Jump to content
Dogomania

ODWOŁANE !!!! - Zawody Agility - 16-17 sierpnia 2008 - Lubień Kujawski


belgunia

Recommended Posts

[B][COLOR=darkred]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]oraz Sekcja Agility Psi Sport zaprasza wszystkich miłośników agility[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkred]na kolejne zawody agility, ktore odbędą się w dniach 16-17 sierpnia 2008 w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym w Lubieniu Kujawskim.[/COLOR][/B]

[COLOR=blue][B]Sędzia zawodów: Beata Ryl (Polska - Płock)[/B][/COLOR]

Program zawodów:
Sobota:
8 - 9 - przyjmowanie zawodnikow, kontrola weterynaryjna
9.15
1. Jumping 0
2. Agility Open
3. Agility 1
4. Agility 2
5. Agility 3
6. Agility 0
7. Jumping Open

Niedziela
8.00
1. Jumping 0
2. Agility Open
3. Agility 1
4. Agility 2
5. Agility 3
6. Agility 0
7. Jumping Open

[COLOR=red]Organizatorzy przewidzieli noclegi dla zawodników na miejscu zawodów wraz z wyżywieniem, koszt 40 PLN od osoby/dobę, w tym jest:[/COLOR]
[COLOR=red]- nocleg (pokoje 3 i 4 osobowe)[/COLOR]
[COLOR=red]- obiad w sobotę[/COLOR]
[COLOR=red]- kolację w sobotę[/COLOR]
[COLOR=red]- śniadanie w niedzielę.[/COLOR]

W pobliżu ośrodka znajduje się jezioro, w którym można pływać!
Dla poszczegolnych konkurencji obowiązuje regulamin agility oraz zalecenia szczegółowe, dotyczące konkurencji A0.
Prosimy o przedstawienie uzupełnionych książeczek startowych w dniu zawodów oraz sprawdzenie aktualnosci szczepień ochronnych dla psów.
Teren, na którym będą się odbywały zawody jest zadrzewiony, więc jest sporo miejsca na cień dla psa. Jest też sporo miejsca spacerowego.
Prosimy o zachowanie czystości i sprzątanie po pieskach. W pokojach ośrodka zalecane noclegi psów w klateczkach.
Mamy nadzieję, że warunki będą wystarczająco dobre dla naszych miłych gosci.

[COLOR=red][B]Opłaty STARTOWE prosimy dokonywać na konto:[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Płocku[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]09-407 PŁOCK ul. Jesienna 10[/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]PKO BP S.A. O/Płock 49 1020 3974 0000 5002 0002 3960 [/B][/COLOR]

[B][URL="http://www.agility-psi-sport.strefa.pl/php/imprezy.php?id=12"][COLOR=red]Zgłoszenia[/COLOR][/URL][/B]

Zapraszamy bardzo serdecznie!

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Gdzie jest, bo ja nadal nie widze , oprocz cytatu z kosmosu Ludkowej :hmmmm::crazyeye:[/QUOTE]

W pierwszym poscie tego nie ma.
Trzeba kliknąć w link w podpisie Belguni.
A tam znajduje się m. in to
[QUOTE]Termin zgłoszeń: 2008-08-09 ZGŁOŚ SWOJEGO PSA LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW
Opłata startowa:A0 - 40 (30 1 dzień), Open - 60 (50 1 dzień)
Program zawodów:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Guest ajsonowa

super! mamy po drodze :razz:
jezeli finanse pozwola, to oczywiscie bedziemy :loveu:

a czy ja dobrze widze, ze zerowki tylko jumping? :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Na zawodach w sobotę będzie parę atrakcji, a między innymi planujemy [COLOR=red][B]bieg charytatywny - jumping[/B][/COLOR], w którym będzie można wystartować z dowolnym psem, oczywiście za zgodą właściciela:)
Więc już proszę się między sobą jakoś dogadać, a z psami przede wszystkim :lol: Zgłoszenia do biegu S, M, L: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (kat + przewodnik + pies).

Dochód z biegu przeznaczony będzie dla Ośrodka Opiekuńczego.

Noclegi - proszę się dobierać w komplety na noclegi po 3 - 4 osoby do pokoju.
Jest możliwość oczywiście nocowania w namiocie.
Skompletowane informacje o noclegach proszę wysyłać do mnie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]


Pozdrawiam
i zapraszam:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meguś']Belgunia mam prośbę. Chciałabym przyjechać tylko na niedzielę, ale w sobotę wieczorem. Dwie osoby na nocleg z kolacją i sniadaniem w niedzielę. Czy jest to mozliwie? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.[/quote]


Możliwe :)

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=blue]Z ogromną przykrością muszę wszystkich poinformować, że z powodu choroby sędziego zawody musimy odwołać, a raczej przełożyć na inny termin, o którym poinformuję. [/COLOR]
[COLOR=blue]Naszej drogiej Beatce życzymy bardzo szybkiego powrotu do zdrowia![/COLOR]

[COLOR=#0000ff]Mam nadzieję, że niedogodność tę zrekompensuję to zawodami zimowymi w hali w Łącku.[/COLOR]

Natomiast w planach mamy pokazy w Ośrodku Opiekuńczo - Wychowawczym, w terminie, który ustalę z Dyrektorem Ośrodka, po jego powrocie z zagranicy. Mam nadzieję, pobliskie kluby agility wesprą nas na pokazach dla dzieci. Szczegóły wkrótce!

Bardzo mi żal tych zawodów :( Jednak nie mogłam postanowić inaczej.

Pozdrawiam
Dorota

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...