Jump to content
Dogomania

Bogusława Szydłowicz-Polańczyk


Guciek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,
Zetknałem się z tą Panią Sędziną na jednej z tych mniejszych wystaw krajowych. Pomijając, iż wystawiła memu psu ocenę bardzo dobrą podeszła do tematu raczej "olewczo". Nie skupiała się na jakimś konkretnym aspekcie psa (np. chód, ukształtowanie) tylko sprawdziła wszystko co trzeba i wszystko po trochu. Była to moja pierwsza wystawa i drobne rozczarowanie. Potem wiedziałem, że pieski z jej hodowli wygrały poszczególne kategorie i jeden z nich dostał zwycięzce grupy.
No cóż ale bywa i tak. Miesiąc później piesek dostał już ocenę doskonałą i zdobył 2 miejsce w klasie młodzieży.
Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja byłam zadowolona z sędziowania tej sędziny. Oceniała moją suczkę Goldenkę na krajówce. Bardzo sympatyczna Pani. Była to moja 2 wystawa w życiu wiec od razu to zauważyła i przy ocenie powiedziała mi co robię źle w ustawieniu psa, pokazała jak powinna być prawidłowo zaprezentowana. ogólnie ie miałam zastrzeżeń do jej sędziowania, bo wygrywały psy, które na to zasłużyły, bez żadnych układzików i dziwnych widzimisie obniżających oceny.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Istotnie ocenia olewczo na wystawach, byla w Warszawie jako asystentka i niebyla zbyt sympatyczna dla ogolu, nawet podwarzala sedziego ocene w kwestii istnienia zebow ktore moj pies mial, ale co moze zobaczyc sedzia czy asystent jak tylko podniesie z gory warge i juz wszystko widzi.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ja zetknęłam się z tą panią jak asystowała na ringu wyżłów w Nowym Dworze Mazowieckim. Sędziował Henryk Stępka, ale wymieniali spostrzeżenia. Wystawiałam seterkę irlandzką. Moim zdaniem ta pani ma oko i jeśli chodzi o setery irlandzkie jest na mojej liście sędziów do których należy pojechać.
Może olewczo traktuje psy które nie zachwycają jej za bardzo. Ja po wejsciu usłyszałam komentarz "no i to jest champion!" ;) Jak schodziłam jeszcze mi osobiście pogratulowała wręczając teczkę z dokumentami. Więc jak coś jej wpadnie w oko, to już "olewczo" na pewno nie traktuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Potrzebuję jakichś informacji, to znaczy - jak Pani Szydłowicz-Polańczyk sędziuje i czy mozna do Niej pojechać z chihuahua w typie 'krótka kufa' :diabloti:
Przydałaby się też jakieś wskazówki, uwagi itp ;)
Dzięki z góry ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Oceniała nas na krajówce. Wykazała się brakiem wiedzy o charakterze czarnego teriera rosyjskiego, podeszła zbyt szybko i w chwili, gdy dotknęła jego grzbietu pies się wzdrygnął. Stwierdziła, że nie wie jak ma go teraz ocenić i powinien dostać dyskwalifikację, ale z jej uprzejmości dostał ocenę bardzo dobrą ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Nas oceniała w grupie VII na krajówce. Jest to sędzina surowa, ale dokładna i oceniająca rzetelnie, bez względu na humor czy znajomości. Zdecydowanie polecam wybranie wystawy na której  p. Szydłowicz-Polańczyk ocenia psy - przynajmniej w grupie VII.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...