Jump to content
Dogomania

Najnowsze wiesci (URSUS CELTIC Gokaiba x GABI GEIRA VAKSAM)


kerry

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na wystawie byłam i świetnie się bawiłam .
A teraz poważnie . Zapomniałam aparatu i swoich zdjęć nie zrobiłam .
Zrobiono mi zdjęcia i widzę , że jedno trafiło na forum .
Mała bawiła się świetnie , tyle było buzi do wylizania i piesków do zabawy .
Chyba jej się podobało .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam małe pytanko odnośnie szczeniaków Błękitnej Hawany ,[/SIZE][/FONT]
[CENTER][CENTER][FONT=Times New Roman][SIZE=3]czy hodowla dysponuje innymi zdjęciami szczeniaków ? , jeśli tak to mam prośbę o wstawienie aktualnych fotek Od kilku lat podoba mi się ta rasa psów , bardzo lubię na wystawach patrzec na tę wspaniałą rasę psów :lol:[/SIZE][/FONT][/CENTER][/CENTER]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziękuje za wstawienie fotki , sunia jest przepięknym egzemplarzem tak jak dla mnie miłośnika tej rasy , te dwa szczeniaki prezentowane na forum Demon i Demi z hodowli Błękitna Hawana są pięknymi psami wyhodowanymi przez właściciela hodowli , gratuluje tak pięknego potomstwa hodowli Błękitnej Hawanie i życzę w dalszej pracy hodowlanej wiele sukcesów z wyhodowanych szczeniaków z przydomkiem Błękitna Hawana . :lol:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ładna fotka , a i strzyżenie w wykonaniu Kasi chyba podnosi walory małej, no to teraz czas małą pokazać szerszej publiczności- gdzie można ją podziwiać na wystawach? Moze tym razem doczekam się odpowiedzi Geiry na mojego posta;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dimer'][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Dziękuje za wstawienie fotki , sunia jest przepięknym egzemplarzem tak jak dla mnie miłośnika tej rasy , te dwa szczeniaki prezentowane na forum Demon i Demi z hodowli Błękitna Hawana są pięknymi psami wyhodowanymi przez właściciela hodowli , gratuluje tak pięknego potomstwa hodowli Błękitnej Hawanie i życzę w dalszej pracy hodowlanej wiele sukcesów z wyhodowanych szczeniaków z przydomkiem Błękitna Hawana . :lol:[/FONT][/SIZE][/quote]
Jakieś to hmmm mocno tendencyjne....podkreslanie hodowli, ktora ma na swoim koncie JEDNA suczke hodowlaną bez jakichś spektakularnych sukcesów i JEDEN miot, o którym ciężko cokolwiek jeszcze powiedzieć:roll:, to tak dziwnie wygląda - jak cie nie chwalą, to chwal się sam? czy może kolejne szczeniaki w drodze...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Droga czalpo każdy kiedyś zaczyna ….W Polsce tej rasy jest mało taki miłośnik jak ja zna wszystkie hodowle w Polsce. Oczywiście twoją też obserwowałem na polskich ringach niestety nie widziałem wyhodowanych szczeniąt z twojej hodowli , a może umkneły mojej uwadze ?[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Kiedyś rozmawialiśmy na jednej z wystaw ze sobą o kerry , miałaś ze sobą młodą Saxane :lol:[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Przegladaalm angielskie strony. Jedna z hodowli angielskich wymienia hodowle polska Gokaiba i hodowle slowacka . Chyba dlatego, ze sprowadzili psy z tej wlasnie angielskiej hodowli. Cena szczenicia to od 500 do 800-850 funtow.Drogo. W Polsce chyba taniej.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...