Jump to content
Dogomania

Mój malutki bullik:)))


Sajko

Recommended Posts

Cena jest nieistotna :wink: , ale to najlepiej zainwestowane pieniądze w moim życiu :lol: poza tym, marzenia nie mają ceny 8)

Carry- rodzice to Ch Jiltrain Mirra Image Margins, mamuśka Erenden Coppelia at Seayess, nie mam ich zdjęć wystawowych, ale mam tatuśka z małym, to później go wrzucę. Oboje są pręgowani w pięknym mocnym typie. Tatusiek to najlepszy reproduktor mini w WB w 2001 roku i tatuś tegorocznej zwyciężczyni szczeniąt na Crufts.

A to foteczki z dzisiaj z ogrodu naszego

drago1.JPG

a to na górce piachu przygotowanej do wylania murków oporowych, mały rozwalił ją do trawy, bo bawił się wbiegając na nią i zjeżdzając na brzuszku :lol:

drago2.JPG

i domowe imię chyba będzie Drago, bo wygląda jak mały czerwony smok i do tego wydaje dźwięki jak jaszczurka, a wszyscy wiedzą, że smoki to takie duże jaszczurki 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sajko,

Bullik piekny. A co do imienia, jesli ma pochodzic od smoka to moze Ankalagon Czarny. To najpotezniejszy smok, ktorego imie oznaczalo "Pedzace Szczeki" :lol:

A moze to zbyt doslowe imie, co :-? :-? :-?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Sajko - cudenko!

Wczoraj na bulliadzie widzialam 9-tygodniowa suczke mini z El Cornijal, ktora wlasnie zawitala do Polski :) Niesamowita - jesli Rudzik tez ma taki charakter, to masz co robic ;) Wszedzie jej bylo pelno, a stado amstaffow nie bylo jej grozne :D

Link to comment
Share on other sites

nie, on śpi chowając nosek tam gdzie ciepło, czyli albo pod swoje łapki, albo w baranicę wciska, albo do Bariego go przytula :lol: a tutaj- baranica jest tylko Bariego, a mały się "docisnął" i tylko takie miejsce mu zostało :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Yyyy jak od smoka to raczej Draco (Drako) a nie Drago :lol: ?

Jest cuuudowny, można się zakochać. Eh już sobie obiecałam że kiedyś nazbieram i będzie. Marzenia się jak widać spełniają więc musi się udać. Sajko mam nadzieję że dalej będziesz wrzucać fotki :D

Link to comment
Share on other sites

zdjecia Maluszka z El Cornijal ;-)

zrobione na Bulliadzie

Pytalismy sie kto jes rodzicami ale niestety nie otrzymalismy odpowiedzi bo właściciel "nie pamięta" ;-)

Prawdopodobnie po piesku z Angli który jest u Daniela, ale mamusi nie byl w stanie wymienic właściciel małego diabełka, bo charakter ma niezly haha

ecpuppy.jpg

aliceecpuppy.jpg

a oto zdjecie jeszcze jednej mini z Bulliady Jenna Zona Bulls

alicejenna.jpg

i jeszcze nasze wspolne ;-)

alicebulliada.jpg

pozdrawiamy

Aga, Krzysiek i Ala

Link to comment
Share on other sites

Pieknosci po prostu :)

A wracajac do ceny - porownywalna z ta, o ktorej wspominalas z el cornijal, czy jakas znaczna roznica?

Czyli bedzie tak, jak sobie zaplanowalam - za 3 lata dolaczy do nas miniaturka, moze juz z Polski po ktorejs z pociech tu zaprezentowanych? 8)

Link to comment
Share on other sites

Hej...

no miniaturek troszke bedzie jeszcze w Polsce w tym roku. w tym roku sprowadzimy pieska z Anglii i sunie z Estonii ;-) Ale to najblizszy czas pokaze. Uwazam ze trzeba propagowac te rase bo jest ona wspaniala. Wiele osob na Bulliadzie podchodzilo da nas i dziwilo sie ze nasza Alcia jest taka spokojna i cicha , bo slyszaly ze ponoc miniaturki sa halasliwe i natarczywe.

Na prawde goraco polecam ta rase i jeszcze raz gratuluje Ci Aniu wspanialego pieska, nalezy Ci sie po tym wszystkim.

Krzysiek

Link to comment
Share on other sites

Krzysiek - to swietnie!

A moze ktos by mi pomogl w sprowadzeniu miniatury? Mialabym ja juz wczesniej :D

Planowalam wprawdzie drugiego bulla standardowego, ale po glebokim zastanowieniu i przeanalizowaniu hodowli oraz oczekiwanych miotow powaznie sie waham...

Wiec pewnie pozostanie mi sprowadzenie - albo bulla mini, albo duzego :)

Link to comment
Share on other sites

jasne mozemy Ci pomoc sprowadzic miniaturke, mamy troche kontaktow w swiatku ludzi od miniatur z niemiec, z czech, z estonii, lotwy, rosjii, finlandii, francji i anglii. chyba ze poczekasz troszke i moze wezmiesz szczeniaczka po jakiejs miniaturce z Polski? ;-)

pozdrawiam

Krzysiek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...