Jump to content
Dogomania

Buldożki w nowych domach :-)- Akcja zakończona - dziękujemy :-)


lavinia

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

właśnie dzwoniła pani Dorota z Gdańska, że szczęśliwie dojechali. Szczeniaki były bardzo grzeczne, prawie całą drogę spały :loveu:

mam obiecane fotki jutro - pojutrze, państwo się zalogują na dogo i będą pisać co i jak.

a teraz rozliczenia;

dziś nazbierałam trochę kasy :loveu::loveu:

400 zł - Menrzuś opłata adopcyjna
600 zł - Benia-b opłata adopcyjna
300 zł - p Dorota opłata adopcyjna
20 zł - Netti
122 zł - Viris z bazarków

[b]Razem ; 1442 zł [/b]

nasz dług wynosi;

[b] 1180 zł [/b]

Dług się zwiększy , gdy dostaniemy szczegółowe rozliczenie z kliniki, ale generalnie nie jest tak żle :lol:. W poniedziałek zrobię następny przelew dla Danki.

bardzo dziękujemy wszystkim, za każdą złotówkę i prosimy o jeszcze :-)

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś z okolic Poznania mógłby sprawdzić potencjalny DS w Jarocinie ??

bardzo prosimy o pomoc w tej sprawie - państwo są zdecydowani na chłopca, czekamy tylko na wynik wizyty i maluch mógłby już wędrować do nowego domu....

Link to comment
Share on other sites

yorczka i mopsia zostały sprzedane
został chyba jeszcze jeden york, nie do sprzedania i szczenięta

najlepiej zadzwoń do faceta i wypytaj, albo zadzwoń do Agata - air - ona jutro tam jedzie, jeśli ją poprosisz, dowie się wszystkiego

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]Bardzo przepraszam za offa- jutro jadę do tego "hodowcy" po owczarki, które tam zostały. [/SIZE][/B]
[B][/B]
[B][SIZE=3]Wśród nich jest mała sunia ok 2,5 miesiąca, agata-air miała ja wziąc na tymczas, ale nie moze i w ostatniej chwili nie mam dla niej DT. [/SIZE][/B]
[B][/B]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Moze ktoś juz wyadoptował swojego buldożka i mógłby nas poratować tymczasem? [/B][/COLOR][/SIZE]

[B][SIZE=3]Ta mała sunia na pewno szybko znajdzie dom stały.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Jutro tam jadę[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1][COLOR=#232849][I]Pilnie z powodu wyjazdu oddam buldozka francuzkigo 7 letniego,zadbany,czysty,wypieszczony,nie wymaga dlugich spacerow idealny dla osob starszych.Nie moge oddac go do schroniska zginie,jest bardzo kochany.[/I][/COLOR][/SIZE]
[I][SIZE=1]woj.zachodniopomorskie, tel. 506165039[/SIZE][/I]

[I][SIZE=1]Takie ogłoszenie dzisiaj znalazłam:placz:[/SIZE][/I]


[B]p.s Maupo, pilnie proszę o kontakt![/B]

Link to comment
Share on other sites

Gacusiowa vel Lola ,bardzo tęskniła za bratem ,mieliśmy z tż pełne ręce ;)bo Lole tylko ręce satysfakcjonowały.
dziś już ok.
ale wczoraj dowiedziałam się na wizycie u profesora Galantego że Maltusia musi mieć 3 operacje :-(
waży niepełne 2 kg ,1kwiecien,2 czerwiec i teraz ,zaraz w lipcu :-(
wyć się chce ,ale to nic nie pomoże:shake:
sory że tu się wyżaliłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Jestem nową pańcią Elma dawniej Gapcia.
Elmo jest słodki i juz bardzo mocno go kochamy. Szczylek prawie cały czas śpi, je, siusia i koopka, a dzisiaj łobuz nasikał naszej Bercie do kojca, suka się wkurzyła i teraz leży obok kojca , będę musiała go dziś wyprać.
Apetycik mu dopisuje, dzisiaj na śniadanko zjadł twarożek, na obiadek ryż z kurczaczkiem i warzywami, a w między czasie podgryza sobie suchą karmę.
Na początku tygodnia wybieramy się do weterynarza na kolejne szczepienie i ogólny przegląd zwierza.
Z suką powoli zaczynają się dogadywać, czasami bokserzyca na niego warknie, ale krzywdy mu nie robi ( ostrzega tylko ).
Narazie tyle, wieczorem postaram się wkleić fotki.

Link to comment
Share on other sites

Te odrobaczania trzeba będzie powtarzać chyba przed szczepieniem nie? Skoro z nich tyle robali wyłaziło??
Nie wiem jak to się robi, moja Klara nie miała nigdy robaków, ale weci mówią że jak się odrobacza i wyłażą robale to trzeba powtarzać po 2 tygodniach (? ).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...