Jump to content
Dogomania

Wystawa w Łodzi 2008


marmur

Recommended Posts

Czy ktoś znajomy zgłosił się ze swoim ukochanym kerry na wystawę do Łodzi? Jest ich piątka. A o znajomych cicho. Jeżeli są przecieki to bardzo proszę. Grand występuje w pośredniej.Pozdrawiam i czekam na wiadomość.Marek.:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Marek, pewnie nie słuchałeś w Opolu jak mówiłam , ze widzimy się także w Łodzi- ja zgłosiłam dwa egzemplarze małą i dużą;), suczka w klasie otwartej to zdaje sie sunia z Łotwy, zostaje nam tylko do odgadnięcia Twój konkurent:roll: , aha i zapraszam śmiało do mnie choć troszkę wcześniej, i nie uciekać od razu po ocenie, jak widziałeś zapewne wycałowywałam swoją sunię za wygraną i przyjmowałam gratulacje od znajomych, ale naprawdę chętnie porozmawiałabym jeszcze parę minut, gdybyście nie uciekli:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marmur']Zebra bierze wszystko!!!!! Udał się jej dublecik. .[/quote]
no barawo Zebra na fali:multi:
powiedz lepiej gdzie jeszcze jedziesz lepiej sie z Tobą nie spotkac:razz:
a Marmur lepiej nie odbieraj telefonow:placz:

Link to comment
Share on other sites

hmmmmmmmmmm to jakies stare karty oceny mieli w takim razie :) bo w regulaminie pisze :

[FONT=CentSchbookPL-Roman][SIZE=2][LEFT]Karta oceny powinna zawierać następujące dane:
nazwę wystawy, datę wystawy, numer katalogowy, nazwę psa, rasę, płeć, nr rodowodu i rejestracyjny, klasę,
krótki opis stanowiący uzasadnienie oceny i lokaty psa, ocenę i lokatę psa, ewentualnie przyznany tytuł,
medal i wyróżnienie (CWC, CACIB, Zwycięzca Młodzieży, [B]NDPwR - Najlepszy Dorosły Pies w Rasie,[/B]
NDSwR - Najlepsza Dorosła Suka w Rasie, ZR - Zwycięzca Rasy).

a kto ocenial kerry ?? [/LEFT]
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

To bardzo grautuluje wszystkim...:multi:
Marmur,Grandziu i tak osiagnal bardzo ladny wynik...
Mam nadzieje,ze pogoda i humory wszyskim dopisaly,.A wiadomo juz kto byl konkurentem Granda...No to szybciutko napisac co to byl za kawaler:cool3:
I rzecz jasna zdjecia,duuuuzoooo zdjec;)

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje :multi:. Jak Queen nic nie gryzie:diabloti:, to wygrywa:multi:.
Marmur to by tak chciał od razu wszystko wygrywać. Czas Grandzia nadchodzi wielkimi krokami.:evil_lol: I wiem co piszę. Teraz wszystko w rękach właściciela.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam- teraz wszystko w rękach Marmura- on także musi przyłożyć się do pokazania psa na ringu- zresztą usłyszał to ode mnie osobiście w Łodzi , aaa i strzyżenie, do któregoś specjalisty od kerrakowych fryzur musi się udać:evil_lol:, albo Kasia Kerrego, albo Czapla:razz:
Kerry- gratulacje za wynik Ursusa.
Co do wystawy w Łodzi - ja osobiście bardzo miło spędziłam czas i to głównie zasługa szkociego towarzystwa, pojechałam całkiem " na luzie" i jakoś poszło.
Kerraczków było w sumie 5.
w konkurencji z Grandem stanął piesek sprowadzony z Niemiec GERD JUNIOR VOM BLAUEN CHEVALIERD - prawie w wieku Granda, ale niezbyt ładnie przygotowany, nie wiem jaka ocenę piesek uzyskał, wiem tylko że był drugi.
Konkurencją do CACIB-a dla mojej Qu była suczka z Estonii - CH.BALT, RUS,UA, CH. HAPPY CHOISE GLORY - bardzo ładnie przygotowana, z piękną sierścią w cudnym jednolitym kolorze, opisy mamy prawie identyczne i szczerze mówiąc długo rozmawiałyśmy z włascicielką suni przed i po ocenach i nie bardzo wiedziała dlaczego jej bardzo utytułowana sunia dostała Res.CACIB :roll:, ja mam nadzieję że sędzia wiedział dlaczego podjął taką właśnie decyzje. niestety na BIS-y nie zostałam, bo koleżanka z którą byłam bardzo źle się czuła i musiałyśmy wracać do domu:shake:, trochę mi żal, głównie BIS Szczeniąt, chciałam żeby mała pobiegła wśród innych psów, ale zdrowie najważniejsze.
Gokaiba, tak własnie, jak nic mojej Qu nie gryzie to nawet lubi pokazać jaka jest ładna:evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Wkleję kilka zdjęć kerry z ostaniej wystawy w Łodzi. Nie bardzo wiem, kto jest kto, Wy się chyba porozpoznajecie. One są już całkiem gdzie indziej, ale niektórzy z Was tam nie bywają.

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Katowice/kerry1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Katowice/kerry2.jpg[/IMG]

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Katowice/kerry3.jpg[/IMG]

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Katowice/kerry4.jpg[/IMG]

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Katowice/kerry5.jpg[/IMG]

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Katowice/kerry6.jpg[/IMG]

I tu zwycięża Queen. To wiem akurat.

[IMG]http://i65.photobucket.com/albums/h229/bumgol/Katowice/kerry7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bajadera,dzieki za fotki,choc niektorzy jednak byli i widzieli zdjecia na tym innym forumie:razz:
Mam tylko pytanie do tych,ktorzy widzieli pieski na zywo...Dotycza one tego pieska z Niemiec...
Jak duzy jest ten piesek,jaki w ruchu i dlaczego tak glupio przygotowany:roll:.Brak dobrego przygotowania faktycznie spowodowal totalna dysproporcje u tego pieska...Tez mi sie grzbiet jakos nie widzi,bo taki lekowaty,karpiowaty...Ale moze na zywo to calkiem sympatyczny piesek...
Pozostale pieski ladne...
Marmur,Grandziu jest bardzo ladnym psem tylko tez pewne ale do przygotowania...Jednak mala "obrobka" tuz przed wystawieniem by sie przydala;)Bo jak to kerry blue...Lubia sie wytarzac,rozczochrac itp:multi:
I przez to sa takie kochane:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Znow cierpie na chroniczny brak czasu ehhhh
Przylaczam sie do gratulacji dla zebrowej Queen i Semi, Granda Marmura, Ursusa Kerrego - fajne wyniki:loveu:co znaczy, ze nie takie zle te nasze kerraki;)
kerry82 - tego pieska bede miala dokladnie okazje obejrzec w niedziele na plockiej wystawie, wiec pewnie napisze moje odczucia. Ze zdjec wydaje sie dosc duzy i przygotowanie pozostawia wiele do zyczenia - mysle, ze nawet jak mi nie wyjdzie fryzura kerraka, to jest o niebo lepiej:roll:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich.Na poczatek gratulacje dla wszystkich zwyciezcow tj.Qu,Ursusa,Granda itp.
Bardzo ladnie sobie zebra poczyna...Dwa razy BOB pod rzad...Nie wiem co to za piesek z niemieckiej hodowli byl w Lodzi...(Co do sedziowania pana Jaroslava...Wiem o czym pisze kerry i czasem faktycznie smiesznie wychodzi z ocena psa:shake:)Przyznam sie,ze nie widzialem tego psa nigdy.A czy mozna prosic o pelna nazwe oraz rodzicow tego kerry?Nie jest to najlepszy kerry,ale jesli chodzi o przygotowanie to niestety Niemcy tak wlasnie jakos dziwnie strzyga.Szczegolnie strasi hodowcy.Tak jakby nie chcieli sie przystosowac do tego co lepsze i brna w zaparte w stary model.Np pani Erhart(o niej pisze,bo jest u niej Uczi Gokaiba)naprawde ma bardzo dobrego psa,ale przygotowanie bardzo kiepskie.Dlatego tez czasem nie udaje sie jej wygrac. Czapla pisze,ze czasy brak...Ja juz nie wspomne,bo dom ostatnio widzialem tydzien temu...Choc nie powiem,bo Moskwa calkiem ladne miasto,tylko szkoda,ze czas spedzilem sluzbowo.I niestety zadnego kerry nie udalo mi sie zobaczyc. Kerry82-kogo masz na mysli piszac,ze wiesz kto wygra na klubowce?Filipek?Coz...Pewnie teraz moda na hodowle Edbrios i juz:)Zycze wszystkim powodzenia na kolejnych wystawach.Jakas w ogole cisza sie zrobila na forum.Tak malo piszecie.I fajne artykuly o zdrowiu sie pojawily.Mam lekkie zaleglosci,wiec czytam zachlannie co sie da.
P.S. Poznalem pana Jurka i bardzo mi przykro,ze odszedl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...