Jump to content
Dogomania

Psi fryzjer w Toruniu ! już otwarte ;)


Rinuś

Recommended Posts

Oj dawno mnie ty nie było :oops:
Talia - zapraszamy bardzo serdecznie ;) Z kąpielą i korektą nie trzeba czekać do wiosny. A przyciąć sierść przy łapkach czy między opuszkami (jeśli jest sierściuchem) nawet trzeba. Pomoże to uniknąć przyklejania się np. śnieżnych kulek do łapeczek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Rinuś'][B][I]hmmm na przeciwko teatru...tam gdzie taxówki stoją takim długim szeregiem ;) trzeba wejśc po 2 czy 3 schodach ;) jak wejdziesz do środka to najpierw widzisz "salon" komputerowy :eviltong: i tam w tym pomieszczeniu obok jest salon fryzjerski dla piesiów :p[/I][/B][/quote]


troszke sie zmienilo, jak wejdziesz po tych 2-3 schodkach do srodka to wydzisz piekna sofe i sklepik dla piesiow a w pomieszczeniu obok bez zmian ;)....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Talia- usługa obejmowałaby wyczesanie suni z podszerstka i martwego włosa, kąpiel 2x + odżywka, korekta, przycięcie sierści przy łapkach(opuszkach), czyszczenie uszu, obcinanie pazurków i oczywiście mizianko za uszkiem ;)
Co do ceny to napisałam Ci na pv.
Pozdrawiam i zapraszam :painting:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Tak orientacyjnie - ile kosztowałaby kąpiel średniego psiaka (15-20 kg), kosmetyki własne, przycięcie sierści między opuszkami i wyczesanie z podszerstka? Nie planuję na razie, bo nie mam z kim, ale Wasz salon z zewnątrz wpadł mi w oko ;).
A tak z innej beczki - żałuję, że kotów nie strzyżecie - choć z moim sierściuchem pewnie byłby problem, nie mogę z nim nawet iść do weta żeby wygolił mu włosy na udach, bo strasznie mu się skołtuniły - bez narkozy wtedy ani rusz, bo sobie nie da, natomiast na uśpienie trochę serducho za słabe :placz:.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Otoshi- rzadko tu zaglądam więc przepraszam że dopiero teraz odpowiadam.
Na tyle co piszesz o Swoim piesku to mogę Ci napisać że będzie to 30-50 zł,(wyczesanie, kkąpiel, pazurki, uszka itp id) ale dokładną cenę mogę podać po zobaczeniu pieska. A co do kotów to oczywiście że strzyżemy, wyczesujemy, kapiemy i co byś jeszcze chciała ;) ,
bez znieczulania oczywiście, no chyba że mega z niego tygrys to wtedy odpuszczamy, ale dotychczas tylko jeden taki się trafił co nie dał się okiełznać reszta z pomocą właściceli z reguły ulegała :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Aiste- prosze pozdrowić od nas Rocco!!!!!
Aga12 - szczeniaczki przyjmujemy na pierwszą pielęgnację zwyczajowo pierwszy raz w wieku około 4 miesięcy po szczepieniach przeciw wściekliźnie, a pierwsze strzyżenie miedzy 5 a 7 miesięcy w zależności od pory roku! Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasia R']Aiste- prosze pozdrowić od nas Rocco!!!!!
Aga12 - szczeniaczki przyjmujemy na pierwszą pielęgnację zwyczajowo pierwszy raz w wieku około 4 miesięcy po szczepieniach przeciw wściekliźnie, a pierwsze strzyżenie miedzy 5 a 7 miesięcy w zależności od pory roku! Zapraszamy![/QUOTE]

A pewnie że pozdrowię i jeszcze wycałuję :-) :-) :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

A gdzie jest najtaniej i najlepiej??
mam jeszcze jedno pytanie czy obcinanie pazórków u psów to podstawowy zabieg czy coś jeszcze trzeba robić jeśli pies ma krótką sierść i nie trzeba ścinać a kąpany jest w domu ( co ile powinno się to robić??)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortis']A gdzie jest najtaniej i najlepiej??
mam jeszcze jedno pytanie czy obcinanie pazórków u psów to podstawowy zabieg czy coś jeszcze trzeba robić jeśli pies ma krótką sierść i nie trzeba ścinać a kąpany jest w domu ( co ile powinno się to robić??)[/QUOTE]

na obciecie pazurow mozesz isc do kazdego weta - fryzjer ci do tego niepotrzebny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...