Jump to content
Dogomania

Semi


Zebra

Recommended Posts

No teraz pokażę całą prawdę o przyjeździe Czapli, ja pewnie też jestem dal niej ważna, ale miałą lepszy powód na wizytę
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/503/semi036ct8.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img174.imageshack.us/img174/1857/semi031zk0.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/2415/semi020pg6.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ups, ale na stoliku nie stoi moja Qu, tylko Semi (po pierwszym u mnie strzyżeniu), do której przyjechała Czapla . Zdjęcia Qu z wystawy wstawię jak będę je miała. musze jeszcze pochwalić moją pannę, przyszedł do nas na wystawie młody człowiek, tuż przed oceną na ringu i zapytał, czy mógłby " pożyczyć" mojego kerraka na MP? Kazałam mu postac i popatrzeć z boku na sposób pokazania przeze mnie suczki na ringu i zastanowienia się czy podoła:evil_lol:. W konsekwencji chłopak zajął III miejsce na wyborach MP w Rzeszowie z moja Queen biegającą z nim pierwszy raz w życiu. Tak mi się jego sposób pokazania suki podobał, ze sama poszłam na wybór najlepszego psa oddz. Rz-ów ( III miejsce) , a potem przekazałam Qu ponownie do pokazania na grupie młodemu człowiekowi, ale to już był błąd z mojej strony, suczka była zmęczona i nie chciała ani chodzić ładnie a ni łądnie się ustawić, cóż, trudno, nie to najważniejsze, wiem, ze mogła powalczyć, myslę ze Czapla też sie wypowie i zjedzie mnie jeszcze publicznie, ale przepadło, chciałam jak najlepiej:placz: a wyszło jak wyszło.

Link to comment
Share on other sites

Semi, to owoc moich i Czapli marzeń. jest kolejnym członkiem mojej i po części Czaplowej rodzinki.
Dynamit nie sunia, ciężko za nią nadążyć, charakter małej bardzo mi się podoba, choć już częściowo rozniosła mi kilka rzeczy w domku, np. powolutku kończą na spółkę z Qu nogi od stołu:evil_lol: , co do reszty.. czas pokaże, ważne, że nareszcie jest:multi:, wyczekana i kochana i całuśna.

Link to comment
Share on other sites

Ależ jaka tajemnica, przecież ogólnie wiadomo, że byłyśmy z Czaplą na kryciu i wiadomo jaki pies nam się podoba a innym nie:evil_lol: , a że nie uważam za konieczność podawania takich rzeczy jak imona i rodowody i takie tam dlatego chociażby że na dzisiaj mam nierasowca w domu, bo rodowód się jeszcze wyrabia, to chyba nie zbrodnia ale oczywiście proszę, fajowo jak tak niektórzy napiszą wszystko a inni tylko czytają , a potem się wypowiadają nie widząc psa na oczy:mad:.
Tatusiem tej malizny jest Edbrios JAZZMAN jak się pewnie Gokaiba domyśla, a mamusia to Classica iz kraja Malahita, ot cała tajemnica. Mała jest oczywiście dobrana do mojego stadka, co do wystaw, to zobaczymy, pewnie czasem ją pokażę, albo ja albo Czapla:lol:.
Tak właściwie to chciałam sie tylko z wiekszościa z Was podzielić moją radością, ze nareszcie mam maleństwo u siebie:multi:, a nie lansować nowego kerraka na forum i dlatego nie wpisywałam żadnych danych, to przeciez nie jest najważneijsze skąd i po kim.

Link to comment
Share on other sites

Semi, ma niecałe 6 miesięcy, i uwierz, tylko na zdjęciu jest wysoka:evil_lol:, w moim domku jest około miesiąca, Qu całkiem ją zaakceptowała, a moje i reszty rodziny serca podbiła w pierwszych dniach pobytu u nas, jest bardzo fajna, tak fajna, ze Czapla jak teraz była w odwiedzinach miała ogromną ochotę na zabranie jej ze sobą do Płocka:mad: ( mówię wyłącznie o psychice, na której bardzo, bardzo mi zależało i głównie pod tym względem szukałam maleństwa, któe miało zamieszkać u mnie w domku, a reszta, to jak mówiłam - wyjdzie z czasem)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Musze się ciut pochwalic naszą małą dziewczynką. Semi wczoraj nauczyła sie pływac i chyba barzdo to polubiła, pływała za swoimi piłeczkami i cudzymi także, nie zważając, ze część psów płynac po swoją piłkę chciała ją storpedować:evil_lol:. Poza tym nasza słodziutka dziewczynka rozwala moje mieszkanie na części, nogi od ławy już ledwo się trzymają, kanty ścian obgryzione, moje klapki, nawet nie zliczę które- zgryzione do spodu, a ostatnio zaczeła podgryzać narożnik:angryy:. Jak tak dalej pójdzie, to Czapla będzie mogła wzbogacić się o kolejnego kerraka, pewnie z dodatkiem mojej osoby, bo mój TZ wywali nas z domku:lol:

Link to comment
Share on other sites

oooo to na pewno, moja Qu bardzo sie zmieniła fizycznie odkąd zaczęłą pływać, cudnie związany kłąb i rozbudowana klatka piersiowa, o kończynach nie wspomnę , ale tak naprawdę, to maluchowi nie jest niezbędne rozwijanie mięśni, a to co jej by się przydało, w pływaniu napewno się nie wykształci:angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 year later...

Mam nadzieję, że będę miała szansę dopchać się do wymiziania Waszych kerraków we Wrocławiu. Specjalnie zarezerwowałam sobie czas:oops:
Chciałabym Semi zobaczyć na żywo, bo na zdjęciach wygląda świetnie.

Proszę się nie ukrywać na wystawie
Cichy wielbiciel;)

Ronic super avatar:happy1:

Link to comment
Share on other sites

[B]Triumph, [/B]Юль, хожу на этот форум уже много времени, А вот зарегистрировалась только сегодня.
Сэми действительно очень красивая девочка.

[B]IraKa [/B]dzięki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ronic-kak marzna ja budu pisat polskom jazykie, Julia znajet, szto moj ruski plochyj.
Bardzo dziękujemy obie z Czaplą za miłę słowa na temat Semi, to piękna suczka, o świetnym temperamencie, na jednym ze zdjęc koleżanka uwieczniła nawet, że czasem ciężko ją opanować :evil_lol:.
IraKa- zapraszam do nas serdecznie, mam nadzieję, że na żywo Semi również się Tobie spodoba, wymyziać bedziesz miała pewnie okazję 5 lub 6 sztuk, i to prawie wszystkie nasze, bo mamy nadzieję, na odwiedziny młodziaka z Austrii, takż ebardzo fajnego, a do tego mocno rozbrykanego, jak to kerrakowe dziecko:razz:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...