Jump to content
Dogomania

Mój malutki bullik:)))


Sajko

Recommended Posts

Przedstawiam Wam wszystkim mojego malutkiego nowiutkiego maluszka, którego w końcu dostałam w ręce we wtorkowe południe. Mój aniołek, bullek miniaturka, Seayess Hot Love Margins, chwilowo jeszcze nie ma domowego imienia :oops:

jeszcze w domu na wyspach

d_bigger1.jpg

i dzisiaj w ogrodzie rodziców, 11 tygodni

ogrod1.JPG

i z wujkiem Barim, cane corso :wink:

ogrod2.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wreszcie sie doczekalas! Suuuper! Gratuluje i prosze o wiecej zdjec i opis - skad, po jakich rodzicach, kiedy bedzie go mozna na zywo zobaczyc?

Cudenko! I jeszcze rude... mniam :D

Ale Ci zazdroszcze!

Ja bylam w sobote ogladac daleko bulliki, ale niestety nie zdecydowalam sie - szukam i czekam dalej...

Link to comment
Share on other sites

Sajko to już podchodzi pod sadyzm :cry: Wyprowadziłam się od rodziców ... Kenzo został u nich ... mam własne mieszkanko...dużo czasu...absolutną wolność wyboru...miniaturowy bulek to moje marzenie ... tylko ta cena z kosmosu :cry: Jeśli możesz to napisz mi może na priv ile zapłaciłaś ... może do 80tki nazbieram :cry:

Cudowny zwierzak, gratulacje i ucałuj go w ten piękny nochal !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mogę wyjść z podziwu czekamy na więcej fotek :lol:

I na jakieś spotkanko, żeby obejrzeć maluszka na żywo :lol:

Moja znajoma kupiła sobie jakiś czas temu miniaturkę z Czech i napisze wam ile dała za nią ......6000 co wy na to??

Link to comment
Share on other sites

Moje maleństwo przyleciało z Wielkiej Brytanii, z kennelu Margins. Jest po suni- Erenden Coppelia i psie Jiltrain Mirra Image Margins. Jest oczywiście dla mnie najpiększniejszy na świecie, ma kawał byczego charaktreku i pokazuje małe różki :P jest czerwoniutki i kochany :lol: a więcej zdjęć wkrótce 8)

a pokazywać się będziemy dopiero pod koniec września w szczeniakach, więc jeszcze trochę czasu :D

Link to comment
Share on other sites

Sajko!

Cóż ja mogę jeszcze dodać: ślicznior - moje marzenie :D :D :D :D :D

Gratulacje i bardzo proszę wpisać mnie w grafik, za kilka lat ( jak uzbieram gotówkę :roll: ) może po przejściu selekcji wśród potencjanych kupców zostanę zakwalifkowana do finału i ... :wink:

Buziak dla malucha :iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Ja sie przyznam, ze w moim przypadku cena rowniez odgrywala duza role. Szczerze mowiac, myslalam, ze bulle tutaj sa bardziej popularne, podobnie jak miniatury. Niestety troszke sie pomylilam. Cena 2500$ za psa wystawowego, ostudzila moje zamiary. PET kosztuje skromne 1900$, a zwierzak z papierami klubow CKC, NKC (ktore nie maja zadnej wartosci dla FCI) 900 - 1100$. Jezeli ktos jest zainteresowany - zapraszam! :lol:

Aha, Sajko mam nadzieje, ze juz zaczelas zapoznawac malego z przeszkodami (mozesz, mu pokazywac zdjecia, lub zabierac na treningi zeby sie przygladal... 8) )

Link to comment
Share on other sites

no nareszcie masz swojego wymarzonego malucha!!!! :D

Gratuluję! :D

jak już wymyślisz jego domowe imię, to napisz... strasznie jestem ciekawa jak nazwiesz małego prosiaczka... 8)

ja jak kiedyś będę miała swoją bullinkę (standardzik- lubię dużo mnięska) i/albo łaciatą staffinkę, to ją nazwę albo Gryzelda, albo Pumba (jak ktoś spapuguje imiona, to utłukę :evilbat: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...