Jump to content
Dogomania

Warszawa 11-13.07.08 - MWPR


agnethka

Recommended Posts

Jeszcze jedno Sebastian- bo już Ciebie kojarzę- z wystaw w Koszalinie się znamy prawda? Zupełnie nie rozumiem co masz do mojej osoby- a tak po prawdzie to wydaje mi się że byłeś rozgoryczony że Twój pies (z hod Buldożer-sprawdziłam- Magnetic Boy) nie zgarnął w 2008 BOS... Ale czy to ładnie tak szponcić? "Z Twoich wiadomości" (... :) ). Bądz łaskawy podać żródło a nie robić... sam wiesz co z czego. Bardzo- ale to bardzo nie podoba mi się takie zachowanie mające na celu skłócenie? wprowadzenie zamętu? Tym bardziej że w Warszawie nie byłeś... Naucz się przyjmować porażki (jak tę w Koszalinie) z podniesioną głową, a nie reagując jak dziecko... Bo po ocenie kiedy Twój pies nie wygrał wyglądałeś wręcz na obrażonego (BOS-a zgarnął VIGOR Canaveral-Staff) na Panią Sędzię ( a dodam że sędziowała Osoba którą darzę wieeelkim szacunkiem- Pani Elżbieta Chwalibóg).
Sebastian- zostaw swoje prywatne problemy gdzie indziej, to nie jest miejsce na wyładowywanie frustracji... I nie życzę sobie żadnych więcej przytyków pod moim adresem.
Przepraszam za offa- ale nie wytrzymałam, nienawidzę jak ktoś podaje niesprawdzone informacje nie wiadomo skąd i próbuje mnie w to wkręcić. A jak widać wyrażnie cos sobie wymyślił i jeszcze miał czelność pisać że nie umiem karty ocen czytać. Skąd się tacy biorą? Najłagodniej mówiąc jest to bezczelność (ale w Koszalinie pewne się spotkamy- zobaczymy co "pan Sebastian" będzie miał do powiedzenia... A dziwiło mnie że tak dziwnie mnie traktuje na wystawie rok pózniej ;) ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wiadomo o co chodzi. Sebastiana "miałyśmy przyjemność" poznać na wystawie w Koszalinie, gdzie z resztą rozmawiał głównie z nami:shake: W W-wie go nie było.
Ale dlaczego sieje ferment i pisze że "dostał informację" ? Chociaż sprawa stara nie lubię ludzi tego pokroju którzy "gdzieś słyszeli że...." i to powtarzają. Więc pytam po raz drugi, czy trzeci (wcześniej na pw) : skąd taka wiadomość? Czy raczej komuś się nudziło i chciał zamieszać w środowisku? (Skąd inąd wiem że Sebastian nie przepada...za Warszawiakami).-normalnie bym tego nie napisała, ale na złośliwość odpowiem tym samym:angryy:. A może pomyliły się wystawy z tą koszalińską gdzie Ariel rzeczywiście zdobyła NajlSzczWR ? Jeszcze raz proszę o wyjaśnienie, a nie robienie ze mnie i mojej rodziny podśmiechujek:mad:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...