Jump to content
Dogomania

Kursy strzyzenia psow w Szczecinie?!


Natalia_72

Recommended Posts

Akurat tak sie sklada,ze studiuje dziennie i w ciag trwania roku szkonego nie moge wyjechac tak opraostu na 2 tyg, a kursem zainteresowana jestem od niedawna wiec orientuje sie narazie w swoich okolicach ;) O dobrych kursach wiele sie nasluchalam wiem,ze te w Lodzi bardzo sobie chwalicie,dlatego o dobre miejsca nie pytam.

Link to comment
Share on other sites

Zapewne znajdziesz jakiś hodowców w Szczecinie... nawiąż z nimi kontakt i naucz sie robić z dwie czy tam trzy rasy i idź dalej... od hodowcy najlepiej sie dowiesz jak robić psy danej rasy... a kurs 2 tyg to jedynie może nauczyć sie trzymania nożyczek i używana maszynki... bo w dwa tyg to sie za wiele nie nauczysz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Zapewne znajdziesz jakiś hodowców w Szczecinie... nawiąż z nimi kontakt i naucz sie robić z dwie czy tam trzy rasy i idź dalej... od hodowcy najlepiej sie dowiesz jak robić psy danej rasy... a kurs 2 tyg to jedynie może nauczyć sie trzymania nożyczek i używana maszynki... bo w dwa tyg to sie za wiele nie nauczysz...[/quote]
Oczywiście, że w ciągu dwóch tygodni mało się można nauczyć, ale przynajmniej można zacząć się orientować co i jak. Od czegoś trzeba zacząć. Żeby zacząć strzyc psiaki trzeba wiedzieć co do czego służy, a nie wiem, czy któryś hodowca będzie chciał tak od podstaw zaczynać.
Natalia co do ciebie to teraz masz wakacje i tak do października. Nawet jeżeli znajdziesz kurs u siebie to nie licz na zajęcia wieczorne. Kurs będą Ci robić w godzinach otwarcia salonu (najczęściej 10-18 ). Dlatego jeszcze raz apeluję poszukaj dobrego kursu, a nie najbliższego, bo za takie pieniądze (2tys wzwyż) masz się czegoś nauczyć, a nie odbębnić.
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...