Jump to content
Dogomania

Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(


siekowa

Recommended Posts

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znalazłam tekst "Dla niepogodzonych ze śmiercią przyjaciela....
Pewnego razu Pan Bóg przechadzał się po Rajskim Ogrodzie.Nagle zza krzaka wyszedł Diabeł:
-Słyszałem,że stworzyłeś człowieka...-zagadnął Szatan.
-Tak, już żyje na Ziemi.Może mieć partnera i dzieci,na razie uczy się rozpalać ogień i budować miejsca na nocleg,ale za tysiąc lat będzie władcą całego globu.
-I co z tego-prychnął Diabeł-nawet za tysiąc lat i tak będzie SAMOTNY.
Zasępił się Pan Bóg podrapał w długą siwą brodę i powiedział:
-Więc stworzę mu przyjaciela!Wybiorę jedno ze zwierząt ,które uczyniłem aby go strzegło i było mu poddane,ale jednocześnie oddało mu całe swoje SERCE.
To niemożliwe!-Diabeł się roześmiał i gdzieś przepadł.
Pan Bóg natomiast zwołał wszystkie zwierzęta z każdego gatunku i wybrał PSA.
-Odtąd będziesz ogrzewał człowieka swoim ciałem,uspokajał spojrzeniem,kochał z całego serca,nawet kiedy on Cię znienawidzi !
-Dobrze -odparł dobry PIES.
-Chociaż będziesz musiał znosić wszystkie upokorzenia,staniesz się też jego najlepszym przyjacielem.To bardzo zaszczytna rola.Niestety Twoje serce będzie musiało bić dwa razy szybciej i nie będziesz mógł żyć długo-najwyżej 15-20 lat.
-Ale powiedz mi czy człowiek nie będzie cierpiał gdy odejdę do Ciebie?
-Właśnie o to chodzi.
-Jak to?-zdumiał się pies.
-Będzie cierpiał i będzie wiele dni nie utulony w bólu.Ale to Ty nauczysz go odchodzenia i przemijania,Ty nauczysz go kochać i odchodząc zostawisz wielką miłość w jego sercu.Jesteś aniołem,którego powołałem aby niósł radość i nadzieję,ale także uczył wiecznego prawa przemijania,aby ludzie wierzyli ,że po ich życiu ,jest życie TUTAJ.Kiedy to zrozumieją,nie będą płakać,bo będą wiedzieć ,że spotkają Ciebie znów.
I w ten sposób PIES stał się aniołem który przybrał skórę zwierzęcia i trafił na ziemię,aby uczyć CZŁOWIEKA -miłości,wierności i przyjażni-ale także przemijania.Nauczyć,że jest TU i TERAZ,ale także TAM i POTEM.....

.............Anna Startek-poprostuania(at)gmail.
PAMIĘCI Stina :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

Jakoś muszę ,ale tęsknię :-( - brakuje mi miziania,przytulania,codziennych spacerków ....przecież mam małe łóżkowe futerka :loveu: ale Stin był moim cudownym psiaczkiem który dopiero uczył się być mój :placz: ja byłam jego człowiekiem,jego oczami.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

wiem :(

a dziś nas jeszcze Dziadzio opuścił ...

[CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/starutki-owczarkowaty-dziadzio-nie-ma-szans-130336/index36.html#post12383772"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/melina/4577d03ae0048038med.jpg[/IMG][/URL]

[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/starutki-owczarkowaty-dziadzio-nie-ma-szans-130336/index36.html#post12383772"]Starutki, owczarkowaty DZIADZIO - nie ma szans ?[/URL]

[url=http://www.youtube.com/watch?v=drFKz_fvnlQ]YouTube - Kaja i Dziadzio[/url]
[/B][/CENTER]
[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

my tez pamietamy... ostatnio kolega którego dlugo nie było w azylu zapytal mnie, ciekawe jak tam Stinki...

teraz mamy w azylu niewidomego psa. w ogole inaczej sie z nim chodzi niz ze Stinkim. ciagkle sie ciagnie i szuka jedzenia. ja w jedna on w druga. chyba ze sie mowi masz masz masz to idzie za glosem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jaki biedny :-( ,może stracił wzrok niedawno i dlatego tak ciężko sobie radzi -a ma swój wątek?
Tak mi smutno kiedy przypomnę sobie jak bardzo się martwiłaś czy sobie poradzimy:shake: ja też byłam przerażona a Stinuś był taki dzielny,taki kochany tak chciał żyć.....:-(:-(:-(:-(
Może i temu maluszkowi się poszczęści :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...