Jump to content
Dogomania

Opole 2008


kerry82

Recommended Posts

Ja również życzę powodzenia w Opolu.Trzymam kciuki za psy i wystawców oczywiście:multi:
Liczę na relacje jak chyba każdy na forum;)

P.S. Mam nadzieje,że emocje opadną i na forum wszystko wróci do normy...Jednak niesmak czuję nadal,bo mam wrażenie,że to moja wina:-(

Link to comment
Share on other sites

A ja mam swiezutkie wiesci z Opola............
BOB dla Queen Braudag!!!!!!!!!!:loveu: Zebra puchnie z dumy:cool3:

kerry82 - daj spokoj z mowieniem o jakiejs winie:shake: Chyba kazdy z czytajacych ma odpowiednie zdanie :roll:
A ja wlasnie wrocilam z Wroclawia z wielkim oslem - chyba tam tylko takie sa...:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Natomiast osłem w Opolu był Grand.Podobne zachowanie. Przed oceną w ringu opadły z niego emocje podróży i postanowił odpoczywać. Już wiedziałem jaki będzie finał.Pan Jan Gajewski ocenił "co to za terrier jak trzeba go holować".
Poza tym harmonijnie zbudowany pies.Krótka zwarta sylwetka,wyrazista głowa.Bardzo dobra linia grzbietu.Prawidłowe ustawienie i kątowanie kończyn.OBNIżONY TEMPERAMENT, PRZEZ CO SPOWOLNIONY W RUCHU. Mimo to CWC.:oops:
Gratulacje dla Qu za BOB. Pozdrawiam Marek.
Będą fotki jak Gokaiba będzie łaskaw wstawić.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Wow!!!!Bardzo wielkie gratulacje dla Zebry!!!!Super,bardzo sie ciesze.Prawo do dumy sie nalezy:multi:
Grandziowi tez brawa,w koncu CWC to nie lada wyczyn...
Podobno bylo goraco,wiec co sie dziwic,ze psy byly spowolnione...;)
Jutro przycisne Goaibe,zeby wstawil zdjecia,
Tak czy inaczej...Gratulacje dla wszystkich psiakow i juz:multi:

P.S. Czapla zazdroszcze Ci tego osla...Masz przynajmniej kontakt z prawdziwymi oslami...Ja niestety z "baranami":lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f6896010b6c82670.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/202/f6896010b6c82670med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/beee6c9ee386b37d.html"][IMG]http://images26.fotosik.pl/203/beee6c9ee386b37dmed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/65b3bcdbd57bb598.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/232/65b3bcdbd57bb598med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f1d97dfaad9b19f0.html"][IMG]http://images30.fotosik.pl/203/f1d97dfaad9b19f0med.jpg[/IMG][/URL]
Gratulacje Zebra i wszyscy uczestnicy wystawy.
Nie będe się wypowiadał co do werdyktu, ale ze zdjęć Księżniczka zasłużyła na BOB:multi:.UPI się dostało za powiedzmy lekkie przetłuszczenie i przygotowanie a opis ma bardzo ładny. Trudno, może tak było.
Pan Gajewski jest bardzo surowym sędzią i często daje oceny dobre. Lubi psy w formie. Coś dla naszego TYTUSKA, bo ten by pokazał co to temperament.:diabloti:
ZEBRA! Opis poproszę.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam, wypoczęłam, wybiegałam kilka godzin psy w okolicznych pięknych lasach, więc mogę ciut napisać.
Dziękuję za gratulację, myślę że Queen miała wczoraj dobry dzień, ale nie mnie oceniać i wypowiadać się co do werdyktu- ja ja kocham i całuję po tej cudnej głowie także wtedy kiedy przegrywa.
Opis- bardzo skromny, więcej usłyszałam od sędziego niż zostało napisane :
[I]Harmonijna budowa, elegancka sylwetka, wyrazista głowa,bdb przygotowana i pokazywana.Swobodny ruch.[/I] Tyle opisu.
Wrażenia z wystawy bardzo pozytywne i to nie tylko ze względu na ocenę, towarzystwo bardzo miłe, Marmur, właścicielka Uny,a także Interkerry- z każdym zamieniłam chociaż kilka słów, naprawę było bardzo sympatycznie.
Co do piesków... Grand to naprawdę fajny pies, ale ja osobiście zmieniłabym chyba znowu fryzjera, doradzałam Marmurowi, aby spróbował sam strzyc psa- myślę, że z czasem efekt będzie bardzo fajny, a i satysfakcja spora, jak psa przygotuje się samemu, co do ospałości- może poprostu trzeba przyjechać trochę wcześniej na wystawę, aby pies miał czas odpocząć, my wyjechaliśmy z domu o 3:30 , w Opolu byliśmy na 8:45 Qu poszła do pudełka i miała czas na odpoczynek.
Una- bardzo miła suczka, tak zresztą jak i jej właścicielka- Una ma łądną budowę i cudnąąąąą sierść, marzenie do strzyżenia, już zaczeła się wybarwiać, i jak będzie niebieska, to poprostu bajka. Co do jej tuszy, hmm, myślę że właścicielka wie, że suczka jednak ciut ma więcej tego ciałka niż powinna i wie dlaczego tak się stało, ale na pewno doprowadzi Unę do kondycji . Pewne ale mam tylko do głowy, uszu i przygotowania, no cóż, nie będąc nieszczerze skromnym powiem, że jak ma się taką głowę jak mojej Qu w domu - to potem już niewiele się może podobać ( mojej Semi także to dotyczy). Aha i jeszcze jedno, co by tu nie było napisane na temat pewnego pieska - to muszę powiedzieć, że ruch ma świetny, miło patrzeć jak biega po ringu - to jest moje osobiste zdanie, ale oczywiście nikt się z nim nie musi zgadzać, mnie się podoba i już.
Pogoda dopisała , nie było bardzo gorąco i powiewał miły wiaterek .

Link to comment
Share on other sites

Aha- no tak, Nitencja bardzo mi pomogła w przygotowaniu suki, podczas ostatnich przystrzyżeń, starała się jak najbardziej mnie wkurzyć, pokazując każdy odstający włosek i nierówności na zadku mojej Qu.
Druga bardzo pomocną osobą przy pokazywaniu Qu była Ela od szkotki Emilki ( kurcze, teraz to nie wiem czy to Dorota czy Ela) - Ela stała i "piszczała" świeżo zakupioną na wystawie pszczółką - bardzo dziękuje, moja Qu kocha takie piszczące zabawki i zechciała sie na "nią" ładnie pokazać:lol:
Gokaiba- mała poprawka Queen to KRóLOWA a nie ksieżniczka i wierzcie mi moja sunia ma coś co zwie się " symptomem imienia" - Czapla doskonale wie co mówię.
Aha i wcale nie puchnę z dumy, ja taka naturalnie puszysta jestem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to fajnie ze QUEEN wziela rase ;)
to nasze pisanie na forum przynioslo oczekiwany efekt
Wiecie o czym mowie ;)
skonczyla sie pewna epoka man nadzieje ,ze na dobre i doceniono na ringach inne psy niz ,no ten wiecie,ten,on .........
bardzo sie ciesze, ze wygrywa najllepszy:multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja juz gratulowalam Zebrze, ale czynie to jeszcze raz publicznie - MAMY KOLEJNEGO INTERA W NASZYM GRONIE!!!!!!:multi:
No i ten buzior ehhhhhhh tylko calowac (o ile jej wysokosc pozwoli;)) i wielbic :cool3:

Pozniej moze jeszcze cos skrobne o stresie, uczuleniach itp, ale teraz juz musze leciec.

Link to comment
Share on other sites

Nie chwali, bo nie tytuły ważne, kocham Qu dla niej samej, dla jej "innego" charakteru i klasy jaką napewno ma:lol:, a inter, czy nie inter, MOJA , UKOCHANA I ODDANA JAK ZAWSZE- ja ją uwielbiam:multi: i co tam, napiszę : śpi ze mną w łóżku ( jak sie oczywiście dopcha przez Semi:evil_lol:).
Za gratulacje bardzo dziękuję, juz zapowiedziałam w pracy, ze jutro na kacu przychodzę, bo dzisiaj świetujemy z paczką pasjonatów w związku.

Link to comment
Share on other sites

A dopiero teraz zauwazylam,ze Zebra ma Intera:multi:Gratulacje:multi:
A Utaap- pisalas o PLE-po polsku to jest zwyczajnie Enteropatia z utrata bialka-czyli jeszcze bardziej po polskiemu utrata bialek osocza do swiatla jelita...
I moze byc tego mnostwo przyczyn,ze tak jest a nie inaczej:razz:

Link to comment
Share on other sites

Ładne foteczki z Opola są TAM...Una faktycznie troszeczke za dużo ma sadełka,ale...Należy jednak też zwrócic uwage na wiek właścicielki,która przede wszystkim ma sunie do kochania;)
Jeśli chodzi o TEGO jednego pieska,to jednak zdania nie zmienię,przynajmniej w statyce...W ruchu nie widziałam,ale...widac,że ma krótką łopatke,a przy takiej ruch nigdy nie jest wydajny:shake:
I ze zdjęc wygląda,że Qu naprawde wygrała zasłużenie...
Jeszcze raz gratulacje!
Niedługo Łódź sie zbliża,więc kolejne emocje i ...relacje oczyswista:multi:
[B]Utaap-[/B]Jak sie bedziesz wybierała do Eire to daj znak,może razem poszukamy softów i kerry przy ciężkich robotach...I to co wczesniej pisalam o kerry.Prawdopodobnie tez czystosc rasy nie jest zachowna,ale moze chociaz podobne są:cool3:I nic nadal nie wiadomo o tej klubówce softów w Irlandii.Jest juz podany nr tel,pod ktory sie mozna skontaktowac,ale miejsca nadal nie ma.To samo tyczy sie klubówki kerry.Ach,Irlandczycy:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...