Jump to content
Dogomania

Wdawanie rodowodów przez PKPR-skandal!!


Anapon

Recommended Posts

[FONT=Calibri][SIZE=3]Pozwole sobie zacytować tylko kawałek rozmowy na temat tej sprawy którą przeprowadziła Pani z Panią Przedwodniczącą PKPR:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][/FONT]
12:28:44 shelt (GG #1116993)
no i chyba tego psa powinna Pani zarejestrowac jesli jest Pani własnością
[FONT=Calibri][SIZE=3]….[/SIZE][/FONT]
12:29:53 Malinowska Anna (GG# pies jest zarejestrowany w anglli i ma zrobionego angielskiego reproduktora
12:29:36 shelt (GG #1116993)
ale nie jest pani czy jest ?
12:29:44 shelt (GG #1116993)
czyj w koncu to pies ?
12:30:51 Malinowska Anna (GG# 2752251)
Hodowczyni, ja jestem tylko współwłascicielem zeby było łatwiej go wystawiac

12:32:13 shelt (GG #1116993)
i tak jesli pies pokryl suke spoza zk to pewnie wlascicielka nie bedzie zadowolona


W całęj tej sytuacji nikt nic nie wie tak naprawde…. Pani mąż jest w klubie, pani nie, pies jest w ZK, Pani jako współwłaściciel (czyli nie Własciciel) właścicielem jest hodowczyni….czeski film jak to co poniektórzy mawiają… W takich sytuacjach to zawsze będzie się jeździło po PKPR jak po łysym koniu- kto te sytuacje stwarza- hodowcy- Jeśłi się chce być i w ZK i w PKPR, i jeszcze nie potrafi się tego ogarnąć…
Chyba za dużo jak na jedną sytuacje…i na jednego psa. Trudno się dziwić że ktoś domaga się podpisu karty kryć tak naprawde od prawowitego właściciela psa jakim jest Hodowczyni z UK i nie chce wydawać dokumentu jakim jest RODOWÓD PSA ?? To chyba nie chusteczka higieniczna tylko dokument- no chyba że sie myle Czyż nie prawda??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=black][FONT=MS Sans Serif]Rozmowa o której wspomniałam wcześniej, dotycząca międzyinnymi cen.[/FONT][/COLOR]

[B][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman]Kosińska[/FONT][/COLOR][/B]
[RIGHT][RIGHT][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman](26-05-2008 12:30)[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT]

[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif']szczeniaki sa teraz po 2 tys zl[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif'][B][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman]Ja[/FONT][/COLOR][/B]
[RIGHT][RIGHT][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman](26-05-2008 12:31)[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT]

[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif']mało prawdopodobne żeby ktoś mi tu dał 2tyś za szczeniaka[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif'][B][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman]Kosińska[/FONT][/COLOR][/B]
[RIGHT][RIGHT][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman](26-05-2008 12:31)[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT]

[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif']no bez przesady, trzeba sie cenic[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[B][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman]Ja[/FONT][/COLOR][/B]
[RIGHT][RIGHT][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman](26-05-2008 12:32)[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT]

[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif']no albo zostać z 10 maluchów

[FONT=MS Sans Serif][B][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman]Kosińska[/FONT][/COLOR][/B]
[RIGHT][RIGHT][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman](26-05-2008 12:33)[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT]

[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif']a sprzedajac tanio zaniza Pani ceny na psy z klubu[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[B][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman]Kosińska[/FONT][/COLOR][/B]
[RIGHT][RIGHT][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman](26-05-2008 12:33)[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT]

[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif']ONy teraz po 2500zl sprzedaja[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[B][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman]Kosińska[/FONT][/COLOR][/B]
[RIGHT][RIGHT][COLOR=#717171][FONT=Times New Roman](26-05-2008 12:33)[/FONT][/COLOR][/RIGHT][/RIGHT]

[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif']to co, belgi sa jakies gorsze ?[/FONT][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black][FONT='MS Sans Serif']jest to wycinek rozmowy ponieważ system nie przyjmował całej ze względu na długość, całość może przeczytać na forum belgów[/FONT][/COLOR]
[/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A przepraszam czy ja napisałam gdziekolwiek że pies jest w ZK, albo ze ja jestem w ZK? nie - proszę czytać, sprawa nie jest wcale tak skomplikowana, tego że rodowodu nie mam też nie napisałam. Do PKPRu zostało wysłane ksero rodowodu, który posiadam, oraz świadectwo krycia z moim podpisem jako prawowitego współwłaściciela zarejestrowanego w Anglli, a wszyscy współwłaściciele mają do psa takie samo prawo, a Carol i Jean były bardzo zaskoczone tym że nie jest to honorowane w Polsc, bo po to były zmienione wszystkie dokumenty psa żeby własnie takich sytuacji uniknąć.

A karta krycia była i została wysłana razem z zamówieniami na rodowody, podpisane przeze mnie.

Link to comment
Share on other sites

Ale w pierwszym poście zostalo napisane
[QUOTE]
No zapomniałam dodać że w PKPR narzucają ceny i nie można sobie sprzedać szczeniaka za tyle ile się chce i ile się uważa za słuszne [IMG]http://1.1.1.4/bmi/forum.owczarkibelgijskie.pl/images/smiles/icon_confused.gif[/IMG]

[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

I dla mnie to jest własnie narzucanie, po co rozpoczynać temat ceny skoro nie chce się wpłynąć na daną osobę?

Czy można wkleić tutaj zdjęcie? (skan) jeżeli tak to prosze o info jak, wkleję Breka rodowód i dokument porwierdzjący jego rejestrację i łąścicieli, myślę że wóczas wszystko będzie jasne

Link to comment
Share on other sites

Właścicielka psa z UK chce jednak psa wystawiać w FCI - cytat z rozmowy na gg
[QUOTE]
nie można go wtedy wystawiać na zk, a właścicielka sobie tego rzyczy

[/QUOTE]
Czyli suka należy do PKPR, pies z ambicjami FCI (wówczas w/g przepisów FCI nie wolno mu kryć suk z innych organizacji - ciekawe, czy Kennel Club zezwala na takie krycie). Sądzę, że z tego właśnie powodu potrzebny był podpis hodowczyni z UK - właścicielki psa , aby potwierdziła, że ma świadomość, że jej pies pokrył sukę ACE.

Link to comment
Share on other sites

Tak się składa ze tam się myśli trochę innymi kategoriami, byłam tam, rozmawiałam z nimi i zanim pies przyjechał do Polski na krycie suki z PKPRu zostało to dokładnie wytłumaczone właścicielce, oni kierują się swoimi zasadami i skoro stwierdzili że pies może jechać na krycie to nie należy wątpić że wiedzą co robić. A wystawianie w PKPR w którym są może dwie osoby mające pojęcie o belgach byłoby absolutną porażką, dlatego rozmowa była od samego początku o wystawianiu psa w ZK, i to też wtedy gdy będę miała na to czas, bo nie było to ultimatum, tylko miało być dla sprawdzenia psa.

Link to comment
Share on other sites

No i tu mowa o karcie krycia
"zanim pies przyjechał do Polski na krycie suki z PKPRu zostało to dokładnie wytłumaczone właścicielce"
Czy właścicielka której to tłumaczono zgodziła sie na krycie suk innch federacji??

Link to comment
Share on other sites

W każdym razie nie wszystko jest tu oczywiste i nie ma się co dziwić ostrozności klubu. I temu, że chce potwierdzenia właścicielki psa z UK. Bo psy dostaną rodowody, a potem sie okaże, że pies krył wbrew woli właściciela, którego z kolei taka sytuacja może narazić na poważne konsekwencje.

Link to comment
Share on other sites

Wybacz, ale wrunki i umowa spisana pomiędzy nami pozostanie tylko i wyłącznie dla naszej wiedzy.



W każdym razie nie wszystko jest tu oczywiste i nie ma się co dziwić ostrozności klubu. I temu, że chce potwierdzenia właścicielki psa z UK. Bo psy dostaną rodowody, a potem sie okaże, że pies krył wbrew woli właściciela, którego z kolei taka sytuacja może narazić na poważne konsekwencje.
Poddaję się, tu dalsze tłumaczenie nie ma sensu, ja swoje, Wy swoje. I możecie mi wierzyć lub nie (pewnie nie), ale tu nie chodzi o ostrożność Klubu.

Dobranoc wszystkim

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anapon']Wybacz, ale wrunki i umowa spisana pomiędzy nami pozostanie tylko i wyłącznie dla naszej wiedzy.



W każdym razie nie wszystko jest tu oczywiste i nie ma się co dziwić ostrozności klubu. I temu, że chce potwierdzenia właścicielki psa z UK. Bo psy dostaną rodowody, a potem sie okaże, że pies krył wbrew woli właściciela, którego z kolei taka sytuacja może narazić na poważne konsekwencje.
Poddaję się, tu dalsze tłumaczenie nie ma sensu, ja swoje, Wy swoje. I możecie mi wierzyć lub nie (pewnie nie), ale tu nie chodzi o ostrożność Klubu.

Dobranoc wszystkim[/quote]

No to o co chodzi? Bo znów nie dojdziemy do konkretnych wniosków???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...