Jump to content
Dogomania

Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Charly']więc jak dojdą pieniądze od naszej kochanej dobrodziejki Angie:) myślę, że zrobimy małej ogloszenie w super expresie oraz jeszcze raz podswietlimy, pogrubimy i wyroznimy allegro[/quote]


jeszcze nie doszly:crazyeye: przelew poszedl w sobote rano :lol:

Link to comment
Share on other sites

tak. godzine itd. tu gdzies podałam i adres tez. nie spoznijcie sie, bo on ma potem zabiegi i operacje i upokmniał zeby byc punktualnym.

Lolci jutro rano nic jesc nie daj...Uwazaj prosze zeby nie ukradła innym psom. bidulka. moze nakarm je poza jej widokiem lub cos, zeby jej nie bylo tak bardzo smutno... Pic daj jej o 13:00. i gotowe:)

Link to comment
Share on other sites

ok, znalazłam sobie Twój post.

tylko patrzę tego Janasa. I nie mogę nigdzie w necie znaleźć jaki to jest dokładnie adres... Charly, Ty jesteś bardziej oblatana, weź zerknij czy znajdziesz. A ten pan znów chyba założył, że my cudotwórcy jesteśmy i adres znamy doskonale? Lublin jest bardzo niewygodny do jazdy, ulicę sobie spokojnie znajdziemy, ale numer musi być..

Link to comment
Share on other sites

Lola jest w domu tylko z Gawciem, więc ewentualnie tylko przed nim musiałabym ją separować :cool3:;)


EDIT: CHARLY KOCHANA A TO PRZYPADKIEM NIE JEST ULICA JANA SAWY?????

[B]Test. Specjalistyczna [U][FONT=Tahoma][SIZE=2][COLOR=#444444]przychodnia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U] weterynaryjna. Balicki I., lek. wet., Wrona Z., lek. wet.[/B]

adres:
20-632, Lublin, Jana Sawy 3
woj. lubelskie


godziny otwarcia:
poniedziałek piątek: 15-19
sobota: 9-13

EDIT 2:
Ja niestety już muszę zmykać. Charly, sprawdź proszę te ulice, ale ja na 99 % jestem przekonana, że źle usłyszałaś. Postaram się jutro jeszcze zerknąć tu przed wyjazdem.

Trzymajcie kciuki żebyśmy się nie pokłócili :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']haha ;) poza czym? ;)

(jk)[/quote]

wiesz jak długo trwało zanim zajarzyłam:oops::evil_lol:

poza jej nosem oczywiscie..poza nosem...

RM zaraz sprawdze. kurcze nie wydaje mi sie zebym sie pomylila. a moze jednak, albo on sie pomylil...kurcze

Edit: tak na pewno powiedzial szybciutko Janasawy i zjadl y...dlatego ja zrozumialam Janasa(wy) hehe

dobrze, ze to się wyklarowalo, bo potem bys bładzila i powiedziala mu ze to ja tak was umowilam, a on na to ze jestem kłamczuchą i nigdy więcej nie będzie ze mną rozmawiał....

Link to comment
Share on other sites

najpierw byłam odsikac i odkupczyc psa, a potem jarzyłam i jarzyłam:evil_lol:

wiecie...bardzo się cieszę...Folen zrobi mi/nam/psom:cool3: na you tube mały filmik ze slepymi psiakami...zdjęcia pod piosenke pan kracego...:loveu::multi:

ale sie cieszę:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

no to dobrze, że się wyklarowało z tą ulicą. Faktycznie posłałby nas do stu diabłów, bo "tam wszyscy tak kłamią, że panie tego" :diabloti: ta kłamie o zabiegach (a przecież skończyła weterynarię), tamta ulice specjalnie przekręca (przecież [B][U][I]wiadomo[/I][/U][/B], że w Lublinie nie ma JANASA tylko Jana Sawy) :diabloti:

no ale nic... dobrze, że spojrzałam na wypisane przed monitorem wytyczne, bo już miałam niedługo karmić Lolę. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Lolcia juz chyba po zabiegu w drodze do domu....

Edit: i jak na zawolanie dzwonil Dr. Balicki...juz chcialam zapytac jak poszlo,kiedy on mnie poinformowal, ze zostawilam u niego rozpis lekow...hihi. wiec mysli ze ja to RM, a RM to ja....

[B]RM dzis wieczorem między 21:00 a 22:00[/B] koniecznie zadzwon do niego w tej sprawie- poda Ci ten rozpis telefonicznie. [COLOR=darkred][B]Powiedzial, ze jesli nie bedziemy sie do rozpisu stosowac skrupulatnie, to wsjo na nic i, że nie można opuscic dnia ani godziny...więc przygotuj proszę dlugopis i kartke jak będziesz do niego dzwonić, zeby sie nie zapomnialo[/B][/COLOR]:). Ja dzwonic nie będę tym razem, bo mnie przy tym nie bylo. Nie chce zeby mnie cos zapytal i potem znow bedzie chryja,ze jestesmy kłamczuchy;)


Kochana Lolcia- bidulka znow zabieg

czekam na relacje. Dzieki Ci RM wielkie- gdyby nie Ty to mała dalej by pewnie w schronie siedziala. A teraz jest już wolna i szczęśliwa:)

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam do RM, są w drodze do domu. wszytko jest ok. Tylko mała ma mase lekow zapisanych...I to znowu pieniądze. wymiękam powoli. jakis bazarek by się przydal. nie wystawilam jeszcze tego perfumu, bo bateri nie kupilam do aparatu:oops:Jutro to zrobie...tylko aparat chyba zgubilam:roll:

zostalo 60 zl...Mysle, ze trzeba będzie zrobic allegro cegielkowe..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...