Jump to content
Dogomania

Świeżutkie wieści z wystawy w Płocku


czapla

Recommended Posts

Jako, ze Plock to jakos tak blisko, to zglosilam....cala moja bande:roll: o ja glupia kobieta! jakbym zajec miala malo:cool3:
Z drugiej jednak strony, to mobilizacja, zeby wszystkie byly ladne, bo ostatnio to chodza jak bezpanskie:oops:

Link to comment
Share on other sites

To cala przyjemnosc wystawiac wszystkie:razz:Hihihi.
Ja natomiast nie moge zadnych planow jako zwiedzajacy wystawy zrobic,bo...sa non stop terminy wystaw przekladane:angryy:
Wkurza jak nie wiem.Miala byc klubowa kerry 18 maja i dzis sprawdzam a tu co???Przelozona na ta sobote:angryy:A poprosilam o wolne na 18 i juz po ptokach...Z drugiej strony i tak wiem kto wygra...;)

Link to comment
Share on other sites

Ja pochwalę się tym razem za Czaplę- mam świeżutkie wieści z wystawy w Płocku: Niunio BOB,BIG,III-BIS, Lucysia BIS Weteranów:multi:, Czapla pewnie dotrze i też coś wpisze, ale teraz próbuje gdzieś na pułkach puchary poupychać, bo dostała ich aż 6:crazyeye:
Kerry- maluchy cudne, aż chciałoby się je przytulić:lol:

Link to comment
Share on other sites

no SUPER :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
wszystko nabiera rumiencow,cos sie w naszej rasie zaczyna dziac
niby niepopularna ,a popatrzcie ,komus jednak sie podaobaja keraki
co wystawa to ktos odnosi sukcesy,i to jakie:crazyeye:
tylko sie cieszyc :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red]CZAPLI, ogromne gratulacje![/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Kerry, to sa ptaszki, co Pan nie wiesz. Łyse trochę jak nietoperki, ale to nie one. Jak umaszczone były jajka? Tak jest łatwiej określić gatunek.[/COLOR]
Tak wracając do Czapli, pamiętam jak napisała - NINIO poprawny przeciętniak. A tu proszę. Może za dużo krytycyzmu w ocenie swoich psów.

Link to comment
Share on other sites

Ja tez bardzo gratuluje Czapli:multi:Bardzo milo,jak kerry sa docenine na ringach...Ciesze z "czaplowego"sukcesu i juz:multi:
Szkoda,ze sa tez takie kerry jak ten niemicki piesek,bo swiadzcy to o tym,ze jednak gdzies kraza nienajlepsze geny,a pozniej taki piesek jako reproduktor posluzy i potmstwo podobne:shake:
I rowniez wielkie gratulacje dla Rokoko,BIS w San Marino:crazyeye:
Kerry- wedlug mnie to moga byc mlode szpaki,ale jesli by sie chociaz udalo blizej okreslic wielkosc rodzcow oraz kolor skorupek to by bylo:cool2:Piskleta(szczegolnie wroblowatych,drozdow itp)wygladaja prakycznie tak samo...
A ja wczoraj bylam w Gort(kolo Galway) na wystawie i...nie zobaczylam zadnej z irlandzkich ras terrierow,byly az 3 ringi,pomieszane numerkii wszystkie rasy razem na ringu:lol:Usmialam sie straszliwie.Moze z 200 psow bylo zgloszonych,hihihi.Katalog wygladal nastepujaca...5 kartek spietych zszywaczem:multi:
Ale w ta sobote juz w Dublinie szykuje sie miedzynarodowka:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...