Jump to content
Dogomania

Amstaffka HERA po 7 latach zmieniła dom


doddy

Recommended Posts

[quote name='Alicja']To życzę Wam wesołej zabawy a mamie sił na wyprowadzanie .[/QUOTE]

dzięki :loveu:
Alu Tobie też jak najmniej problemów z kręgosłupem :p

[quote name='doddy']Milena, córcia jest cudna modelka!
Pięknie komponuje się z psami.
Gdyby foty były ostre to idealne do kalendarza!

Miłego wyjazdu.[/QUOTE]

ekhm... jaka Milena? :eviltong: Ja rozumiem, że ze dwa lata albo więcej się nie widziałyśmy ale :mad:;)

Dzięki za komplementa :) Muszę się bardziej przyłożyć do zdjęć psio-Jagodowych, to może się do kalendarza załapiemy :)

[quote name='maciaszek']To Wam udanego wypadu wakacyjnego, a Mamie niebolącego kręgosłupa (nie tylko ze względu na psy)!
:)[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doddy']Marlena Milena nie daleko :)
Ja to tylko psie imiona już pamiętam.[/QUOTE]

No w zasadzie to Cię rozumiem, bo mam kilka takich imion, które notorycznie mylę np. Dawid/Dominik/Damian
Weronika/Wiktoria ;)

a psich imion, to się u Was przewija od groma, więc dobrze, że chociaż te pamiętasz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']A żebyś wiedziała, że można :). Ja zaczęłam siwiec mając lat 14-15 :D. Mój tato miał całą białą czuprynę już w wieku lat 30.[/QUOTE]

wow!

no... nie zazdroszczę przy Twoim ciemnym kolorze... Z drugiej strony przynajmniej z farbowaniem prosta sprawa a nie... rozjaśnianie i co chwila odrosty ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']no... nie zazdroszczę przy Twoim ciemnym kolorze... [/QUOTE]Na szczęście nie mam dramatu, bo lubię te moje siwki :). I zabraniam je wyrywać ;).

[quote name='rufusowa']Z drugiej strony przynajmniej z farbowaniem prosta sprawa a nie... rozjaśnianie i co chwila odrosty ;)[/QUOTE]Z farbowaniem nie taka prosta, bo moich włosów farby nie chcą się trzymać ;). Próbowałam z 3 razy w życiu (bo generalnie lubię swój kolor włosów i nie lubię utrudnień, np. w postaci regularnego potem farbowania ;) ), bez efektu. Jak osiwieję zupełnie to tylko peruki mi zostaną :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Maciaszku nie widziałam Twojej odpowiedzi ;)
Myśle, że dobry fryzjer znajdzie jakiś sposób na Twoje włosy jak już będziesz wyglądała jak ta Cruella czy jak jej tam ;)


A poza tym witajcie :)

Chciałam zameldować, że u nas wszystko gra i buczy :) Rufus dzielnie zbiera okruszki i wylizuje obie miski (swoją i Herosławy), Herosława głównie śpi, oczywiście pod kocykiem :)

Jagoda rośnie i już niebawem skończy trzy lata a w połowie wiosny rodzina nam się powiększy :) Tym razem podobno chłopak :multi:

Pozdrawiamy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']Maciaszku nie widziałam Twojej odpowiedzi ;)
Myśle, że dobry fryzjer znajdzie jakiś sposób na Twoje włosy jak już będziesz wyglądała jak ta Cruella czy jak jej tam ;)


A poza tym witajcie :)

Chciałam zameldować, że u nas wszystko gra i buczy :) Rufus dzielnie zbiera okruszki i wylizuje obie miski (swoją i Herosławy), Herosława głównie śpi, oczywiście pod kocykiem :)

Jagoda rośnie i już niebawem skończy trzy lata a w połowie wiosny rodzina nam się powiększy :) Tym razem podobno chłopak :multi:

Pozdrawiamy :loveu:[/QUOTE]

wow, to supcio , ze wsio gra :cool2:

poka Jagodziankę i piesy :) braciola jak już się wykokosi to też proszę o okazanie ;)

Link to comment
Share on other sites

robię test, bo imageshack się zmienił i nie wiem czy dobrze wklejam :)

Zdjęcie grudniowe. Jagodzia dziergane ozdoby na choinkę włożyła na uszy i miała kolczyki a Hera zazdrościła ;)

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/640x427q90/203/7qoy.jpg[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/560x373q90/36/yvp3.JPG[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/249x373q90/196/3g5v.jpg[/IMG]

[IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/249x373q90/30/s2zr.JPG[/IMG]



A Rufusowi muszę cyknąć coś nowego :)

Link to comment
Share on other sites

dzięki Dziewczyny! :)

Miałam wstręt do internetu przez jakiś czas a teraz mam faze wicia gniazda, więc skupiam się maksymalnie na tym żeby wszystko przygotowac dla maluszka a mieszkanie jeszcze nie jest urządzone, więc męczy mnie to, szukam inspiracji, tkanin itp... a kasy brak

Pozdrawiam Was ciepło!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='rufusowa']Hej Dziewczyny!

nie jestem w temacie... może polecicie jakieś sensowne cenowo rozwiązanie przeciw kleszczom? Do tej pory kupowalismy kiltixa ale dla dwóch psów wychodzi ponad 100 zł : /[/QUOTE]

ja w zeszłym roku kupowałam [url]http://www.kuchniapupila.pl/pies/zdrowie1/przeciwpchelne1/biowet_biobifen_obroza,p1355469451[/url] i u mnie działała

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Andziu, Maciaszku - bardzo Wam dziękuję za porady :)
Jestem zwolenniczką obroży, więc zamówię te co Ty Andziu.. trzeba będzie pamiętać o wymianie po dwóch miesiącach ale z drugiej strony w razie zagubienia nie będzie tak szkoda jak kiltixa ;)

A poza tym rodzina nam się powiększyła :)
3 maja na świat przyszedł nasz syn - Konstanty :)
A wczoraj wróciły po długiej nieobecności (było tego ze trzy tygodnie) nasze psy :) Poznały już nowego członka rodziny i wszystko gra i buczy :)
Pozdrawiamy!
A zdjęcie jakieś wrzucę w późniejszym terminie :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

HEj!

 

Czas leci jak szalony...

Konstant skończył już 5 miesięcy :)

Wzięłam się dziś za robienie zdjęć, bo wczoraj miał Chrzciny i chciałam uwiecznić go, bo na zdjęcia fotografa trzeba trochę zaczekać a ja niecierpliwa :) No i Rufus się zainteresował młodym, więc od razu pomyślałam - będzie zdjęcie w sam raz na dogomanię ;)

Hera śpi pod kocem... nie napatoczy się sama z siebie a ja zapominam żeby jej zdjęcie z młodym jakieś pozowane zrobić... Może następnym razem będę pamiętać :)

 

Z Rufusem Jagoda ma dobrą komitywę :) Często bawią się piłką i on ją bardzo lubi za to, że jak wstaje od stołu, to zawsze jakieś okruszki spadają dla niego :)

 

Jagna bardzo wyrosła i poszła do przedszkola... no... w sensie wrzesień tak pół na pół, bo już drugi raz katar się przyplątał ;) No a jak chodzi to tylko do 13. Fajne przedszkole i fajne dzieciaki a najważniejsze, że blisko mamy jak nie wiem co ;)

 

Psiaki zdrowie, Rufus bez zmian a Hera trochę się starzeje ale też bez przesady :) Rufus (i Hera najprawdopodobniej też), kończą w tym roku 9 lat.

 

qciysc.jpg

 

k3bwYn.jpg

 

ZdalSM.jpg

 

xNiaij.jpg

 

fKjpZK.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...