Jump to content
Dogomania

Oddac? Uspic? - Szczesliwy Koniec!!!!! :)


stasiajancia

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roll::roll:[quote name='diabelkowa']a ja proponuje zrobic foto bloga psu i dac odnosnik do podpisu :-)[/QUOTE]

Jestem za! Jutro robie zdjecia ;)
Bede potrzebowala pomocy przy przy tworzeniu odnosnika w podpisie :placz:

Ps.Podpis zredukowany :)
A co do pajakow to sa swietne! ale tylko wtedy gdy nie gryza :roll: :diabloti:

Dziekuje za pomoc przy zmianie tytulu! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest malva

[quote name='stasiajancia']Tyle tu pozytywnych wypowiedzi :) Przez chwile poczulam sie jak super bohaterka ;)
[/quote]

no bo jesteś!
niemała odwaga dzielic sie z innymi swoimi watpliwościami i narazac na krytykę
duża madrosc byc otwartą na rozmowę i argumenty innych osób
(tak niewielu ludzi to potrafi)
my sie po prostu cieszymy ze są tacy ludzie jak Ty- z sercem zamiast kamienia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szczerze gratuluje zarówno Tobie, jak i temu psiakowi.:multi:
Mam nadziejeze będzi Wam sie dobrze żyło :)
I pamiętaj-jak masz jakis problem-zobacz, ile dogomaniaków jest chętnych, aby Wam służyć poradą :)
Tak wiec wytamy w szeegach miłośników psów :D

Link to comment
Share on other sites

ciesze sie ze piesia zostaje u ciebie.[IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG] Ja mialam podobna sytuacje dostalam doroslego psa na przechowanie na 2 tyg. bo wlasciciele jechali na urlop i tak jakos ten pies na tym urlopie u mnie pozostal tylko 6 lat.Na poczatku bylo trudno bo nie znalam psa a byl on bardzo strachliwy,mysle ze byl bity i wieziony w piwnicy gdyz gwaltownych ruchow i piwnicy bal sie jak ognia.Wlasciciele nigdy sie nie zglosili po cezara,ja w tym czasie mialam roczne dziecko ,ale musialam podolac.Bo stwierdzilam to stary pies i po przejsciach i w koncu nalezy mu sie godne zycie choc na starosc,a i moja rodzina wyniosla wiele korzysci z posiadania tego urlopowicza na stale.Z CZASEM PIES SIE USPOKOIL, i pokochal nas a my bardzo jego, kiedy odszedl za TM to strasznie za nim tesknilismy i wzielismy 2 dorosla nieboge ze schronu, . Mysle ze podjelas sluszna decyzje i nie bedziesz jej zalowac,pozdrawiami prosze wymiziac czarnuszka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']

Oddanie na wieś :roll: to też na dwoje babka wróżyła, na wsi większość ludzi chce młodego, dużego do budy (czyt. łańcuch), a nie starego psa, którym trzeba się zaopiekować, bo znudził się właścicielom dotychczasowym (nie pisze tu o Tobie)

[/quote]
Stereotyp. Mieszkam na wsi i są tu może 2 psy przywiązane do budy. Reszta mieszka w domach, albo w zadaszonych pomieszczeniach gospodarczych, ale nie są przywiązane do budy. Żyją w takich warunkach, w jakich naszym zdaniem, zdaniem dobrych właścicieli, powinien życ pies. Naprawdę nie rozumiem takiego podejścia do sprawy i za każdym razem kiedy ktoś uważa ludzi na wsi za ludzi zacofanych, a ich zachowanie porównuje do ludzi dziko żyjących, strasznie mnie to denerwuje. A w dzisiejszej Polsce naprawdę mało jest ludzi, których można nazwac typowymi 'wieśniakami', większośc z nich to starsi ludzie.

Bardzo się cieszę, że sprawa jakoś się rozwiązała, bo każde pieskie życie jest warte poświęcenia :)

Link to comment
Share on other sites

:multi::thumbs::cool2:
:Dog_run:
Witamy wśród ofiar brązowych ślepiów :eviltong:
Trudno im się oprzeć na dłuższą metę, nie? ;)

Co do układania sobie realacji, to przedstawione przez Ciebie problemy nie wydają się być dramatycznej natury i jestem pewien, że przy pewnej dozie konsekwencji świetnie sobie poradzisz.
W pewnych kwestiach warto iść na kompromis (Niejaki Makarenko w swych teoriach pedagogiki m.in. pisał, że autorytet zachowuje się nie wydając zakazów o których Z GÓRY wiadomo, że nie będą przestrzegane :eviltong:)
Więc może zamiast tylko zganiać z kanapy na podłogę, dasz mu coś zastępczego?
Fotel nakryty kocem? Coś innego? (byle na wysokości kanapy, bo na podłodze się nie liczy ... :cool3:)
(mój gryzł patyki przyniesione z ogrodu na środku dywanu w "salonie" :mad:
Zabraniałem - to nie gryzł ... przy mnie ...
No to "umówiliśmy się" tak : wolno gryźć, ale w innym miejscu, gdzie nie jest goniony, a podłoga jest łatwa do sprzątania ...
I jest spokój. On nie śmieci na dywanie, ja się nie czepiam gryzienia patyków :evil_lol:)

My też się z naszym Lumpem (wziętym ze schroniska), trochę musieliśmy "dotrzeć".
Jak chcesz zobaczyć zmianę zachodzącą w psie ze schronu i poczytać o "docieraniu się" to zapraszam tutaj:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108265[/URL]

Link to comment
Share on other sites

przeczytalam watek i... bardzo sie ciesze z tego rozwiazania :D Czeka Was wiele fajnych momentow. Praca z psem daje duzo satysfakcji. Życzę cierpliwosci bo ta tez napewno sie przyda - musicie sie przeciez "dotrzec" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stasiajancia']
Mialam zaledwie 10 lat gdy ten pies pojawil sie u nas w rodzinie,zawsze wierny,pelen pozytywnych emocji,choc czasem dawal sie we znaki to kazdy z mojej rodziny pamieta ze byl i bedzie dla nas kims wyjatkowym.
Moze wlasnie te ostatnie lata warto dac mu przezyc w dumie,szczesciu i spokoju :multi:[/quote]
Miałam cichutka nadzieję ze kiedyś napiszesz cos w tym rodzaju ;)
Ale nie spodziewałam sie ze tak szybko :loveu:
[QUOTE] Zwrocilam rozniez uwage jak ostatnio malo czasu poswiecalam swoim zwierzakom,pochlonieta problemami i nauka poprostu o nich zapomnialam.....a przeciez nie powinnam:shake:
Postaram sie nadrobic stracone chwile i naprawic dotychczasowe bledy a takze zmienic nieco swoj tok myslenia(dzieki wam pojelam ze prawie zawsze mozna znalesc wyjscie z ciezkiej sytuacji -jesli chodzi o zwierzeta)[/QUOTE]
Najczęsciej jest tak ze im wiecej obowiazków tym człowiek sie robi lepiej zorganizowany ;)
Dasz sobie rade! :lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...