Jump to content
Dogomania

Zawody Agility- 11-12.10.2008 Warszawa


Sajko

Recommended Posts

[quote name='Mudik'] widać że masz doświadczenie w foceniu czarnych psów;);):loveu:[/quote]

A co widać je? ;)

Ja czekam z niecierpliwością na foty innych, było fotografów wielu :cool3: Tak jak pisałam nie mam doświadczenia jak się robi zdjęcia na zawodach, gdzie się ustawić i tak dalej. Więc chętnie pooglądam sobie zdjęcia tych bardziej doświadczonych.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i po zawodach. Chyba się udały. Wszak zamówiliśmy super pogodę i zamówienie zostało zrealizowane ;). Dziękujemy wszystkim za tłumne przybycie. Nie jest tajemnicą, że był to nasz debiut, więc bardzo zależało nam, aby wszystko poszło sprawnie i aby ukończyć przed zmrokiem. Nie ukrywamy również, że chcielibysmy jeszcze kiedyś coś zorganizować, więc powodzenie tej pierwszej imprezy było dla nas kluczowe. Liczba zgłoszeń przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, wyzwanie było więc tym większe.
Dziękujemy zawodnikom za sprawne stawianie się na starcie, nie było z tym żadnych problemów, żadnych spóźnień ani ociągania się. Byliście po prostu super! :loveu: Powiem tylko, że w harmonogramie mieliśmy pozycję "bramkowego", która okazała się całkiem zbędna, bo nie było potrzeby, aby kogoś szukać czy poganiać.
Specjalne podziękowania należą się klubowi FORT za udostępnienie fotokomórki i nagłośnienia. Jesteśmy chyba rozpuszczeni (a może tylko idziemy z duchem czasu? ;)), ale nie wyobrażam już sobie zawodów bez fotokomórki, komputerów i nagłośnienia. Z tego wszystkiego dysponowaliśmy tylko komputerami... Srdeczne dzięki. Bardzo nam pomogliście.

[quote name='kar0lla']My też już w domku :) Gratulacje dla Cavano za organizację i pogodę :) Tylko trawy nie dowieźli :razz: [/quote]
Negocjacje w sprawie terenu trwały mniej więcej od czerwca. Podczas wizji lokalnych przeprowadzanych latem trawa była :lol:. Może nie jakaś super- hiper- odlotowa, ale była. W tzw. międzyczasie ktoś ją ukradł...
Ale spójrz na pozytywny aspekt - nawierzchnia była super równa :evil_lol:. I tego się trzymajmy. Szczerze mówiąc, lekko nas zatchnęło, gdy zobaczyliśmy, że trawa zniknęła, ale biegało się chyba nienajgorzej, czasami trawiasta nawierzchnia jest mniej równa niż to klepisko.

[quote name='karOlla']
Sędziemu trzeba się chyba zrzucić na okularki, bo z uporem maniaka nie dostrzegał niezrobionych stref... [/quote]
[quote name='Robull']
Przyłączam się do podziękować za fajne zawody :smile:
A jeśli idzie o sędziego, to nie tylko zawalił sprawę kulejącego litewskiego psa... Uważam, że ogólnie sędziował FATALNIE:mad: Cavano, tylko proszę nie bierzcie tych słów do siebie. [/quote]
Nie bierzemy do siebie, bo nie my sędziowaliśmy :evil_lol:. Wybraliśmy go z listy tych, którzy sędziowali MŚ, więc teoretycznie niby najlepsi. Jeśli się nie sprawdził, przykro nam, nastepnym razem (mamy nadzieję, że taki będzie) zaprosimy kogoś innego.


[SIZE=1]I przepraszamy za kibelek. Jakoś inaczej wyglądał, kiedy go zatwierdzaliśmy, a tu zrobiła się masakra. Tego najbardziej się wstydzimy...[/SIZE] :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']
[SIZE=1]I przepraszamy za kibelek. Jakoś inaczej wyglądał, kiedy go zatwierdzaliśmy, a tu zrobiła się masakra. Tego najbardziej się wstydzimy...[/SIZE] :oops:[/quote]

Spokojnie Mokka, nie wiem jak inni ale ja po treningu we Francji, gdzie są czasami 4 Toy-Toye na prawie 1,5 tyś osób, jakoś się tym nie przejmowałam. Poza tym, wiesz czasami można było się przemknąć między bokserami :loveu:
Więc spoko, kibelków nikt nie będzie pamiętał, a zawody na pewno i to długo :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Nie bierzemy do siebie, bo nie my sędziowaliśmy :evil_lol:. Wybraliśmy go z listy tych, którzy sędziowali MŚ, więc teoretycznie niby najlepsi. Jeśli się nie sprawdził, przykro nam, nastepnym razem (mamy nadzieję, że taki będzie) zaprosimy kogoś innego. [/quote]też mam nadzieję, że będzie następny raz... Spoko, zrobiłyście wszysko OK i dobrze, że chciałyście kogoś nowego i z doświadzceniem (bez niego przecież nikt nie dostaje możlwiości sędziowania MŚ). Może mu się nie chciało, a może moał globusa?:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Było super ;)
Strasznie fajnie, że się Wam podobało - w końcu to pierwsze cavanowskie zawody i wszyscy się bardzo staraliśmy
Nasza góra organizacyjna (Mokka, Sajko, Lidka, Karolina , Elka itd) po prostu odwaliła kawał dobrej roboty, tak, żeby na zawodach każdy wiedział dokładnie co ma robić! No i poszło gładko.

I dziękuję wszystkim za sprawne stawianie się na start - często miałam funkcję bramkowego, który miał poganiać kolejnych zawodników. I na szczęście nie musiałam nic robić :lol:

A jeśli chodzi o nasze przebiegi to się nie wypowiem :evil_lol:

No i standardowo jeśli ktoś ma jakiekolwiek zdjęcia westika z openów to barrrdzo proszę o wstawienie :loveu:
Ola, Aneta - nic nie macie? :cool3:
Tessa - dziękuję za te 3 zdjęcia!

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się bardzo, że się Wam podobało :p

Ja też dziękuję bardzo za sprawne stawianie się na start i zapoznania, pomoc przy przebudowach itd. Gdyby nie Wasza dyscyplina, to na pewno nie udałoby nam się skończyć przed zmrokiem. Byliście super! :thumbs:

Wielkie podziękowania należą się Flaire, która przez dwa dni pomagała nam przy fotokomórce :Rose::Rose::Rose:.

Za wszystkie niedociągnięcia i błędy przepraszamy i obiecujemy zrobić wszystko, żeby następnym razem ich uniknąć.

Mam nadzieję, że na następne nasze zawody też przyjedziecie tak licznie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']

[SIZE=1]I przepraszamy za kibelek. Jakoś inaczej wyglądał, kiedy go zatwierdzaliśmy, a tu zrobiła się masakra. Tego najbardziej się wstydzimy...[/SIZE] :oops:[/QUOTE]

[SIZE=1]Naturalny stan rzeczy, że z czasem wszystko się zmienia:evil_lol: Niektórzy pomykali do hotelu, więc w sumie zaplecze kibelkowe było OK:razz:[/SIZE]

Martan - super fotki!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']

Negocjacje w sprawie terenu trwały mniej więcej od czerwca. Podczas wizji lokalnych przeprowadzanych latem trawa była :lol:. Może nie jakaś super- hiper- odlotowa, ale była. W tzw. międzyczasie ktoś ją ukradł...
Ale spójrz na pozytywny aspekt - nawierzchnia była super równa :evil_lol:. I tego się trzymajmy. Szczerze mówiąc, lekko nas zatchnęło, gdy zobaczyliśmy, że trawa zniknęła, ale biegało się chyba nienajgorzej, czasami trawiasta nawierzchnia jest mniej równa niż to klepisko.
[/quote]

Pytałam się zarządcy terenu co się stało z trawą. Pan powiedział, że specjalnie się jej pozbyli, bo rosła w kępkach i boisko było nierówne. Nie mają pieniędzy na profesjonalną murawę (wtedy podejrzewam, że by nas tam nie wpuścili) więc utwardzają ziemię.
Na początku jak to zobaczyłam to też byłam lekko przerażona, ale w sumie biegało mi się po tym całkiem dobrze. Nawierzchnia była równa i twarda.

Link to comment
Share on other sites

Z ciekawostek powiem tylko, że migawki z naszych zawodów pokazali w czoraj w Teleexpressie. I nie to jest niezwykłe, a fakt, że umieścili nas w dziale sportowym, tuż po hokeju :multi:.
A nie jako ciekwostkę przyrodniczą, między zawodami drwali a wyścigami traktorów ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Na początku jak to zobaczyłam to też byłam lekko przerażona, ale w sumie biegało mi się po tym całkiem dobrze. Nawierzchnia była równa i twarda.[/quote]Spoko, bardzo dobrze się biegało po tym czymś :) Pewnie byłoby znacznie gorzej, jakby lunęło... ;) Ale dobry zawodnik powiniem mieć kilka par obówia na każdą nawirzchnię :)

Link to comment
Share on other sites

Ja tez serdecznie dziekuje za caloksztalt - trudno wymienic kazdego z osobna, ale trzeba przyznac, ze organizacja byla swietna. Jestem pod wrazeniem dyscypliny stratujacych - mysle, ze kazdy z nas obawial sie wizji nocnych biegow, a wyszlo rewelacyjnie !

Co do sedziego, to trudno mi oceniac, bo to byl nasz debiut i niewiele jeszcze na zywo w agilitowych zawodach widzialam :lol: Na pewno pod koniec sedzia byl mocno zmeczony - swoja droga bardzo sympatyczny. Niewiele brakowalo, a bym go raz staranowala biustem, ale w ostatniej chwili odskoczyl :evil_lol: Teren jak na ta pogode okazal sie mily, choc widac bylo, ze czesc psow zdecydowanie wolniej biegala.

Generalnie cala druzyna BAT pieknie sie sprawowala - naprawde ciesze sie, ze mozemy wszyscy wspolnie cwiczyc - brawo dziewczyny :multi: Dla nas to niesamowite doswiadczenie i nauka na przyszlosc. Jak na pierwszy raz, to osobiscie jestem bardzo zadowolona z wlasnego psa - moja kochana Yagunia :loveu: Tym bardziej, ze niewiele brakowalo, a bysmy nie dojechaly na zawody, bo sie dosyc porzadnie rozchorowalam. Dzieki wielkie za zdjecia - te, ktor juz sie pojawily i te, ktore mam nadzieje, ze sie jeszcze pojawia.

Dzieki za mile spotkanie i pogawedki z nowymi i starymi znajomymi. Do zobaczenia nastepnym razem !

Link to comment
Share on other sites

Ogromne gratulacje dla Cavanowiczów! Na prawdę Wam się udało! Super sprawna organizacja (ale miła, nie nerwowa atmosfera :cool3:), wszytko zgodnie z planem, pogoda piękna, ciasta przepyszne!!!, sałatki wyśmienite!!!
Wspaniale, że było tyle nagród, za egzaminy, za każdy przebieg oddzielnie i za klasyfikację łączną!
Czekamy na następne zawody!

Komentarz w Teleexpressie boski :loveu:

Bardzo dziękuję za zdjęcia Florka i Redzika!

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze jedna uwaga do wszystkich (nie odbierajcie tego, jako złośliwości, to taka uwaga na przyszłość ;)).
Jeśli Cavano mówi, że zapoznanie z torem będzie o godz. 7:50, to znaczy, że będzie. I że pierwszy pies startuje o godz. 8, to znaczy, że startuje :roflt:.
To tak w trosce o Was, żeby więcej nie było niespodzianek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aussie']Olu, świetne zdjęcia :loveu:
To: [URL]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0283.jpg[/URL] :-o :lol:[/quote]

ciesze sie Ula, ze sie podobaja :multi:

w miare mozliwosci obrabiam kolejne

1. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0237.jpg[/IMG]

2. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0232.jpg[/IMG]

3. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0234.jpg[/IMG]

4. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0231.jpg[/IMG]

5. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0227.jpg[/IMG] ...

Link to comment
Share on other sites

1. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0224.jpg[/IMG]

2. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0223.jpg[/IMG]

3. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0215.jpg[/IMG]

4. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0206.jpg[/IMG]

5. [IMG]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zawody%20agility%20Warszwa%20pazdziernik%202008/zmniejszone_DSC_0205.jpg[/IMG] ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...