Jump to content
Dogomania

Timberwolf Dog Food


karjo2

Recommended Posts

[quote name='Bura']Generalnie tzw. górna półka, szczególnie ta Ocean Blue!!! Na zachodzie bardzo polecana!! I cena tu niczego sobie!![/quote]270 zł to wcale nie tak mało... zwłaszcza że tego i tak w PL jeszcze chyba kupić nie da się :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katica']270 zł to wcale nie tak mało... zwłaszcza że tego i tak w PL jeszcze chyba kupić nie da się :([/quote]
250 w Zooplusie. Wysyłka zdaje się za free. Porównywalne z Orijenem 6 fish, dla mnie by starczyło na całą wieczność więc z góry zakładam kupno na spółkę, bo moje futro je 10 deko dziennie. Szkoda że nie mają małych opakowań. 3 kg na miesiąc zupełnie wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

Wychodzi ciut powyzej 200 zl ( z dostarczeniem).
Podoba mi sie sklad, jeszcze pozostaja kwestia testowania na zwierzetach.
Bura, jak chcesz, moge troche podeslac Ci na probe ( pewnie pod koniec lipca bede kupowac, jak skonczymy RC)?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Wychodzi ciut powyzej 200 zl ( z dostarczeniem).
Podoba mi sie sklad, jeszcze pozostaja kwestia testowania na zwierzetach.
Bura, jak chcesz, moge troche podeslac Ci na probe ( pewnie pod koniec lipca bede kupowac, jak skonczymy RC)?[/quote]
Ciut?? To skąd kupujesz, że ciut??? Jasne, że chętnie!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Z podanej stronki w UK, po przeliczeniu 53funtow po ok.4 zl, wychodzi ok, 200 zl.;)
Beda znajomi na poczatku sierpnia, to wezma troche karmy i wysla Krolowej. Podrzuc tylko adres.[/quote]
Kurcze to funt juz po 4 zł ;/ ja policzyłam po 5 dlatego mi tyle wyszło :)

No ja też przechodzę na domowe żarcie, więc szukam jakiejś dobrej karmy w rozsądnej cenie, najlepiej zeby jakieś nieduże paczki były...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Czy ktoś kupował może z obecnych Timberwolfa ?? Pytam bo pojawił sie w dobrych cenach na [URL="http://www.katani.pl/TIMBERWOLF_Wild_and_Natural_p3641.html"]KATANI Karmy dla ps�w, karmy dla kot�w, Royal Canin, Bosch, Eukanuba, Fish4Dogs, diety - TIMBERWOLF Wild and Natural[/URL] i do tego są mniejsze worki po 7,5 kg a mojemu psiakowi należałaby się jakaś odmiana po Canidae które je juz od prawie roku a Orijen mu nie smakuje :(

Link to comment
Share on other sites

andrzej1967: Ja właśnie tam kupiłam jagnięcinę z jabłkiem. Wczoraj przyszła, jestem baaardzo zadowolona z obsługi sklepu.

Jak na razie niewiele mogę powiedzieć o samej karmie, tylko tyle, że psu bardzo smakuje, pachnie ziołami i ma bardzo małe granulki. Zamówiłam ją, bo naczytałam się o niej wiele dobrego na zagranicznych forach i postanowiłam spróbować ;)

edit: Jakby ktoś był zainteresowany to zdjęcia granulek zamieściłam w temacie "wielkość granulek - ZDJĘCIA" w poście #109.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...