenia, przecierz nigdzie nie ma filmu ze szkoleniem Szarika czy Rexa, one byly wyszkolone i juz.[/quote]

:drinking:no wlasnie ! :evil_lol:

a tak wogole to mam andzieje ze w nowym cyklu MP "zanim kupisz..." (super sprawa) bedzie o BC :cool3:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

[B]Poszukuję właściciela czarnej suczki prawdopodobnie w typie border collie lub osoby, która mogłaby sie taką znalezioną sunią zaopiekować.[/B]
[B]Sunia przebywa w Poznaniu, jest bardzo spokojna i ufna do obcych ludzi i psów. Ma tatuaż i obrożę.[/B]

Proszę o pilny kontakt na GG: 8384112

Link to comment
Share on other sites

Dokonałam już zmian w informacji o tej suni, że może to być pies w typie rasy BC. Prosze osoby, które skopiowały te info na inne strony i fora, o małą wzmiankę na ten temat.
Może się jednak znajdzie ktoś, kto zapewni tej suni stały dom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARBAX']Dokonałam już zmian w informacji o tej suni, że może to być pies w typie rasy BC. Prosze osoby, które skopiowały te info na inne strony i fora, o małą wzmiankę na ten temat.
Może się jednak znajdzie ktoś, kto zapewni tej suni stały dom...[/quote]
Najlepiej jakbyś zadzownił do schroniska i przeczytał tatuaż i niech Ci powiedzą o właścicielach bo może jej szukają

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...